0

@Lionel_Messi10 ile dostał poważnych szans?

0

@Criss18Barca nie jestem pewien, ale wydaje mi się że Messi miał więcej asyst w którymś sezonie niż 21

0

0

@FcPortoFan1999 xd... Przecież Legia to śmiech na sali w tym sezonie

0

Co takie kursy na Jagiellonie?

0

Co się odwaliło??? Dopiero wchodzę oglądać...

0

Na którym leci Ruch?

0

@maroon Messi ma lepiej pod kątem lifestyle... Wygodniej, w Arabii inna religia, więcej zakazów dziwnych i nakazów.

0

@Krzty a z piłką przy nodze to tylko z Leo. Na CR7 wiele razy nie dało się patrzyć...

0

@blakkudium powinien czerwo dostać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@norbi77 to nie jest trochę wyciągnięte z kontekstu? Może mam takie wrażenie. Z drugiej strony Trump lubi takie dogryzki

1

@Kapitan hawk trzeba w Lizbonie zagrać bezpieczniej niż w grupie tylko :D

0

Nie oszukujmy się. To City tak słabo gra, aniżeli Real dobrze....

4

@Luciano99 elokwencja, składnia. On to ma.

0

I teraz Włosi będą płakać bo druga żółta za symulkę....

0

Ile Messi ma G/A w meczach z Realem?

1

@Marian_Pazdzioch panie Marianie pan jesteś menda, pijak i wrzód na zdrowym ciele narodu!

1

Ale Marciniak ma jaja i oko Sędziowskie. Niejeden sędzia udawałby, że nie widział symulki

0

@Pedri16Future dla mnie ten cubarsiego to na siłę... Zawodnik Rayo ewidentnie upadając dodał bardzo dużo od siebie .. wyglądało to zbyt teatralnie... Inna sprawa, że cubarsi szarpał go za koszulkę i np w środku pola to od razu jest faul... A realnie w polu karnym kto ci gwizdnie karnego za samo łapanie za koszulkę? ( chyba tylko jak przeszkodzisz w zdobyciu gola np szarpniesz zadownika jak ten strzela na pustą i nie trafi przez to)

0

@Deeespacito poprawiłem sto lat temu xd

0

Powie mi ktoś jak działają pkt lojalnościowe na fortunie?

0

Komiczna była ta sytuacja z tym spalonym trochę

0

@MessiForeverTheBest nie potrzebuje. Moje ostatnie dwa kupony to jeden mecz przegrany. 1300pln na plusie. Piłka mi wchodzi jak nigdy heh

0

@okiemtypera_lucaxx95 nie miałem wyboru

0

Jedź pociągiem do poznania na 2-3 minuty kontroli pooperacyjnej XD teraz pół godziny opóźnienia ehh czas prawo jazdy zrobić

3

Juve i kuponik wchodzi LFG!

2

@MesQueUnClub96 czepiasz się. To nie z marketu ;)

2

Juventus czy Inter?

0

@FcPortoFan1999 Jaga i Górnik siadły:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?