0

@Lucyffffer1922 gdybym miał czas hahah a w necie nie zawsze łatwo jest wyrwać

0

@Eklerek co ja czytam i cię hu.. złoty

0

@Lucyffffer1922 a co ty byś chciał? Wolę się zająć sobą

0

@Lucyffffer1922 ale ja z nikim nic nie robię

0

Komentarz usunięty

2

@dzrpn jak mlekiem popijesz to nie będą

1

Życie singla. To jest to... Let's go!

1

@Ghostface i jeszcze przed oczami mam ten jego strzał z Liverpoolem niezdarny... Dzisiaj bramkę tam robi z palcem w d

0

@Witekk10 ja mam klatę około 108-110

0

@July_6_BcN nie no o miasto pytam Dzulia

0

@comtedurgell przecież Bayern to ligę ma z górki zawsze... Co piłkarz zmęczony? Hahaha

0

Piła ktoś coś? Słucham

0

@JordiAlbion co tam robi widzew... To już górnik prędzej

0

@July_6_BcN dziękuje! Życzę tego samego! Na pewno jesteś kobietą z "ciekawymi" wartościami, idzie się nauczyć tej komunikacji, może też masz takie wrażenie, często bardziej się czymś przejmujemy niż jest to prawdziwe..

No nie jestem za wysoki, ale dobrze zbudowany, umięśniony itp chociaż nie ma tam topowej formy obecnie (do zrobienia)

Co do tych lasek to muszę przyznać, że wiele jest tam przerysowanych profili, które dostają masę atencji i ego rośnie... Wiem, że w realu to trochę inaczej wyglądałoby dlatego muszę mieć dystans i być cierpliwym

0

@July_6_BcN pracuje w delegacji obecnie. Zazwyczaj wracam do hotelu gdzieś około 17+ godziny. Później coś dla siebie, jakiś trening itp Postanowiłem sobie więc od niedawna założyć apke aby złapać jakieś kontakty ( ale nie jest to takie proste jak się okazuje)
Sam nie jestem typem modela, ale nie raz potrafiłem na czacie zainteresować dziewczynę przez długi czas ( miałem długo taka jedną, ale po spinie "odeszła" bo stwierdziła, że do niczego to nie prowadzi i ją to nie interesuje xd )

Moja pietą Achillesa jest też jednak pewna nieśmiałość do kobiet i strach przed odrzuceniem zapewne... Myślę, że przeszłość moja mogła na to wpłynąć u dużo stresu, który wyniknął z różnych problemów w domu itp ... Do tego doszły problemy z poczuciem własnej wartości i próba skupienia się tylko na "celach" życiowych ... No bo pewnie w gimnazjum jak pisałem z kolezankami to mogłem to podciągać pod coś więcej, ale nie interesowało mnie to... Teraz jest trudniej w delegacji jak pracuje jednak ... Bo robię piony w blokach spółdzielczych i wiadomo, że nie będę podrywał lokatorek ( zresztą większość to tylko babcie i dziadki ).
Minusem takich apek jest to, że jednak jak nie jesteśmy wysokim, wysportowanym i przystojnym facetem to jesteś w grupie 80% mężczyzn którzy mają ciężej na takich apkach ..

Laski nawet średnie dostają tam masę atencji więc ego też mają w kosmosie... Może i w realu byłoby łatwiej, ale jakoś próbuje póki co w sieci ..

0

@July_6_BcN śmiechu, śmiechu, jak nie jesteś wysokim top modelem to ciężko się przebić i algorytmy ciebie schowają:) a laski? Wystarczy że zrobi dobre zdjęcie w makijażu i już wysyp facetów ( różnych)

0

1

Ma ktoś z was tutaj apki randkowe? Kiedyś miałem i było jakoś "ciekawiej" teraz to już ciężej jest... Nie jestem oczywiście modelem, ale inaczej jest niż było kilka lat temu

0

Ktoś z Piły? Mam pytanie

5

@PatrychoO panie co pan

0

@Mixtape dobrze, że się pozbierałeś! Narzeczona na pewno trzyma za ciebie kciuki i ci kibicuje całym sercem! Nie znamy się, ale wspieram!

1

Idę ulicą i jedzie dwójka osób elektrykiem i głośno muzy słuchają ( ewidentnie tworzą nocna jazdę) przyhamowują i machają do mnie... Nie poznałem nikogo... Rozkmina teraz.. czy to ktoś obcy czy znajomy haha

1

Jak wytrenowanie, zdrowe odżywianie wpływa u was na wygląd twarzy? Dużo na +?

0

@VegetaPolska to samo. Mieszkam w wiosce. Blisko Niemcy.

1

@Eklerek nie mieszkam w dużym mieście. Przyzwoicie? Nie jestem modelem z Instagrama i to może być przeszkodą.. wiem

0

Miał albo ma ktoś z was tidnera? Zazwyczaj Badoo miałem, ale bana dostałem... Wchodzę na tego tidnera i jak widzę te wyidealizowane kobiety... Zastanawiam się jak bardzo to prawdziwe hehe

1

@mrboom po prostu śmieszą mnie te skale hehe

0

Co sądzicie o ocenach atrakcyjności? Np 6/10?

0

0

Jak mierzy się wzrost to jaki podajemy? Poranny? Heh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?