0

Ja nie wiem... Płaczecie że młodzi zajeżdżani.... Itp ... Jakie zajeżdżani... Ja w swojej robocie fizycznej nawalam codziennie i daje radę... Messi też grał wszystko.... Później są takie kwiatki jak wystawiamy jedenastkę która może na treningu grala gierkę jedną

0

@FcPortoFan1999 ale gunwo

0

Gra ktoś dzisiaj?

1

Komentarz usunięty

0

0

@messi33 polska reprezentacja ma bramkę lepiej osadzoną niż kilka klubów z top10

0

Siemka. Panie i panowie mam problem z połączeniem się z Wifi... Mam Samsunga i nie wiem z czego to wynika.... Nie czaje bazy co to może być... Już resetowałem ustawienia sieciowe i ....nic

0

@VegetaPolska ja też... Jakbym miał henne

0

Gdzie transmisja z city?

0

@mekston może te przepisy weszły od niedawna??? Po prostu nie widziałem, żeby sędzia dawał przywilej... Gwizdnął szybciej niż Endrick upadł w polu karnym... Inna sprawa, że chłop zaczął upadać przed polem karnym

0

Myślicie, że praca przy kurzu... Tzn kucie młotem, demontaże tego typu zwiększają ryzyko chorób nowotworowych? Niby noszę maski itp w pracy... Wgl nie powinno się płacić za szkodliwe w takim przypadku?

0

@mekston nie czaje, w takich sytuacjach, jak i w zagraniach ręką faworyzuje się obrońców... Ile razy Messi był tak faulowany jak wbiegał w pole karne...i sędzia dawał wolne... Po faul zaczynał się przed... Idąc tą logiką to Barca miałaby dzięki niemu po 3 karne na mecz

0

@neymar77 od kiedy?

0

@Kruk123 to Messi powinien mieć po 3 karne w meczu. Poza tym endrick stał przed polem karnym jak zaczął upadać....
Co do tych przepisów to chyba obowiązują tylko dla Realu

0

@norbi77 jaki naciągany? Przecież tu faul zaczął się przed liną pola karnego

1

0

Gdzie zaczął się faul?

0

Belonsrol nagrał tiktoka jak Barca dostala kartkę?

0

@Blantozaur pewnie kanalizacja się wypieła przy syfonie. Kiedyś w pracy mieliśmy taką sytuację. Gosciowy wypiął się syfon z wanny

0

Dzwoni dzisiaj do mnie jakiś nr prywatny i babka mówi mi, że wziąłem kredyt we frankach szwajcarskich i czy dostałem już rekompensatę.... Kulwy, złodzieje chcą dane moje uzyskać ...

1

@sevs Włosi z tymi transferami piłkarzy mają nawalone

0

Hej, leci coś fajnego w tv?

0

Panie i panowie, kojarzy ktoś jak się nazywa utwór z filmu " Jak zostałem Gangsterem" ? Przed sceną gdzie główny bohater idzie do więzienia wszyscy mafiozi "imprezują" w tle gra angielskojęzyczny utwór. Ktoś zna nazwę tego dzieła? Pozdrawiam

0

Leci coś w tv dzisiaj fajnego?

0

Leci w tv coś ciekawego?

1

@Kgorecki2500 sędzia zakolak najlepszy był

9

@Luciano99 @Sysia11 on tam śpiewa "przyjedź do mnie, tylko nie zapomnij o mnie"

0

@budel17 więc mam około 60% więc chyba luz?

0

@budel17 a siła sygnału na co wpływa?

0

@Stasiu84 no właśnie obecnie mam taką jakość która dochodzi do 60%. Już jest lepiej, niedawno niektóre kanały nie odbierały np eleven czy TVP. Dzisiaj przestawiłem konwerter trochę na oko i działa,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?