11 czerwca 2024, 23:05
0
Mam pytanie, orientujecie się czy wiadomości z przeszłości na insta się zapisują? Bo chce zobaczyć jeden czat sprzed roku a nie może mi tego załadować...
11 czerwca 2024, 19:16
Mordy gra ktoś dzisiaj?
6 czerwca 2024, 21:41
1
@FcPortoFan1999 będzie krzywo:D
4 czerwca 2024, 12:41
2
@Radioactive9705 wstyd
2 czerwca 2024, 02:40
@blakkudium na takim luziku to robi.. mam wrażenie że jakby mu tak podać w champions league to też nie rsz trafiłby
2 czerwca 2024, 02:34
@blakkudium ja wiem że to jest słabsza Liga itp ale Messi to ma zakodowane te gole chyba w tym stylu
2 czerwca 2024, 02:33
3
@blakkudium akcja imienia Barcelony z prime Messiego
2 czerwca 2024, 02:32
@blakkudium a do nokautu kto prowadził?
2 czerwca 2024, 00:38
@Pedri16Future kurwy nieludzkie
31 maja 2024, 22:21
Gdzie leci ale hilal?
26 maja 2024, 13:11
@Colon xavi, Iniesta czy busquest: "podtrzymaj mi piwo"
25 maja 2024, 22:38
Lyon na którym?
25 maja 2024, 18:52
@fart Polonia Polonia
25 maja 2024, 17:41
@Emhyr mam wrażenie że nasz lewy więcej daje z piłką przy nodze niż Norweg... Może to nieodpowiedni styl gry do niego...
25 maja 2024, 17:37
Gdzie dzisiaj Lyon - PSG? Plus komu kibicuje La Rambla? Ja za Lyonem zdecydowanie. Mój ulubiony francuski klub
20 maja 2024, 06:49
@MesQueUnClub96 a gdzie ta, Boston może to wziąć
19 maja 2024, 18:09
Barca na eleven?
19 maja 2024, 02:18
@Iniesta997 eeee chyba nie
19 maja 2024, 01:28
@adamLeo66 bo chyba może przerwać jak jest mocno bokser obijany i zrobić liczenie... Tak jak w amatorskim boksie
19 maja 2024, 01:22
Dajesz usyk ladnie
14 maja 2024, 22:53
@FcPortoFan1999 nie no w końcu spadną znowu na czwarte
12 maja 2024, 00:41
Czy swoi mogą na swoich głosować czy tylko na obce kraje?
11 maja 2024, 23:48
@DragonxNF w uju mam
11 maja 2024, 23:44
@Sulimo widziałem to już dawno :)
11 maja 2024, 23:43
Leci coś dziś fajnego w tv?:)
11 maja 2024, 18:20
@VegetaPolska włoska dobrze stoi w pucharach ogólnie więc może Napoli złapie się jakieś puchary
11 maja 2024, 11:44
@FcPortoFan1999 ups
11 maja 2024, 11:43
Lecą dzisiaj jakieś mecze ekstraklasy na kanałach otwartych?
11 maja 2024, 01:02
@Kengo mikelangelo
10 maja 2024, 22:47
@FcPortoFan1999 a później i tak real jako faworyt odpadnie w 1/8 nie z potęgą tylko jakimś porto znając życie:)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Mam pytanie, orientujecie się czy wiadomości z przeszłości na insta się zapisują? Bo chce zobaczyć jeden czat sprzed roku a nie może mi tego załadować...
0
Mordy gra ktoś dzisiaj?
1
@FcPortoFan1999 będzie krzywo:D
2
@Radioactive9705 wstyd
1
@blakkudium na takim luziku to robi.. mam wrażenie że jakby mu tak podać w champions league to też nie rsz trafiłby
0
@blakkudium ja wiem że to jest słabsza Liga itp ale Messi to ma zakodowane te gole chyba w tym stylu
3
@blakkudium akcja imienia Barcelony z prime Messiego
0
@blakkudium a do nokautu kto prowadził?
0
@Pedri16Future kurwy nieludzkie
1
Gdzie leci ale hilal?
1
@Colon xavi, Iniesta czy busquest: "podtrzymaj mi piwo"
0
Lyon na którym?
0
@fart Polonia Polonia
0
@Emhyr mam wrażenie że nasz lewy więcej daje z piłką przy nodze niż Norweg... Może to nieodpowiedni styl gry do niego...
0
Gdzie dzisiaj Lyon - PSG? Plus komu kibicuje La Rambla? Ja za Lyonem zdecydowanie. Mój ulubiony francuski klub
1
@MesQueUnClub96 a gdzie ta, Boston może to wziąć
0
Barca na eleven?
1
@Iniesta997 eeee chyba nie
0
@adamLeo66 bo chyba może przerwać jak jest mocno bokser obijany i zrobić liczenie... Tak jak w amatorskim boksie
0
Dajesz usyk ladnie
0
@FcPortoFan1999 nie no w końcu spadną znowu na czwarte
0
Czy swoi mogą na swoich głosować czy tylko na obce kraje?
1
@DragonxNF w uju mam
1
@Sulimo widziałem to już dawno :)
0
Leci coś dziś fajnego w tv?:)
0
@VegetaPolska włoska dobrze stoi w pucharach ogólnie więc może Napoli złapie się jakieś puchary
0
@FcPortoFan1999 ups
0
Lecą dzisiaj jakieś mecze ekstraklasy na kanałach otwartych?
1
@Kengo mikelangelo
0
@FcPortoFan1999 a później i tak real jako faworyt odpadnie w 1/8 nie z potęgą tylko jakimś porto znając życie:)