20 czerwca 2025, 19:10
0
@Hosh a leszczy ile
18 czerwca 2025, 21:30
@Sinirsey nie wybieram się
18 czerwca 2025, 10:23
1
@GeneralXavi to nie była ironia .. to było szczere mordo ... Po prostu klata mi się odkształca fajnie
18 czerwca 2025, 10:21
Poebane... Jestem w Wolsztynie przejazdem i chciałem do Barbera na Cito... Co ty ... Podzwoniłem to żaden nie ma miejsc na dzisiaj... Ale ta branża się rozwinęła
17 czerwca 2025, 16:12
Najlepszy komplement jaki usłyszeliście??? Ja od jednego dziadka w pracy "Sądząc po pana budowie, szef zatrudnia samych kulturystów" Co ciekawe wtedy nawet za dużo nie ćwiczyłem... Tylko rekreacyjnie.. praca fizyczna i koszulka M
16 czerwca 2025, 18:47
@bezalkoholowy nieeee, ciekawość.
@LeoMessiiBarcaPepa Krosno Odrzańskie najbliżej
16 czerwca 2025, 17:24
Ile macie wzrostu i ile ważycie?
15 czerwca 2025, 20:22
Kurna pograłbym sobie gdzieś w gałe... Jest ktoś z lubuskiego? Potrzebuje ktoś do składu łebka?
5 czerwca 2025, 06:19
Trenuje ktoś na siłce na poważnie? Czy to prawda, że teraz prawie każdy "bierze"?
5 czerwca 2025, 06:11
@alone49 nie do mnie pytanie hahaha. Ile wg ciebie powinno być? Branża to hydraulika w pl
26 maja 2025, 06:34
I znowu w tą delegacje za 230 dniówki dziennie
24 maja 2025, 19:04
@lithotripter no ale z drugiej strony jak pracuje w delegacji ... Gdzie tu kogoś poznać ....
18 maja 2025, 19:46
2
@Lewangoooolsky ale jak Yamal gra
18 maja 2025, 19:45
@HypeR liczą, że może im więcej pkt dadzą, albo Barcie odejmą
18 maja 2025, 19:27
@lithotripter jakoś średnio na to patrzę x tymi apkami bo to głównie ocenianie po często zmanipulowanych zdj
18 maja 2025, 19:20
@lithotripter czyli jakieś apki typu Badoo, tinder to bez sensu? Jeśli chodzi o szukanie miłości?
17 maja 2025, 17:53
Co lepsze?Kariera, rozwój, no girls? Czy szukanie jednak trochę "na siłę" związku, relacji itp? Mam 26 lat. Może ktoś bardziej doświadczony się opowie?
11 maja 2025, 19:11
Kanał zero zrobił coś po meczu?
11 maja 2025, 19:06
@Batys tak. Chociaż niepokoi to że znowu z mocnym rywalem trzeba było zrobić remotnadę i że znowu ten rywal strzelił więcej goli niż powinien
11 maja 2025, 19:05
Znowu chcieli nas wyrolować....
6 maja 2025, 23:59
Ale Pedri, Yamal i Cubarsi to kosmos grają
6 maja 2025, 23:58
@Encore jestem przekonany, że wielu przypadkach sędziowie odgwizdaliby to "dla świętego spokoju" Barca awansowałaby dalej i każdy zapomniałby o tym...
6 maja 2025, 23:53
@jeonek ja wiem czy to nie było zbyt wymuszone czasem? Sam gwizdnąłbym to dla świętego spokoju jako sędzia ..
6 maja 2025, 23:43
Szacunek za piękną grę w lidze mistrzów. Jednak niesamowicie boli scenariusz w jakim do tego doszło ... Eh....
6 maja 2025, 22:57
I nic ci taki Inter nie gra w końcówce żeby jakaś losowa weszła....
6 maja 2025, 22:51
Pojeboo Go... Z tymi 5 minutamjc
6 maja 2025, 21:47
Ehhh porażka... Gole im oddajemy
3 maja 2025, 16:10
Umówmy się YOU - pussy - Life Goals
3 maja 2025, 02:32
@Pedri16Future jakbyś miał fotę tam gdzie Frank Drabin to też byłbyś GOAT
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@Hosh a leszczy ile
0
@Sinirsey nie wybieram się
1
@GeneralXavi to nie była ironia .. to było szczere mordo ... Po prostu klata mi się odkształca fajnie
0
Poebane... Jestem w Wolsztynie przejazdem i chciałem do Barbera na Cito... Co ty ... Podzwoniłem to żaden nie ma miejsc na dzisiaj... Ale ta branża się rozwinęła
0
Najlepszy komplement jaki usłyszeliście???
Ja od jednego dziadka w pracy
"Sądząc po pana budowie, szef zatrudnia samych kulturystów"
Co ciekawe wtedy nawet za dużo nie ćwiczyłem... Tylko rekreacyjnie.. praca fizyczna i koszulka M
0
@bezalkoholowy nieeee, ciekawość.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Krosno Odrzańskie najbliżej
0
Ile macie wzrostu i ile ważycie?
1
Kurna pograłbym sobie gdzieś w gałe... Jest ktoś z lubuskiego? Potrzebuje ktoś do składu łebka?
0
Trenuje ktoś na siłce na poważnie? Czy to prawda, że teraz prawie każdy "bierze"?
0
@alone49 nie do mnie pytanie hahaha. Ile wg ciebie powinno być? Branża to hydraulika w pl
0
I znowu w tą delegacje za 230 dniówki dziennie
0
@lithotripter no ale z drugiej strony jak pracuje w delegacji ... Gdzie tu kogoś poznać ....
2
@Lewangoooolsky ale jak Yamal gra
0
@HypeR liczą, że może im więcej pkt dadzą, albo Barcie odejmą
0
@lithotripter jakoś średnio na to patrzę x tymi apkami bo to głównie ocenianie po często zmanipulowanych zdj
0
@lithotripter czyli jakieś apki typu Badoo, tinder to bez sensu? Jeśli chodzi o szukanie miłości?
0
Co lepsze?
Kariera, rozwój, no girls?
Czy szukanie jednak trochę "na siłę" związku, relacji itp?
Mam 26 lat. Może ktoś bardziej doświadczony się opowie?
0
Kanał zero zrobił coś po meczu?
0
@Batys tak. Chociaż niepokoi to że znowu z mocnym rywalem trzeba było zrobić remotnadę i że znowu ten rywal strzelił więcej goli niż powinien
0
Znowu chcieli nas wyrolować....
1
Ale Pedri, Yamal i Cubarsi to kosmos grają
0
@Encore jestem przekonany, że wielu przypadkach sędziowie odgwizdaliby to "dla świętego spokoju" Barca awansowałaby dalej i każdy zapomniałby o tym...
0
@jeonek ja wiem czy to nie było zbyt wymuszone czasem? Sam gwizdnąłbym to dla świętego spokoju jako sędzia ..
0
Szacunek za piękną grę w lidze mistrzów. Jednak niesamowicie boli scenariusz w jakim do tego doszło ... Eh....
2
I nic ci taki Inter nie gra w końcówce żeby jakaś losowa weszła....
0
Pojeboo Go... Z tymi 5 minutamjc
0
Ehhh porażka... Gole im oddajemy
0
Umówmy się
YOU - pussy - Life Goals
0
@Pedri16Future jakbyś miał fotę tam gdzie Frank Drabin to też byłbyś GOAT