@Pedri16Future dla mnie ten cubarsiego to na siłę... Zawodnik Rayo ewidentnie upadając dodał bardzo dużo od siebie .. wyglądało to zbyt teatralnie... Inna sprawa, że cubarsi szarpał go za koszulkę i np w środku pola to od razu jest faul... A realnie w polu karnym kto ci gwizdnie karnego za samo łapanie za koszulkę? ( chyba tylko jak przeszkodzisz w zdobyciu gola np szarpniesz zadownika jak ten strzela na pustą i nie trafi przez to)
0
@Lionel_Messi10 ile dostał poważnych szans?
0
@Criss18Barca nie jestem pewien, ale wydaje mi się że Messi miał więcej asyst w którymś sezonie niż 21
0
@FcPortoFan1999 aaa
0
@FcPortoFan1999 xd... Przecież Legia to śmiech na sali w tym sezonie
0
Co takie kursy na Jagiellonie?
0
Co się odwaliło??? Dopiero wchodzę oglądać...
0
Na którym leci Ruch?
0
@maroon Messi ma lepiej pod kątem lifestyle... Wygodniej, w Arabii inna religia, więcej zakazów dziwnych i nakazów.
0
@Krzty a z piłką przy nodze to tylko z Leo. Na CR7 wiele razy nie dało się patrzyć...
0
@blakkudium powinien czerwo dostać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@norbi77 to nie jest trochę wyciągnięte z kontekstu? Może mam takie wrażenie. Z drugiej strony Trump lubi takie dogryzki
1
@Kapitan hawk trzeba w Lizbonie zagrać bezpieczniej niż w grupie tylko :D
0
Nie oszukujmy się. To City tak słabo gra, aniżeli Real dobrze....
4
@Luciano99 elokwencja, składnia. On to ma.
0
I teraz Włosi będą płakać bo druga żółta za symulkę....
0
Ile Messi ma G/A w meczach z Realem?
1
@Marian_Pazdzioch panie Marianie pan jesteś menda, pijak i wrzód na zdrowym ciele narodu!
1
Ale Marciniak ma jaja i oko Sędziowskie. Niejeden sędzia udawałby, że nie widział symulki
0
@Pedri16Future dla mnie ten cubarsiego to na siłę... Zawodnik Rayo ewidentnie upadając dodał bardzo dużo od siebie .. wyglądało to zbyt teatralnie... Inna sprawa, że cubarsi szarpał go za koszulkę i np w środku pola to od razu jest faul... A realnie w polu karnym kto ci gwizdnie karnego za samo łapanie za koszulkę? ( chyba tylko jak przeszkodzisz w zdobyciu gola np szarpniesz zadownika jak ten strzela na pustą i nie trafi przez to)
0
@Deeespacito poprawiłem sto lat temu xd
0
Powie mi ktoś jak działają pkt lojalnościowe na fortunie?
0
Komiczna była ta sytuacja z tym spalonym trochę
0
@MessiForeverTheBest nie potrzebuje. Moje ostatnie dwa kupony to jeden mecz przegrany. 1300pln na plusie. Piłka mi wchodzi jak nigdy heh
0
@okiemtypera_lucaxx95 nie miałem wyboru
0
Jedź pociągiem do poznania na 2-3 minuty kontroli pooperacyjnej XD teraz pół godziny opóźnienia ehh czas prawo jazdy zrobić
3
Juve i kuponik wchodzi LFG!
2
@MesQueUnClub96 czepiasz się. To nie z marketu ;)
2
Juventus czy Inter?
0
@FcPortoFan1999 Jaga i Górnik siadły:)