0

@norbi77 ponieważ jest za młody xd

0

Wie ktoś może czy Pepsi i Pepsi max to ta sama firma? W sensie to się wywodzi od siebie czy nie są ze sobą powiązani? :D

1

@P33ck gdzie ty logika.... To tylko liczone z tego sezonu? Nie wiem zobaczymy. Ale to Hiszpania ma najwięcej drużyn w 1/4 champions league... Może jak awansują wszystkie dalej to coś z tego będzie:D

0

@Sulimo o jakiej sytuacji z thuramem mówisz?

0

@mekston wiem że gotuje. Ale da się go przetrzymać. Jak Bayern np

0

@AlexDark00 mówię o torsie, nie zwykłej karcie

0

Żądam dla lewego 5 gwiazdek stuczek na karcie jakiejś następnej. Co by nie mówić, ale chłop w formie potrafi czarować z tymi przyjęciami itp

0

@Encore w tej lidze ogórkowej gdzie co sezon niewiadomo kto oprócz psg zagra w champions league to on sobie może. Przecież tam lacazette w zeszłym sezonie na strzelał blisko 30 goli w samej lidze ... Mbappe będzie groźny, ale jak nasi obrońcy będą trzymać nadal fason to nie zdziwię się jak przykryjemy go jak niegdyś Bayern. Co nie znaczy, że nie doceniam jego kapitalnej formy!

0

@agaFCB sorki ale on był cały czas w wielkim :)

0

@barcelonaLM kablu? Mam z routera i Modena w jednym xd podłączone lanem do konsoli. To o to chodzi? Co jeszcze może wpływać na jakość i szybkość łącza? Może tam gdzie mieszkam nie ma takiego neta dobrego dostępnego xd w tych rejonach, chociaż wydaje to się niemożliwe jak na 21 wiek

0

Mam pytanie do graczy np Fify czy coś:) da się jakoś obniżyć ping w rozgrywce? Czy raczej musiałbym zmienić lokalizację.....

0

No to jedziemy 2:0 do przerwy i wygrywamym szkoda że ja się często mylę co do moich ukochanych drużyn :D

0

@Jackazz za co więc grają? Za puchar?

0

@Lionel_Messi10 ten puchar mistrzów jak wygrają to będą mogli zagrać w klubowych ms?

0

@PatrychoO ja na tym pingu ocieram się jedynie o 14 Winów xd ale no gram też na tv większym trochę, w meczach bezpośrednich jestem w stanie pokonać graczy co robią nawet 17 Winów ale no są ograniczenia przez ping

0

Gracie jeszcze coś w fife? Mam pytanie? Jak bardzo ping na znaczenie? Mam taki 40-45 i czasami jak jest serwer przeciążony to skacze.

1

@michal26 ale co ona narzeka, naczynia umyje, czekoladę zje, potem żeby umyje, tylko wody brak :D

1

@Hawajczyk mam wrażenie że AJ prędzej pokona Fuyrego niż Usyka xd

1

Czemu zabijamy czysty czas gry w tym sporcie..... Sędzia dolicza 4 minuty, bramkarz 40 sekund celebruje i co??? Sędzia nie doliczy w końcówce xd... Ale jak piłkarz leczy i udaje po lekkim faulu to już doliczy

4

@Pedri16Future ale jak on tak wybił mądrze jeszcze bo na piszczel mu zleciało więc ułożył inaczej nogę

1

@macio_944 niestety ale to xavi zahamował rozwoj lopeza trochę... Po kontuzji gaviego powinien częściej grać...

0

@Gaz Messi zbity ogólnie później było po nim to widać:)

4

@Luciano99 ile stary wypił, że przeprowadził tak rzetelną analizę?:)

1

@chlip1 xd ja po prostu chce konto założyć żeby było. I do airdropow trochę kupić tokenów niektórych .. wiem jak to działa i że nie mamy najlepszej pory na zakup btc. Ale np eth śmiało można, a zaraz altcoiny wgl urosną niektóre

4

@Aragorn33 prawda kowal

0

Działa ktoś tutaj na krypto? Mam kilka pytań:)

1

Finalnie sędzia się wybroni z tej decyzji w meczu realu?

1

Niby Barca jest "słaba" w tym sezonie, ale gdyby wygrać z Granada czy Villlarealem co wydawało się być logiczne.... To naprawdę byłoby ciekawie....

0

Panie i panowie, pytanie z innej beczki. Jak długo może leżeć ciasto na pizzę żeby się nie zepsuło? W sensie jak długo dojrzewać może itp? Ktoś wie?

0

@TR3YWAY o kulwa mać to już wyższa szkoła melanżu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?