@DonCarletto pisząc, że średnio wyglądacie w poważnych meczach miałem na myśli z bardziej wymagającymi rywalami.... Szczerze z kim poważnym wygraliście w tym sezonie? Atalanta? Dzisiaj jest w formie jutro nie.... Myślę, że tu jest problem Realu własnie... Z kolei Barca znowu traci pkt z mięczakami a poważnych pokonuje zazwyczaj ( albo tak jak z atletico - dominuje)
@AmigoBlancos wy chociaż jesteście stabilni w obronie i skuteczności ... Nam tego brakuje dlatego nie mamy obecnie nad wami 10 pkt przewagi tylko Zaraz -5
Taki gówniany futbol jak atletico zagrało i tak spowoduje, że prędzej czy później zaczną seryjnie tracić pkt... My dzisiaj przegrywamy po indywidualnych błędach
@Alvarinho znam to duże słowo .. po prostu działam w kryptowalutach i kolega jest w tej samej grupie "informacyjno-edukacyjnej'. Pisał ostatnio o tym. Ma nadzieję, że będzie dobry odbiór gry Zdaje sobie jednak sprawę, że nie da się wszystkich zadowolić
@Awtameok_Klana jest tysiące jak nie lepiej kryptowalut... Dużo z nich ma anonimowych twórców. Sam stworzyłem kilka "memów" krypto. Widać tam tylko adres portfela mój. Jest to zbiór różnych znaków i cyferek. Mogę w kilkanaście minut stworzyć takich ponad 100. Oczywiście da się kogoś wyśledzić po adresie w niektórych przypadkach ( np influencerzy krypto zostawiają ślady często ) nie mniej nie mamy obecnie narzędzi dla rządów, które pomagają z łatwością znaleźć kogo to adres portfela . Regulacje też nie nakazują rejestrować portfeli swoim dowodem itp. Krypto jest w dużej części zdecentralizowane. I dobrze
@Tabaluga37 banki ogólnie "rywalizują" z krypto. Rynek krypwoalut jest zmienny ( to dobrze i nie dobrze ).
Obecnie rynek krypto jest na poziomie internetu w latach 90' Dużo tokenów upada itp Jest zmienny też ten rynek adal, ale taki Btc nie zniknie i będzie z biegiem czasu rósł na kolejne rekordowe ATH. Piszesz o złocie. Racja. Nie zapomnijny jednak że BTC został okrzyknięty cyfrowym złotem.
Niechęć niektórych środowisk do krypto wynika z braku zrozumienia tej niełatwej do pojęcia tej technologii, ale też z tego powodu że obecnie nie można tak łatwo kontrolować kto,co i ile ma na portfelu prywatnym w krypto... Więc teoretycznie może ktoś z pl wysłać mln w krypto do Rosji, czy Chin i jedyne co wiemy o tej transakcji to to, że widzimy jej adres i wartość oraz "bloki". Nie wiesz kto to wysyłał. Krypto daje ludziom dużo prywatności jeśli chodzi o środki.
1
@michaleu trochę tak. Komu to potrzebne żeby wstawiać jeszcze hehe może liczą na jakieś współprace
4
@Pedri16Future człowiek mem się robi
1
@Astad wolę grać w Fifę heh, kiedys tylko grałem w Gothic z podobnych gier. Musiałbym spróbować.
0
@Herato Graciani Pele?
0
@JimMorrisonFCB teraz to by on tam i pograł na poziomie hehe
0
@ranger3120 dzisiaj to pewnie trzeba wygląda jak ten bisex na twoim profilowym?
2
@Cule2013 snooker
0
@JimMorrisonFCB może kiwior zagra?
0
@DonCarletto pisząc, że średnio wyglądacie w poważnych meczach miałem na myśli z bardziej wymagającymi rywalami.... Szczerze z kim poważnym wygraliście w tym sezonie? Atalanta? Dzisiaj jest w formie jutro nie.... Myślę, że tu jest problem Realu własnie... Z kolei Barca znowu traci pkt z mięczakami a poważnych pokonuje zazwyczaj ( albo tak jak z atletico - dominuje)
0
@DonCarletto inaczej. Potraficie lepiej zarządzać spotkaniami, aczkolwiek średnio wyglądacie w poważnych meczach w porównaniu do Barcy
0
@AmigoBlancos wy chociaż jesteście stabilni w obronie i skuteczności ... Nam tego brakuje dlatego nie mamy obecnie nad wami 10 pkt przewagi tylko Zaraz -5
0
@Eklerek gdzie tam, usyk 2:0 ma
0
@tbas wiem. Chodzi mi bardziej o to, że ten betonowy futbol altetico to porażka. Dzisiaj dobrze ogólnie graliśmy
3
Taki gówniany futbol jak atletico zagrało i tak spowoduje, że prędzej czy później zaczną seryjnie tracić pkt... My dzisiaj przegrywamy po indywidualnych błędach
1
Jprdl jak takiej murowanej ręki nie gwiżdżą to jaką mają gwizdnąć??? Błąd techniczny piłkarza atletico....
1
@prucnalkam dziad jak hu
0
Siema. Na którym gra Legia i Jaga?
0
@BulaKG ja to trafiam na takie co blokują kolejkę do normalnej kasy mówiąc "my kartom nie ufamy"
0
@Bernard777 gooool Kownaś
0
@Alvarinho znam to duże słowo .. po prostu działam w kryptowalutach i kolega jest w tej samej grupie "informacyjno-edukacyjnej'. Pisał ostatnio o tym.
Ma nadzieję, że będzie dobry odbiór gry
Zdaje sobie jednak sprawę, że nie da się wszystkich zadowolić
0
@Alvarinho znam gościa co jest tam devem
0
@Linghunter88 nie.... Wtedy to hossa będzie pełną parą wg mnie
0
@Barcaa12 gość jest odklejonymod rzeczywistości fanem realu. Barcelona to "negreira", oszustwa sędziowskie itp wg niego
0
@Barcaa12 wiesz, że to jest przerobione?
0
@Messibestplayerintheworld belek, Valverde, vini
0
@Linghunter88 lecimy powyżej 100k i jak hossa minie będzie znowu spadek do pewnie 60k może niżej
0
@Awtameok_Klana jest tysiące jak nie lepiej kryptowalut... Dużo z nich ma anonimowych twórców. Sam stworzyłem kilka "memów" krypto. Widać tam tylko adres portfela mój. Jest to zbiór różnych znaków i cyferek. Mogę w kilkanaście minut stworzyć takich ponad 100. Oczywiście da się kogoś wyśledzić po adresie w niektórych przypadkach ( np influencerzy krypto zostawiają ślady często ) nie mniej nie mamy obecnie narzędzi dla rządów, które pomagają z łatwością znaleźć kogo to adres portfela . Regulacje też nie nakazują rejestrować portfeli swoim dowodem itp.
Krypto jest w dużej części zdecentralizowane. I dobrze
1
@Tabaluga37 banki ogólnie "rywalizują" z krypto. Rynek krypwoalut jest zmienny ( to dobrze i nie dobrze ).
Obecnie rynek krypto jest na poziomie internetu w latach 90' Dużo tokenów upada itp
Jest zmienny też ten rynek adal, ale taki Btc nie zniknie i będzie z biegiem czasu rósł na kolejne rekordowe ATH.
Piszesz o złocie. Racja. Nie zapomnijny jednak że BTC został okrzyknięty cyfrowym złotem.
Niechęć niektórych środowisk do krypto wynika z braku zrozumienia tej niełatwej do pojęcia tej technologii, ale też z tego powodu że obecnie nie można tak łatwo kontrolować kto,co i ile ma na portfelu prywatnym w krypto... Więc teoretycznie może ktoś z pl wysłać mln w krypto do Rosji, czy Chin i jedyne co wiemy o tej transakcji to to, że widzimy jej adres i wartość oraz "bloki". Nie wiesz kto to wysyłał. Krypto daje ludziom dużo prywatności jeśli chodzi o środki.
1
@pawelke3n około 6 chyba
1
@PatrychoO tylko pingwinem:D