4

@PatrychoO no co chwilę te twarze a'la potwory, obraz spowolniony itp

1

@PatrychoO mam dwa profile, na jednym jest tak jak piszesz

0

@Adran360 gdzie leci puchar Azji?:)

1

@VeB 1899 ma, sam używam

1

@hayek pomysł znakomity

0

@blakkudium chciałbym girone, trzeba się komuś zrewanzowac

0

@rasta212 fortuna, koszykowka - nba

0

Co jak odwołali mecz, a mam jak kuponie? Czekać aż się odbędzie? Czy mogę zamknąć jako mnożnik nie wiem np 1?

0

Gdzie najlepiej założyć buka online? W sensie jaka apka godnie śmiga? Ktoś coś?

0

@Encore co te Utah tak się obudziło xd?

0

@MesQueUnClub_87 jeszcze dopytam. I to tylko sobie tak przełączasz potem użytkowników i działasz na jednym jakby ps+, nie?:) tak dopytuje bo zawsze myślałem, że trzeba dokupić nową subskrybcje do nowego konta...

0

@Encore nie widziałem go nigdy w akcji:D ma chłop potencjał na coś więcej?:)

1

@Rust_Cohle tyle błędów Barcy w klasyku to nie pamiętam od dawna.... A mam 23 lata, nie chcecie wymienić nuneza za kounde?

0

@MesQueUnClub_87 ahm i mogę później sobie grać w futa online na tej samej subskrypcji ale na innym koncie:)?

0

@Murazor ci ochroniarze chyba specjalnie tylko garda i na kasę xd

0

@Encore Darwin stosunkowo późno zaczął odpalać w live... Przed ten fenomenem był w benfice... Natomiast Julian przyszedł z Ameryki płd jako zastępca haalanda dużo wyciska... Do tego w reprezentacji też zrobił coś nieoczywistego.. po prostu Darwin zrobił smaka po benfice i dlatego teraz jak formę ma gorsza to ludzie się śmieją itp, ale racja

0

@Encore jest ale takie rzeczy zdarzają się najlepszym, emocje itp .. grałeś kiedyś w piłkę na jakimś poziomie? Bo ja tak i wiem jak emocje danego momentu potrafią wyłączyć cię z prostej okazji do strzelenia bramki

0

@MesQueUnClub96 strumyk itp jest

0

@PatrychoO ale z babami grały ?

0

@Michael24 jej Hiszpania jest krajem lewicowym.... Takie napastowanie ahhh

0

@Kengo to drugie jak wejdzie to się zdziwię

0

@Rust_Cohle w Fifie tak co mecz ładuje, ale ładnie

1

@Rust_Cohle Senegal myślę

0

@okiemtypera_lucaxx95 fajnie, na to trzeba mieć jakieś studia:?)

0

@okiemtypera_lucaxx95 służba? Wojsko:)

0

Jest wybierany król strzelców w NBA czy nie?:)

0

Co to jest te NBA global series??:)

0

Lewy dzisiaj z dubletem

0

@karieraFCB2 oczywiście, ja też patrzę na taktykę itp, to zależy kto jest koneserem czego:) natomiast no nie wiem co w Anglii można próbować do klasyku

0

Pisałem wczoraj że premier league często wieje nudą jeżeli chodzi o mecze, często o te na szczycie... Wyleciało mi tu kilku żołnierzy "idź se pan oglądać La Liga i getafe" zgodzę się . Mecze drużyn od 5 w dół tabeli często ogląda się topornie, w porównaniu do premier league ( chodzi głównie o emocje) ale jeżeli weźmiemy pod uwagę mecze drużyn na szczycie tzn 1-4 to jednak więcej jakość widzę w spotkaniach La Liga:) dajmy przykład tego wczorajszego meczu, kapitalnie się to oglądało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?