Ja nie wiem... Płaczecie że młodzi zajeżdżani.... Itp ... Jakie zajeżdżani... Ja w swojej robocie fizycznej nawalam codziennie i daje radę... Messi też grał wszystko.... Później są takie kwiatki jak wystawiamy jedenastkę która może na treningu grala gierkę jedną
Siemka. Panie i panowie mam problem z połączeniem się z Wifi... Mam Samsunga i nie wiem z czego to wynika.... Nie czaje bazy co to może być... Już resetowałem ustawienia sieciowe i ....nic
@mekston może te przepisy weszły od niedawna??? Po prostu nie widziałem, żeby sędzia dawał przywilej... Gwizdnął szybciej niż Endrick upadł w polu karnym... Inna sprawa, że chłop zaczął upadać przed polem karnym
Myślicie, że praca przy kurzu... Tzn kucie młotem, demontaże tego typu zwiększają ryzyko chorób nowotworowych? Niby noszę maski itp w pracy... Wgl nie powinno się płacić za szkodliwe w takim przypadku?
@mekston nie czaje, w takich sytuacjach, jak i w zagraniach ręką faworyzuje się obrońców... Ile razy Messi był tak faulowany jak wbiegał w pole karne...i sędzia dawał wolne... Po faul zaczynał się przed... Idąc tą logiką to Barca miałaby dzięki niemu po 3 karne na mecz
@Kruk123 to Messi powinien mieć po 3 karne w meczu. Poza tym endrick stał przed polem karnym jak zaczął upadać.... Co do tych przepisów to chyba obowiązują tylko dla Realu
Dzwoni dzisiaj do mnie jakiś nr prywatny i babka mówi mi, że wziąłem kredyt we frankach szwajcarskich i czy dostałem już rekompensatę.... Kulwy, złodzieje chcą dane moje uzyskać ...
Panie i panowie, kojarzy ktoś jak się nazywa utwór z filmu " Jak zostałem Gangsterem" ? Przed sceną gdzie główny bohater idzie do więzienia wszyscy mafiozi "imprezują" w tle gra angielskojęzyczny utwór. Ktoś zna nazwę tego dzieła? Pozdrawiam
@Stasiu84 no właśnie obecnie mam taką jakość która dochodzi do 60%. Już jest lepiej, niedawno niektóre kanały nie odbierały np eleven czy TVP. Dzisiaj przestawiłem konwerter trochę na oko i działa,
0
Ja nie wiem... Płaczecie że młodzi zajeżdżani.... Itp ... Jakie zajeżdżani... Ja w swojej robocie fizycznej nawalam codziennie i daje radę... Messi też grał wszystko.... Później są takie kwiatki jak wystawiamy jedenastkę która może na treningu grala gierkę jedną
0
@FcPortoFan1999 ale gunwo
0
Gra ktoś dzisiaj?
1
Komentarz usunięty
0
@July_6_BcN nie
0
@messi33 polska reprezentacja ma bramkę lepiej osadzoną niż kilka klubów z top10
0
Siemka. Panie i panowie mam problem z połączeniem się z Wifi... Mam Samsunga i nie wiem z czego to wynika.... Nie czaje bazy co to może być... Już resetowałem ustawienia sieciowe i ....nic
0
@VegetaPolska ja też... Jakbym miał henne
0
Gdzie transmisja z city?
0
@mekston może te przepisy weszły od niedawna??? Po prostu nie widziałem, żeby sędzia dawał przywilej... Gwizdnął szybciej niż Endrick upadł w polu karnym... Inna sprawa, że chłop zaczął upadać przed polem karnym
0
Myślicie, że praca przy kurzu... Tzn kucie młotem, demontaże tego typu zwiększają ryzyko chorób nowotworowych? Niby noszę maski itp w pracy... Wgl nie powinno się płacić za szkodliwe w takim przypadku?
0
@mekston nie czaje, w takich sytuacjach, jak i w zagraniach ręką faworyzuje się obrońców... Ile razy Messi był tak faulowany jak wbiegał w pole karne...i sędzia dawał wolne... Po faul zaczynał się przed... Idąc tą logiką to Barca miałaby dzięki niemu po 3 karne na mecz
0
@neymar77 od kiedy?
0
@Kruk123 to Messi powinien mieć po 3 karne w meczu. Poza tym endrick stał przed polem karnym jak zaczął upadać....
Co do tych przepisów to chyba obowiązują tylko dla Realu
0
@norbi77 jaki naciągany? Przecież tu faul zaczął się przed liną pola karnego
1
@okiemtypera_lucaxx95 dokładnie
0
Gdzie zaczął się faul?
0
Belonsrol nagrał tiktoka jak Barca dostala kartkę?
0
@Blantozaur pewnie kanalizacja się wypieła przy syfonie. Kiedyś w pracy mieliśmy taką sytuację. Gosciowy wypiął się syfon z wanny
0
Dzwoni dzisiaj do mnie jakiś nr prywatny i babka mówi mi, że wziąłem kredyt we frankach szwajcarskich i czy dostałem już rekompensatę.... Kulwy, złodzieje chcą dane moje uzyskać ...
1
@sevs Włosi z tymi transferami piłkarzy mają nawalone
0
Hej, leci coś fajnego w tv?
0
Panie i panowie, kojarzy ktoś jak się nazywa utwór z filmu " Jak zostałem Gangsterem" ? Przed sceną gdzie główny bohater idzie do więzienia wszyscy mafiozi "imprezują" w tle gra angielskojęzyczny utwór. Ktoś zna nazwę tego dzieła? Pozdrawiam
0
Leci coś w tv dzisiaj fajnego?
0
Leci w tv coś ciekawego?
1
@Kgorecki2500 sędzia zakolak najlepszy był
9
@Luciano99 @Sysia11 on tam śpiewa "przyjedź do mnie, tylko nie zapomnij o mnie"
0
@budel17 więc mam około 60% więc chyba luz?
0
@budel17 a siła sygnału na co wpływa?
0
@Stasiu84 no właśnie obecnie mam taką jakość która dochodzi do 60%. Już jest lepiej, niedawno niektóre kanały nie odbierały np eleven czy TVP. Dzisiaj przestawiłem konwerter trochę na oko i działa,