@EsteBlanco wiem.... Ale mam na myśli to, że ta liga jest po prostu słaba.... Jak taki real jest liderem w połowie się sezonu a z nikim poważnym nie wygrali w tym sezonie... W premier league zmietliby ich z planszy
Jakoś nie widzę aby Mbappe i Vini stworzyli razem mocny duet.... Każdy z nich chce być większym liderem... W tym meczu widać jak lepiej to wygląda gdy Viniego nie ma a Rodrigo robi za "prawą" rękę Francuza...... A jak wiemy gdy Vini wróci to rodrygo już tam sobie nie pogra na tej lewej stronie .... Nie widzę tego... Ktoś będzie musiał odejść z zespołu
A wczoraj gdzieś w socialach kibic realu Madryt pisał mi, że porównać styl Realu do Barcy z tego sezonu to tak jakby porównywać Lecha Poznań do B klasowego zespołu.
@Marian_Pazdzioch wg mnie zdecydowanie Messi w prime zjada CR7 pod względem gry czysto piłkarskiej najmocniej. Jeśli chodzi o trofea i statystyki jak gole to się to wyrównuje. Nie mniej CR7 na pewno ma coś czego Messiemu brakowało
@escarabajo dla jasności. Pytałem z ciekawości:D ja jestem totalnie team Messi :D ogólnie to po prostu byłem zdziwiony że nie grają w pucharze a oni odpadli w 1/8
0
Pytanie do fanów realu. Co jest z wami nie tak, że porównujcie pedriego z ceballosem?
0
@Barca_Big_Moment kto mocny ma ich pokonać w champions league?
0
Mbappe próbuje być teraz plejmerkerem, ale zapomina że to nie PSG i liga francuska...
1
@Filipem i przy okazji zlaliśmy real dwa razy po drodze .. to ewenement
0
@VegetaPolska o to jest pytanie .... Mam wrażenie, że w Hiszpanii sędziowie na varze to porażka
5
@DonCarletto napisałabym "połamania nóg" ... Lecz nie wypada.
0
@EsteBlanco wiem.... Ale mam na myśli to, że ta liga jest po prostu słaba.... Jak taki real jest liderem w połowie się sezonu a z nikim poważnym nie wygrali w tym sezonie... W premier league zmietliby ich z planszy
0
Jakoś nie widzę aby Mbappe i Vini stworzyli razem mocny duet.... Każdy z nich chce być większym liderem... W tym meczu widać jak lepiej to wygląda gdy Viniego nie ma a Rodrigo robi za "prawą" rękę Francuza...... A jak wiemy gdy Vini wróci to rodrygo już tam sobie nie pogra na tej lewej stronie .... Nie widzę tego... Ktoś będzie musiał odejść z zespołu
0
Jak to będzie wyglądało.... Real mistrzem a w dwumeczu z Barcą pewnie solidne bencki....
0
@jedrek7000 serio?
0
@Lionel_Messi10 club america? Co to
0
@FcPortoFan1999 graty:D
0
@FcPortoFan1999 za co nasz puchar mistrzu?:)
1
Naprawdę z varem i tego nie sprawdzili...... To wygląda jak przekupstwo jakieś . Xd
16
Ponoć nie uznali bramki Yamala bo będący bez formy Dejong zaliczyłby ładniejszeą asystę niż jakikolwiek piłkarz Realu Madryt w tym sezonie ;-)
0
@Ptasior nie porównuj.... Tamte boisko i wgl Barca po wtopach sprzed tygodnii itp
0
@prokofiew lewy powinien mieć więcej. Brał piłki na siebie fajnie
0
A wczoraj gdzieś w socialach kibic realu Madryt pisał mi, że porównać styl Realu do Barcy z tego sezonu to tak jakby porównywać Lecha Poznań do B klasowego zespołu.
2
@JordiAlbion heheh
2
Przyznajcie, że wystawilibyście Podolskiego na Viniego w towarzyskim :D
2
@Gibbon_FCB jak Pedri zagra jak z atletico to tylko impotencja a ataku nie pozwoli nam wygrać
1
Jakie predykcje na jutro? Ja najbardziej się obawiam braku naszej skuteczności. Jak to będzie to powinno być ok...
0
@Marian_Pazdzioch wg mnie zdecydowanie Messi w prime zjada CR7 pod względem gry czysto piłkarskiej najmocniej. Jeśli chodzi o trofea i statystyki jak gole to się to wyrównuje. Nie mniej CR7 na pewno ma coś czego Messiemu brakowało
0
@tbas ten sport nie jest dla mięczaków heheh a tak na serio to poniosło go.... Znowu
0
@D10SLEO a później kupimy kogoś za 50 i znowu nie zarejestrujemy... Powinniśmy skupić się na tych co teraz grają i młodzieży przez jakiś czas
0
@Cule2013 a co jakiś git nam zabroni?
0
@PatrychoO najlepszy prawy obrońca, grający w lidze gdzie nie ma rywalizacji.... Serio? Nie nabiorę sie na to
0
@Encore vinicius broni się tym, że często jest kluczowy. Oprócz tego daleko mu do neymarow itp.. patrząc oczywiście na efektowną grę
1
@escarabajo dla jasności. Pytałem z ciekawości:D ja jestem totalnie team Messi :D ogólnie to po prostu byłem zdziwiony że nie grają w pucharze a oni odpadli w 1/8
3
Najpierw Umtiti, który wyglądał momentami jak najlepszy obrońca ... Teraz Araujo... Który też tak wyglądał często.... Eh