@macio_944 wolę Mentzena, który jest nowoczesny, nie będzie prezydentem dla pieniędzy ( bo ma pieniądze , jest pro krypwoaluty. Zawsze można też zagłosować na pewną panią, która ma problem z wymienieniem sąsiadów Polski.... Siłę głosu mamy wszyscy taką samą.
@Aragorn33 moim zdaniem Pedri wybroniłby się jakby dostał ZP po tym sezonie . Oczywiście to zależy od wyniku Barcy w lidze mistrzów. O formę Pedriego się nie boję. Oby bez kontuzji!
@Pressinho tak? Z kim? Pamiętam jak mi kupon raz zakopał. Rzucił z własnej połowy za 3 na zwycięstwo:) sam bardziej preferuje koszykarzy co rzucają za 3 i asystują jak Curry itp, ale wiem jak zbiórki są ważne i doceniam mega jokica!
@michal26jak dla mnie to w koszykówce są strasznie miękkie faule odgwizdywne. Niby taki sport kontaktowy, ale porównaj to z piłką jeśli chodzi o faule....może jakby mogli sobie na więcej pozwolić podczas agresywnego bronienia to nie byłoby tak łatwo rzucać za 3
@pax chyba twój :) grałem w piłkę nożną na amatorskim poziomie i na bardzo wysokim w juniorach (16 lat miałem wtedy) i zawsze trenerzy mówili, żeny napastnik ustawił się między dwoma graczami rywali, aby odciąć możliwość łatwego podania
@pax Lewandowski stoi w momencie podania między dwoma graczami benfiki. Tym samym skutecznie odcina możliwość podania do przodu do tych dwóch graczy. Może nie presuje typowo, ale swoim ustawieniem wpływa na dezycje zawodnika popełniającego błąd.
12
@macio_944 wolę Mentzena, który jest nowoczesny, nie będzie prezydentem dla pieniędzy ( bo ma pieniądze , jest pro krypwoaluty. Zawsze można też zagłosować na pewną panią, która ma problem z wymienieniem sąsiadów Polski.... Siłę głosu mamy wszyscy taką samą.
0
@Ilka bo oni w dołku są od dawna.
0
@sevs a mam na kuponie 2.5+ gola xd
0
@betleyoneDEjong tak aczkolwiek wzrostu może trochę im brakować
0
Tak sobie myślę, że taki Asencio>Ruben Dias. Nie nie żartuje .. przy obecnej formie obu panów ....
0
Dzisiaj Rune bije ruska?
0
@MesQueUnClub96 nie wiem
2
@clyde ma rację Sysia. Tę szmatę od Rudigera to trzeba było wybronić
0
@ViscaelBarca2007 w sumie tak... Czy nie powinno się powtarzać takich karnych?
0
@Aragorn33 moim zdaniem Pedri wybroniłby się jakby dostał ZP po tym sezonie . Oczywiście to zależy od wyniku Barcy w lidze mistrzów. O formę Pedriego się nie boję. Oby bez kontuzji!
1
@fart tylko żeby teraz z jakimś Realem się nie zbłaźnili...
2
@michal26 Mentzen na prezydenta:)
0
@FcPortoFan1999 tak twierdzi pan expert Wojciech Kowalczyk. Tak musi być :)
0
@Eklerek wiem, ale na zwycięstwo albo remis też był zacny kurs
0
Piękny kursik był na zwycięstwo utd
0
@daniel32778 od razu czułem, że gol bo siatka się poruszyła jakby piłka coś tam smyrnęła
0
@Pressinho tak? Z kim? Pamiętam jak mi kupon raz zakopał. Rzucił z własnej połowy za 3 na zwycięstwo:) sam bardziej preferuje koszykarzy co rzucają za 3 i asystują jak Curry itp, ale wiem jak zbiórki są ważne i doceniam mega jokica!
0
Kto jest obecnie najlepszym koszykarzem? Tatum, SGA, Jokic?
0
@michal26jak dla mnie to w koszykówce są strasznie miękkie faule odgwizdywne. Niby taki sport kontaktowy, ale porównaj to z piłką jeśli chodzi o faule....może jakby mogli sobie na więcej pozwolić podczas agresywnego bronienia to nie byłoby tak łatwo rzucać za 3
0
@norbi77 tak i co jakiś czas mam jakąś weryfikację, która sprawdza czy jestem botem czy nie...
0
@mekston tak, dlatego co jakiś czas wolę taki dać
0
@Encore mam fonsece na kuponie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@QuaReL niech gra jak się czuje ok
1
@BORO_12 nie obraziłbym się jakby pobił rekord
0
Fonseca ma szansę na Drapera?
0
@pax chyba twój :) grałem w piłkę nożną na amatorskim poziomie i na bardzo wysokim w juniorach (16 lat miałem wtedy) i zawsze trenerzy mówili, żeny napastnik ustawił się między dwoma graczami rywali, aby odciąć możliwość łatwego podania
0
@pax Lewandowski stoi w momencie podania między dwoma graczami benfiki. Tym samym skutecznie odcina możliwość podania do przodu do tych dwóch graczy. Może nie presuje typowo, ale swoim ustawieniem wpływa na dezycje zawodnika popełniającego błąd.
0
Lech dzisiaj 1/1.5+ ?
0
Wszystkiego co najlepsze dla pań :D