0

@sevs musi wejść

0

@FcPortoFan1999 kuponiki wchodzą. Jeszcze Roma wygra z Parmą i Juventus minimum remis

0

Juve-Inter. Jak myślicie ma jakieś szanse Stara Dama na remis chociaż? Prawdopodobnie zostaną tylko oni na kuponie

1

@szela1899 jak oni będą chcieli grać w gałe to easy

1

@Comentateiro sędzia interesował się zapewne "oficjalną" wersją, a nie slangiem.

0

@Botanik dzisiaj utd dojadą

0

@kubix05 u mnie w lubuskim taki śnieg obecnie leży

1

@Bartula klarowny w ciul

5

Laboga podczas varu głos żałobny....

0

Gdzie transmisja meczu Ostapenko?

0

@PatrykBarca Benzema? :D nie no czaję o co ci biega. Po prostu jestem fanem Lyonu i mi się skojarzył Muktar

0

@Rupert_Haubica młody jest, był aktywny jak, ale mniej skuteczny... Zbiera jeszcze doświadczenie. Nie zawsze będzie grał topkę

4

Jak tu była czerwona ( zasłużona była) to w derbach dla Belinghama z dwie trzeba byłoby dać

0

@PatrykBarca w Lyonie był dobry

0

@kamiVeB dobry obrońca! Pamiętam go z Lyonu;)

11

@Arden już dawno wspominałem o tym, że Real w tym sezonie nie umie grać z wielkimi

5

Przecież ten dzisiejszy real znowu dostałby od nas bencki...

0

@FcPortoFan1999 kurła kursik na naszego jaki

0

@tbas później taki piłkarz sobie "głowę" truje niepotrzebnie

0

@FcPortoFan1999 Wojtek?

0

Na którym Hurkacz?

0

Siema. Mam pytanie. Da się jakoś na apce fortuna wpisać ten "kod" żeby z automatu pokazał się kupon?

0

@mekston też się zdziwiłem... Taki tekst znalazłem. To chodzi o La Liga. Nie weryfikowałem tego. Wiem, że Messiego dryblingi były bardziej skuteczne pod kątem goli czy asyst, aczkolwiek lamine jeszcze młodziutki, także rośnie w oczach dopiero :)

Link do tekstu https://www.goal.pl/la-liga/lamine-yamal-pobil-rekord-messiego-nowy-krol-w-la-liga/

0

Wow Lamine pobił rekord Messiego pod względem ilości udanych dryblingów w jednym meczu. Szacun. Chociaż fajnie byłoby jakby w przyszłości coś więcej z tych dryblingów dodawało do goli dla Barcelony. Pewnie to przyjdzie z czasem. Teraz mimo wieku jest już kapitalnie:)

1

@MessiForeverTheBest typowych wahadłowych. Zalewski jest bardziej pomocnikiem lewym

1

Słabo wyglądamy ....

0

@Kondziubarca jak mieszkasz w UE to Też się to odbije na tobie

0

@TheNekro94 van basten w fc jest cienki jak brzeszczot.... Powinni go dowalić pff

0

Donald Trump planuje nałożyć cła na unię kochaną

0

@wojopancer to dobrze, że ofensywni gracze oddają u nas dużo strzałów. Dobrze, że tworzymy okazje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?