0

@zodiak_10 obrońcy praw zwierząt gdzie są

0

Leci coś fajnego w tv?

0

@Bobo25 a co ty przyszłość znasz? Wiem że sędziowie tutaj na szkoleniach wybronić się są w stanie z żółtej kartki ale widziałem wypowiedzi sędziów i mówili że z czerwonej też da się wymienić tutaj. Yamal robi tam jeden kontakt z piłką i kto wie

0

@Bobo25 rację ma twój przedmówca .. nie znasz przyszłości ... Sytuacje oceniamy w momencie faulu

0

@Derean pisał mi jakiś madryciak, że jeśli jest szansa na dogonienie piłkarza wychodzącego na czystą pozycję to nie ma czerwonej xd... To sędzia ma się domyślać? Czy on go dogoni czy nie doogni? Dla mnie sytuacja jest prosta. Prawdopodobnie bliżej do bramki miał yamal niż jakikolwiek piłkarz Realu z pola .. tzn dajemy czerwo

0

Czy wg was sędzia wybronilby się dając czerwo camawindze?

0

@MesQueUnClub96 jak zagra real tak jak dzisiaj to jestem w stanie w to uwierzyć

0

@Sysia11 będzie chciał. To jest klub z historią. Będzie kolejne pokolenie geniuszy w tym klubie

0

Jako kibic Barcy od lat jestem poirytowany, że drugi mecze z rzędu popełniamy takie proste błędy przy praktycznie 3 golach.... Najpierw cancelo na raz, potem cancelo nie upilnował vazqueza ... Błąd identyczny jak z PSG... No i na końcu Pedri mógł faulować na żółtą... Odpuścił i benc... Że nie wspomnę o przygotowaniu fizycznym środka pola

1

@Criss18Barca nie no zielona u siebie wygra mordo

0

@FcPortoFan1999 nie cierpię oglądać polskich lig...chyba że gra jakaś "moja" drużyna

1

0

Kto dzisiaj gra?

0

@Pedri16Future wyjaśni mi ktoś o co chodzi dokładnie z tym negreirą?

3

@HighestInTheRoom mów co chcesz ale to jego sposób na psychiczne gierki. .. po za tym wyobraź sobie jakby takie city miało Martineza w karnych.

0

@Sysia11 nie no bo tak po za city to no nie wiem kto byłby tam teraz faworytem D meczu z z takim PSG... O to mi chodzi, że ta liga jest medialna, opłacana dobrze i nie się podoba pod względem emocji itp, ale czy grają tam średnio najlepiej w piłkę . .no nie wiem:) może tak dla emocji wolę oglądać jakiegoś średniaka ze średniakiem w premier league niż jakieś getafe z Mallorca ... Ale jak już idziemy wyżej to myślę, że mecze top 3 La Liga jakiś bardziej oddają ostatnio poziomowo i elektryzuja

0

@Emhyr bo liga angielska to bardziej emocje i pieniądze niż sam poziom piłkarski . Gdyby nie city Guardioli to tam wgl słabo byłoby w champions league

0

@MesQueUnClub_87 wiem ale minął już ten czas

0

@mrboom ale minął już ten czas

0

Jest albo był ktoś na l4? Długo czeka się na przelew od nich? Ja czekam już 5-6 dni czyli dłużej niż wcześniej

0

@bulo potrafi. Pokazał to przy 1 golu dla nas. Po prostu niepotrzebnie faulował

0

@GeneralXavi to może być jeszcze gorzej?

1

@Hawajczyk Messi to Messi przynajmniej gra ładnie to się wybroni :D

0

Lewy z piłką przy nodze wygląda obecnie lepiej niz erling

0

@Michau98 ja przypominam ci o spalonym ramosa w finale przy golu dla realu, a propos vidala to tam jeszcze sędzia dał mu czerwo którego nie było..m nie wyrzucił casemiro a powinien... Że nie wspomnę o odgwizdaniu spalonego jak lewy był sam na sam... Oczywiście spalonego nie było...później w dogrywce coś się sędziemu pomyliło i uznał właśnie gole CR7 po km spalonych

1

@Rust_Cohle ja chciałem atleti:D

2

PSG w mediach cieszy się i dopieka Barcelonie jakby grali z największym rywalem i wygrali mundial xd

1

@Rust_Cohle ty tam kryj scamaccte a nie sensacji szukasz na La bambie byku

0

Wyjaśni mi tutaj ktoś kompetentnie o co chodziło ze sprawą negreiry? Widzę, że ludzie w mediach często wspominają o tym i przytykają kibicom Barcy, żeśmy sędziów opłacali.... Wyjaśni mi to ktoś o co tam dokładnie chodziło? I czemu real " nie musiał" opłacać a i tak sędzia nie widział ich kilometrowych spalonych z Bayernem itd

0

@OBSERWATOR2021 z takich sytuacji to nie jeden piłkarz strzeliłby.... Mbappe zagrał słabo ale przecież nie dadzą karnego donnarumie do strzelania... Barca mecz przegrała czerwoną Araujo...plan się zepsuł po tym wydarzeniu i tyle...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?