@joloskyy chłopie jestem fanem Barcelony i oglądałem ten mecz. Marciniak się pospieszył i tyle... Gwizdnął a ci już stali ... I nie grali nawet... Niewiadomo czy x tego nawet byłaby bramka xd
@mekston no nie no naprawdę takiemu mbappe chcecie dawać zp?. Gość będzie miał więcej złotych piłek niż Ronaldinho i inny neymar... A w prime narazie ogląda ich plecy jeśli chodzi o umiejętności ale ok może mi się nie podoba jego styl gry aż tak jak tamtych panów... Po prostu mbappe jest dla mnie mało widoczny od ćwierćfinałów.... Jestem przyzwyczajony do tego że zp zdobywa gość który wyróżnia się w drużynie zdobywającej duże trofea... Jeśli nie wygra z Francją to bardziej zasługuje ktoś kto wygra euro bądź champions league... Belek, vini, Kane
@ViscaelBarca2007 z Barca w prime Guardioli czy luisa to takie city pobiegaloby za piłką dzisiejsze i to srogo .. kiedyś lepiej grali Inter Mourinho dużo było drużyn co poziomem przebijają 3 jak nie wszystkich w tych półfinałach
@BartqRKO u mnie było losowanie a później siedziałem kilka ławek za osobą zdającą i miałem tam ileś minut na przygotowanie się ... Trochę trzeba było się skupić bo coś tam słyszałem tą osobę jak mówiła... I jakas inna osoba mnie jak ja mówiłem
0
Orientuje się ktoś ile Messi ma asyst D lidze mistrzów z podziałem na fazę grupową i pucharowa?
0
@joloskyy chłopie jestem fanem Barcelony i oglądałem ten mecz. Marciniak się pospieszył i tyle... Gwizdnął a ci już stali ... I nie grali nawet... Niewiadomo czy x tego nawet byłaby bramka xd
0
@barcelonaLM bo po co od razu odgwizdywal....
0
@joloskyy gdzie był błąd sędziego?
0
@Encore to prawda ale mogłaby ich czasami niesprawność też spotkać.. tymczasem mają furę szczescia któremu pomagają oczywiście
3
Mbappe wczoraj to nawet 1/3 nie grał tego gorszym zespołem u siebie co gra vini
0
Kto tam widział aut?
0
@mekston no nie no naprawdę takiemu mbappe chcecie dawać zp?. Gość będzie miał więcej złotych piłek niż Ronaldinho i inny neymar... A w prime narazie ogląda ich plecy jeśli chodzi o umiejętności ale ok może mi się nie podoba jego styl gry aż tak jak tamtych panów... Po prostu mbappe jest dla mnie mało widoczny od ćwierćfinałów.... Jestem przyzwyczajony do tego że zp zdobywa gość który wyróżnia się w drużynie zdobywającej duże trofea... Jeśli nie wygra z Francją to bardziej zasługuje ktoś kto wygra euro bądź champions league... Belek, vini, Kane
0
@ViscaelBarca2007 z Barca w prime Guardioli czy luisa to takie city pobiegaloby za piłką dzisiejsze i to srogo .. kiedyś lepiej grali Inter Mourinho dużo było drużyn co poziomem przebijają 3 jak nie wszystkich w tych półfinałach
0
@MesQueUnClub96 CR7 jednak punktował w ważnych wielkich meczach częściej w wieku takiego mbappe mam wrażenie .. Messi to wgl i wizualnie itp też wyżej
1
Mbappe i zp xd.
0
@tristan87 w kanale sportowym fajnie potrafi przyostrzyć... Nie wiem czy nie będzie inaczej gadal w TVP ale cóż zobaczymy
0
@BartqRKO u mnie było losowanie a później siedziałem kilka ławek za osobą zdającą i miałem tam ileś minut na przygotowanie się ... Trochę trzeba było się skupić bo coś tam słyszałem tą osobę jak mówiła... I jakas inna osoba mnie jak ja mówiłem
0
@Derean @Rust_Cohle opinion?
0
@Amidamaru Claudio pizarro? Nie on nie grał w La liga
0
@Criss18Barca derby
0
@Lionel_Messi10 apple tv? Co to? Znaczy nie gadaj że to tylko IOS?
0
@FcPortoFan1999 szukam fajnego tytułu:D niektóre już widziałem, a chce coś sobie obejrzeć :D jeszcze póki mam l4
0
Jakiś fajny horrorek ktoś coś polecić?
0
@mekston liga się wyrównała? Jednak najlepszym strzelcem w tych latach był Robert
0
Co z rekordem lew go?
0
@Kgorecki2500 Wiesiek jest na ps?
0
@kondzix2115 grasz w fc24?
0
@MesQueUnClub96 jak tam dzisiaj cavs kończą?
4
@norbi77 piłkarz taki jak Neymar w prime grający w jakimś Bayernie to obecnie murowany kandydat do zp
0
Cavs do boju dzisiaj
0
@karol130197 ale co jakaś konkretna praca czy jakieś ankiety czy coś?
0
A zdalnie ktoś pracuje? Czy to tylko wymysły?:)
0
@MesQueUnClub_87 ok dzięki:)
0
@FcPortoFan1999 Lech też nie chce być mistrzem. Pisząc to myślałem, że jest remis ale już 2:1 xd