0

@Kgorecki2500 ładne profilowe

0

@konrad1661 bardziej chodzi mi o to, że łatwo daliśmy po różnych się dwa razy

0

@mekston napisałem w nawiasie o które mi chodzi

1

Obawiam się trochę rewanżu... Strzelaliśmy im ciężkie bramki.... Oni nam całkiem proste.... ( Po różnych)

0

@DeXt3rVeB liczę na zwycięstwo dwiema, a najlepiej trzema bramkami

5

@Criss18Barca te ostatni finał z Realem to majstersztyk w wykonaniu Cubarsiego

0

@RosjaninBut wiem o co chodzi, ale pamiętajmy że nie wszystko jesteśmy w stanie pokazać na takiej apce... I dużo ludzi też oszukuje... Poza tym w realnym świecie może być przecież związek gościa 6-7/10 z laską 8-9/10

0

Witam. Ma ktoś z was aplikacje randkowe? Miałem etapy, że ich trochę używałem i ostatnio też skończyła mi się pewną relacja (babie odje....) No i nie wiem czy jest sens obecnie zakładać jakiegoś Tindera czy Badoo... Trochę te apki źle działają na głowę czasami ... Nie nie jestem też wysokim gościem 10/10...

0

@July_6_BcN kobiety na takich apkach mają o wiele większy wybór

1

Siema. Macie / Mieliście w przeszłości jakieś aplikacje randkowe? Jak wam szło? Przyznam szczerze, że z perspektywy faceta nie 10/10 to idzie trochę jak po grudzie mimo, że mam od niedawna hehe

0

@Kozinho. Miałem relacje z kobietami, ale to nie były związki tylko pisanie i było to naprawdę bliskie ( już tego nie ma z tamtymi osobami )Mam pewne doświadczenie z tamtych znajomości ( jeśli mogę internetowe pisanie z kobietą przez kilka lat takim nazwać ). Żałuję tylko jednego, że nie udało się spotkać, a można było.... Zawsze był ten strach, że ona wyobraża sobie idealnego partnera, bo wiesz przecież piszę z nią w mediach.. wyobraźnia itp...

0

Szczerze. Myślicie, że coś jest ze mną nie tak skoro nie byłem nigdy w związku mimo wieku 25.5 roku? Oczywiście wyznaję zasadę najpierw kariera, potem ewentualnie założenie własnej rodziny ale no rozkmina taka...

0

Pracował ktoś w Niemczech w delegacji? Mam kilka pytań

0

@barcelonaLM głupota to była

3

@Criss18Barca najbardziej mnie śmieszy, że od zarobionych pieniędzy muszę odciągnąć podatek, później jak zainwestuje i zarobię to też muszę... Nie wspominając już o tym, że gdy kupujemy jakieś rzeczy droższe typu auto itp to też trzeba odprowadzić podatek xd wychodzi więc jakbym kilka razy musiał odprowadzać podatek od swoich pieniędzy

0

@Marian_Pazdzioch Ranczo to ikona

1

@FcPortoFan1999 Messi lub Mentzen

0

Dobrze tym materacom za ten ich minimalizm...

0

Myślicie, że Rune wygra z Draperem?

1

@daniel32778 psychicznie są rozwaleni po champions league

1

Dobra ta młoda Ruska w tenisa

1

@KamQiX wtedy groziłby im spadek z ligi

0

@Jersi1 żeby mieć zdolność to trzeba trochę zarabiać?

0

@norbi77 Nie bój się. Pieniądzy na 500+ też miało nie być. Na wybory kopertowe lekką ręką poszły miliony to na pewno znajdzie się i na armię ... Heh

0

@fart czy wg ciebie Cavs mają szansę w Play off na coś więcej?

0

@Borneo odkąd pamiętam to większość tych polityków "czaruje" aby złapać jak najwięcej głosów... Niestety...

Co do zarządzania pieniędzmi to patrząc na wyczyny Pisu z wyborami kopertowym czy PO z budowami ławek, kiblów za dziesiątki tysięcy to wolę jednak gościa, który ma własną kancelarię podatkową i jest w tym specjalistą.

Wgl najlepsze jest to, że zarówno Trzaskowski jak i Nawrocki mają taki % bo startują z tak mocnych partii. Mentzen mam wrażenie może sobie zawdzięczać więcej głosów aniżeli temu, że jest związany z konfederacja ( prędzej to mu ujmuje)

1

@lithotripter Mentzen ma bitcoiny warte obecnie ponad 10 mln zł. Ile czasu musiałby być prezydentem aby z samej pensji dostać taką równowartość? W pl prezydent nie zarabia tyle co w jakimś bardziej totalitarnym państwie typu Rosja czy nawet USA. Poza tym w pl prezydent nie ma aż takiej władzy mimo wszytko.

0

@norbi77 przecież to się dzieje.... Większość polityków odwala jakieś niewytłumaczalne fuszerki... Od nieudanych wyborów kopertowych i wydanych pieniędzy na to po jakieś kible za kilkadziesiąt tysięcy w centrum Warszawy ... Ja tam wolę Sławka na prezydenta bo w końcu ktoś inny poza "popis" . Podałeś słuszny przykład z USA. Tak masz rację, ale jednak w pl prezydent nie ma takiej władzy jak tam

0

@Borneo nie mam lepszego kandydata na szczycie do głosowania. Poza tym lubię Sławka i jego poglądy dla krypto ( gdzie działam) Poza tym prezydent w pl nie na aż takiej władzy jak w USA chociażby

0

@lithotripter raczej o władzy myślą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?