0

@Hosh a leszczy ile

0

@Sinirsey nie wybieram się

1

@GeneralXavi to nie była ironia .. to było szczere mordo ... Po prostu klata mi się odkształca fajnie

0

Poebane... Jestem w Wolsztynie przejazdem i chciałem do Barbera na Cito... Co ty ... Podzwoniłem to żaden nie ma miejsc na dzisiaj... Ale ta branża się rozwinęła

0

Najlepszy komplement jaki usłyszeliście???

Ja od jednego dziadka w pracy

"Sądząc po pana budowie, szef zatrudnia samych kulturystów"

Co ciekawe wtedy nawet za dużo nie ćwiczyłem... Tylko rekreacyjnie.. praca fizyczna i koszulka M

0

@bezalkoholowy nieeee, ciekawość.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Krosno Odrzańskie najbliżej

0

Ile macie wzrostu i ile ważycie?

1

Kurna pograłbym sobie gdzieś w gałe... Jest ktoś z lubuskiego? Potrzebuje ktoś do składu łebka?

0

Trenuje ktoś na siłce na poważnie? Czy to prawda, że teraz prawie każdy "bierze"?

0

@alone49 nie do mnie pytanie hahaha. Ile wg ciebie powinno być? Branża to hydraulika w pl

0

I znowu w tą delegacje za 230 dniówki dziennie

0

@lithotripter no ale z drugiej strony jak pracuje w delegacji ... Gdzie tu kogoś poznać ....

2

@Lewangoooolsky ale jak Yamal gra

0

@HypeR liczą, że może im więcej pkt dadzą, albo Barcie odejmą

0

@lithotripter jakoś średnio na to patrzę x tymi apkami bo to głównie ocenianie po często zmanipulowanych zdj

0

@lithotripter czyli jakieś apki typu Badoo, tinder to bez sensu? Jeśli chodzi o szukanie miłości?

0

Co lepsze?

Kariera, rozwój, no girls?

Czy szukanie jednak trochę "na siłę" związku, relacji itp?

Mam 26 lat. Może ktoś bardziej doświadczony się opowie?

0

Kanał zero zrobił coś po meczu?

0

@Batys tak. Chociaż niepokoi to że znowu z mocnym rywalem trzeba było zrobić remotnadę i że znowu ten rywal strzelił więcej goli niż powinien

0

Znowu chcieli nas wyrolować....

1

Ale Pedri, Yamal i Cubarsi to kosmos grają

0

@Encore jestem przekonany, że wielu przypadkach sędziowie odgwizdaliby to "dla świętego spokoju" Barca awansowałaby dalej i każdy zapomniałby o tym...

0

@jeonek ja wiem czy to nie było zbyt wymuszone czasem? Sam gwizdnąłbym to dla świętego spokoju jako sędzia ..

0

Szacunek za piękną grę w lidze mistrzów. Jednak niesamowicie boli scenariusz w jakim do tego doszło ... Eh....

2

I nic ci taki Inter nie gra w końcówce żeby jakaś losowa weszła....

0

Pojeboo Go... Z tymi 5 minutamjc

0

Ehhh porażka... Gole im oddajemy

0

Umówmy się

YOU - pussy - Life Goals

0

@Pedri16Future jakbyś miał fotę tam gdzie Frank Drabin to też byłbyś GOAT

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?