Mam taki problem... Działają mi wszystkie kanały TVP oprócz TVP 1 i TVP Sport ( zależy mi na nich go igrzyska itp) wcześniej działały... Myślicie że mógł się konwentor przestawić? Czy problem może leżeć gdzie indziej? Cyfrowy Polsat ogólnie mam. Miał ktoś podobnie? Co w pierwszej kolejności sprawdzić? Zrobić?
Siema. Albo ja nie czaje bazy albo nie wiem.... Ogólnie mam cyfrowy Polsat. Wszystkie kanały TVP działają i odbierają oprócz TVP1 u TVP Sport... Niedawno przestały odbierać...p podczas euro... To może być wina sygnału? Miał ktoś podobnie? Może konwentor... Nie mam pojęcia..
Miał ktoś taki problem z tv, że nie odbierały kanały takie jak TVP1 i TVP Sport, a inne od TVP normalnie działają.... Czego to może być przyczyną? Słaba jakość sygnału?
Witam. Nietypowe pytanie. Miał ktoś kiedyś tak, że normalnie sygnał z TVP2 był, ale z TVP Sport i TVP 1 nie ma? Nie wiem czy to ja muszę coś z anteną pokombinować czy co??? Ktoś może mądrzejszy się wypowie.
@MesQueUnClub96 ja ogólnie nie jestem fanem tenisa ( oglądam tylko jakieś finały z udziałem Polaków jak pisałem ) ale Wimbledon mi się podoba jako ta cała otoczka. Ładnie, zielono, ciepło, truskawki, trawka właśnie :)
@MesQueUnClub96 dodi przestań. Czasami lubię obejrzeć jak jakiś Polak gra na Wimbledonie, ale w tym roku ciężko będzie im się przebić przez ojro, chyba że to po turnieju :D
Czyli wychodzi na to, że taka Argentyna jest obecnie realnie najlepszą reprezentacją w piłce nożnej na świecie i to nie tylko przez pryzmat zdobycia na mistrza świata
Polska, Albania i Czechy odpadły z EURO. Każda z drużyn zdobyła po punkciku. Co łączy te reprezentacje? To drużyny które awansowały z tej samej grupy na turniej.
0
@Azazel_Pazuzu jak mam tylko satelitę... Naziemnej nie mam ...
0
Mam taki problem... Działają mi wszystkie kanały TVP oprócz TVP 1 i TVP Sport ( zależy mi na nich go igrzyska itp) wcześniej działały... Myślicie że mógł się konwentor przestawić? Czy problem może leżeć gdzie indziej? Cyfrowy Polsat ogólnie mam. Miał ktoś podobnie? Co w pierwszej kolejności sprawdzić? Zrobić?
0
Na jakim kanale Wisła?
0
@Faro czyli pewnie problem jest u mnie?
0
Siema. Albo ja nie czaje bazy albo nie wiem.... Ogólnie mam cyfrowy Polsat. Wszystkie kanały TVP działają i odbierają oprócz TVP1 u TVP Sport... Niedawno przestały odbierać...p podczas euro... To może być wina sygnału? Miał ktoś podobnie? Może konwentor... Nie mam pojęcia..
0
@kondzix2115 gdzie kupujesz bilety?
0
@blakkudium a co zrobił?
0
@mekston zaryzykował bym na rodriego kopke
0
Orientuje się ktoś jaki był kurs na Hiszpanie przed euro?:)
0
@Kinginiesta to tak jak ja
0
@Kinginiesta a ok, tylko że jutro finał
0
@TheNekro94 cyfrowy Polsat
0
Miał ktoś taki problem z tv, że nie odbierały kanały takie jak TVP1 i TVP Sport, a inne od TVP normalnie działają.... Czego to może być przyczyną? Słaba jakość sygnału?
0
Witam. Nietypowe pytanie. Miał ktoś kiedyś tak, że normalnie sygnał z TVP2 był, ale z TVP Sport i TVP 1 nie ma? Nie wiem czy to ja muszę coś z anteną pokombinować czy co??? Ktoś może mądrzejszy się wypowie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Sysia11 przecież Serena robi ją na miękko w prime
0
Dajcie już ten puchar Hiszpanii i niech się chopy rozejdą
3
Taki kibic turniejowy jak sobie obejrzy Nico i Mbappe na tym turnieju to co pomyśli ....
0
Ej no beka, TVP mi nie odbiera...
0
Poleci ktoś jakąś stronę gdzie obejrze za darmo House of Dragons?
1
@Faro był dobry
0
@MesQueUnClub96 ja ogólnie nie jestem fanem tenisa ( oglądam tylko jakieś finały z udziałem Polaków jak pisałem ) ale Wimbledon mi się podoba jako ta cała otoczka. Ładnie, zielono, ciepło, truskawki, trawka właśnie :)
0
@wojopancer nie no Portugalię jepli
0
@macio_944 bo lewica to ku*****
0
@MesQueUnClub96 dodi przestań. Czasami lubię obejrzeć jak jakiś Polak gra na Wimbledonie, ale w tym roku ciężko będzie im się przebić przez ojro, chyba że to po turnieju :D
4
Czyli wychodzi na to, że taka Argentyna jest obecnie realnie najlepszą reprezentacją w piłce nożnej na świecie i to nie tylko przez pryzmat zdobycia na mistrza świata
1
@maroon jakaby w fifkę w UT grał to nie raz trafilbys takiego piłkarza z takiego klubu hehe
2
@8stoichkov8 bo grunt to trzymać poziom
0
@barcelonaLM powinny być jakieś dogrywki w takiej sytuacji
2
Polska, Albania i Czechy odpadły z EURO. Każda z drużyn zdobyła po punkciku. Co łączy te reprezentacje? To drużyny które awansowały z tej samej grupy na turniej.