0

Leci coś dzisiaj fajnego w tv? Jakiś horror albo coś?

0

Mam pytanie. Bo na antenie TV mamy dwie rzeczy.
Siła sygnału ( tu mam 95%)
Jakość sygnału ( tu mam od 48%-60% w zależności od kanału )
Niby wszystko odbiera, ale zastanawiam się czy ta jakość nie psuje obrazu??? Średnio się na tym znam... Może to są solidne wartości..hm ogarnis ktoś w tym? I się wypowie? Z góry dziękuję!

0

Na którym jaga?

0

Luźne pytanie pod zakończenie olimpiady. Mamy w Polsce obecnie jakie talent lekkoatletyczny, który może nam dac jakiś medal w biegach? Np na następnej olimpiadzie? Orientuje się ktoś?

0

To ta tajwanka oficjalnie to kim jest?

1

@Adran360 nie przepadam za tym klubem od dawna

0

Nie rozumiem. Jak taka Maria Andrejczyk ma taki rekord Polski wynoszący 71,40 a w finale na olimpiadzie po wcześniejszej wygranej eliminacji rzuca prawie 10 m mniej.... Na tym poziomie... Wydawała się solidnie przygotowana patrząc na eliminacje... Ah szkoda

1

@MesQueUnClub96 ty baranie ty

0

Leci dzisiaj jakiś fajny film?

0

@Adran360 kogo interesuje ten denny klub

0

@Encore słuchaj encor, Noah Lyes ładnie posumował NBA hah

2

Pamiętam swego czasu jak na wfie mieliśmy taką "konkurencję", że trzeba było biec przed 30 minut i za to dostawało się 6. Po prostu biec, byle jak ale biec. Pamiętam że nawet się nie spociłem, kolega obok który palił to upocony jak świnia...

0

@mordini123 o której walczy?

0

@FCB_dimiC ale on chłopie ma cię czym zaprzeć

1

@zodiak_10 miał się uczyć od Ronaldo z początków kariery jeśli chodzi o te wolne a nie z All naser naśladować idola hahah

7

@mr Barca nie jeden napisałby tutaj, że kryminałem byłoby zamienić Olmo za Pedriego na euro ostatnim w repce. Tymczasem....

2

@barcelonaLM gospodarze często zdobywają sporo tych medali... Ale oni chyba mają zazwyczaj kwalifikacje za free?

0

Na którym Jaga?

0

Ogladał ktoś ród smoka nowy odcinek? Fajny?

0

Co dzisiaj na igrzyskach ciekawego jeśli chodzi o pl?

0

Kiedy oczekuje się "fajerwerk" na bliskim wschodzie?

0

@Yamal_Williams na na hui

4

Mógł puścić barcole. On był tak rozpędzony, że nawet nie wiem czy utrzymałby równowagę żeby coś tam ugrać więcej... W dodatku wypuścił daleko

0

@Fenelon bardzo

13

@zodiak_10 za mało się mówi bo wiele razy takie akcje pokazywał. Dla niego to było proste
Edit. Nadal potrafi byc

0

Co dzisiaj na IO?

0

O której jakaś szansa medalowa?

0

@kondzix2115 liczy się objętość treningowa i kcal więc tak

0

@Encore a czemu on go nie lubi

0

Jest jakaś szansa metalowa Polaków dzisiaj?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?