Mam pytanie. Bo na antenie TV mamy dwie rzeczy. Siła sygnału ( tu mam 95%) Jakość sygnału ( tu mam od 48%-60% w zależności od kanału ) Niby wszystko odbiera, ale zastanawiam się czy ta jakość nie psuje obrazu??? Średnio się na tym znam... Może to są solidne wartości..hm ogarnis ktoś w tym? I się wypowie? Z góry dziękuję!
Luźne pytanie pod zakończenie olimpiady. Mamy w Polsce obecnie jakie talent lekkoatletyczny, który może nam dac jakiś medal w biegach? Np na następnej olimpiadzie? Orientuje się ktoś?
Nie rozumiem. Jak taka Maria Andrejczyk ma taki rekord Polski wynoszący 71,40 a w finale na olimpiadzie po wcześniejszej wygranej eliminacji rzuca prawie 10 m mniej.... Na tym poziomie... Wydawała się solidnie przygotowana patrząc na eliminacje... Ah szkoda
Pamiętam swego czasu jak na wfie mieliśmy taką "konkurencję", że trzeba było biec przed 30 minut i za to dostawało się 6. Po prostu biec, byle jak ale biec. Pamiętam że nawet się nie spociłem, kolega obok który palił to upocony jak świnia...
0
Leci coś dzisiaj fajnego w tv? Jakiś horror albo coś?
0
Mam pytanie. Bo na antenie TV mamy dwie rzeczy.
Siła sygnału ( tu mam 95%)
Jakość sygnału ( tu mam od 48%-60% w zależności od kanału )
Niby wszystko odbiera, ale zastanawiam się czy ta jakość nie psuje obrazu??? Średnio się na tym znam... Może to są solidne wartości..hm ogarnis ktoś w tym? I się wypowie? Z góry dziękuję!
0
Na którym jaga?
0
Luźne pytanie pod zakończenie olimpiady. Mamy w Polsce obecnie jakie talent lekkoatletyczny, który może nam dac jakiś medal w biegach? Np na następnej olimpiadzie? Orientuje się ktoś?
0
To ta tajwanka oficjalnie to kim jest?
1
@Adran360 nie przepadam za tym klubem od dawna
0
Nie rozumiem. Jak taka Maria Andrejczyk ma taki rekord Polski wynoszący 71,40 a w finale na olimpiadzie po wcześniejszej wygranej eliminacji rzuca prawie 10 m mniej.... Na tym poziomie... Wydawała się solidnie przygotowana patrząc na eliminacje... Ah szkoda
1
@MesQueUnClub96 ty baranie ty
0
Leci dzisiaj jakiś fajny film?
0
@Adran360 kogo interesuje ten denny klub
0
@Encore słuchaj encor, Noah Lyes ładnie posumował NBA hah
2
Pamiętam swego czasu jak na wfie mieliśmy taką "konkurencję", że trzeba było biec przed 30 minut i za to dostawało się 6. Po prostu biec, byle jak ale biec. Pamiętam że nawet się nie spociłem, kolega obok który palił to upocony jak świnia...
0
@mordini123 o której walczy?
0
@FCB_dimiC ale on chłopie ma cię czym zaprzeć
1
@zodiak_10 miał się uczyć od Ronaldo z początków kariery jeśli chodzi o te wolne a nie z All naser naśladować idola hahah
7
@mr Barca nie jeden napisałby tutaj, że kryminałem byłoby zamienić Olmo za Pedriego na euro ostatnim w repce. Tymczasem....
2
@barcelonaLM gospodarze często zdobywają sporo tych medali... Ale oni chyba mają zazwyczaj kwalifikacje za free?
0
Na którym Jaga?
0
Ogladał ktoś ród smoka nowy odcinek? Fajny?
0
Co dzisiaj na igrzyskach ciekawego jeśli chodzi o pl?
0
Kiedy oczekuje się "fajerwerk" na bliskim wschodzie?
0
@Yamal_Williams na na hui
4
Mógł puścić barcole. On był tak rozpędzony, że nawet nie wiem czy utrzymałby równowagę żeby coś tam ugrać więcej... W dodatku wypuścił daleko
0
@Fenelon bardzo
13
@zodiak_10 za mało się mówi bo wiele razy takie akcje pokazywał. Dla niego to było proste
Edit. Nadal potrafi byc
0
Co dzisiaj na IO?
0
O której jakaś szansa medalowa?
0
@kondzix2115 liczy się objętość treningowa i kcal więc tak
0
@Encore a czemu on go nie lubi
0
Jest jakaś szansa metalowa Polaków dzisiaj?