0

@Azazel_Pazuzu jak mam tylko satelitę... Naziemnej nie mam ...

0

Mam taki problem... Działają mi wszystkie kanały TVP oprócz TVP 1 i TVP Sport ( zależy mi na nich go igrzyska itp) wcześniej działały... Myślicie że mógł się konwentor przestawić? Czy problem może leżeć gdzie indziej? Cyfrowy Polsat ogólnie mam. Miał ktoś podobnie? Co w pierwszej kolejności sprawdzić? Zrobić?

0

Na jakim kanale Wisła?

0

@Faro czyli pewnie problem jest u mnie?

0

Siema. Albo ja nie czaje bazy albo nie wiem.... Ogólnie mam cyfrowy Polsat. Wszystkie kanały TVP działają i odbierają oprócz TVP1 u TVP Sport... Niedawno przestały odbierać...p podczas euro... To może być wina sygnału? Miał ktoś podobnie? Może konwentor... Nie mam pojęcia..

0

@kondzix2115 gdzie kupujesz bilety?

0

@blakkudium a co zrobił?

0

@mekston zaryzykował bym na rodriego kopke

0

Orientuje się ktoś jaki był kurs na Hiszpanie przed euro?:)

0

@Kinginiesta to tak jak ja

0

@Kinginiesta a ok, tylko że jutro finał

0

@TheNekro94 cyfrowy Polsat

0

Miał ktoś taki problem z tv, że nie odbierały kanały takie jak TVP1 i TVP Sport, a inne od TVP normalnie działają.... Czego to może być przyczyną? Słaba jakość sygnału?

0

Witam. Nietypowe pytanie. Miał ktoś kiedyś tak, że normalnie sygnał z TVP2 był, ale z TVP Sport i TVP 1 nie ma? Nie wiem czy to ja muszę coś z anteną pokombinować czy co??? Ktoś może mądrzejszy się wypowie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Sysia11 przecież Serena robi ją na miękko w prime

0

Dajcie już ten puchar Hiszpanii i niech się chopy rozejdą

3

Taki kibic turniejowy jak sobie obejrzy Nico i Mbappe na tym turnieju to co pomyśli ....

0

Ej no beka, TVP mi nie odbiera...

0

Poleci ktoś jakąś stronę gdzie obejrze za darmo House of Dragons?

1

@Faro był dobry

0

@MesQueUnClub96 ja ogólnie nie jestem fanem tenisa ( oglądam tylko jakieś finały z udziałem Polaków jak pisałem ) ale Wimbledon mi się podoba jako ta cała otoczka. Ładnie, zielono, ciepło, truskawki, trawka właśnie :)

0

@wojopancer nie no Portugalię jepli

0

@macio_944 bo lewica to ku*****

0

@MesQueUnClub96 dodi przestań. Czasami lubię obejrzeć jak jakiś Polak gra na Wimbledonie, ale w tym roku ciężko będzie im się przebić przez ojro, chyba że to po turnieju :D

4

Czyli wychodzi na to, że taka Argentyna jest obecnie realnie najlepszą reprezentacją w piłce nożnej na świecie i to nie tylko przez pryzmat zdobycia na mistrza świata

1

@maroon jakaby w fifkę w UT grał to nie raz trafilbys takiego piłkarza z takiego klubu hehe

2

@8stoichkov8 bo grunt to trzymać poziom

0

@barcelonaLM powinny być jakieś dogrywki w takiej sytuacji

2

Polska, Albania i Czechy odpadły z EURO. Każda z drużyn zdobyła po punkciku. Co łączy te reprezentacje? To drużyny które awansowały z tej samej grupy na turniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?