Mieliście takie sytuacje, że nie weszły wam w ostatniej chwili wygrane kupony? Mi tej nocy GSW z Denver zamykało kupon tak to wyglądało " do wygrania około tysiąca....prowadzą w czwartej kwarcie nawet 18 pktami i co??? W ostatniej akcji 3,6 sec, joker rzuca za 3 i przegrywają
@Bobo25 wiesz pewnie działało to na tej zasadzie, że jak chce kogoś real to nagle ten zawodnik zyskuje na wartości jednak, ale mam wrażenie że jakby naprawdę chciał tam iść to poszedłby .. chociaż tam było BBC więc może rzeczywiście nie było dla niego halo żeby być częściej na ławce niz w Bayernie, do tego bundesliga to jednak znana mu liga była - wybrał rozumem nie sercem
"Mówi Cezary Kucharski, kiedyś menedżer Lewandowskiego, który od Znicza Pruszków doprowadził piłkarza do Bayernu Monachium. Dziś są wrogami, ich spory zakończą się na sądowej. – Ja nie żałuję, że Robert nie trafił do Madrytu. To on [Lewandowski] chciał iść do Realu. Ja nie. Real posłużył do podbicia stawki w Bayernie" - to już wiem czemu lewy w pierwszym sezonie zrobił pozory, a teraz tak kulawo gra:D
@szymonekk większa, w La Liga taka Girona nie ma tyle kasy co te kluby z Anglii, mimo city gropu, nie przejdzie tam zawodnik za kokosy itp... w Anglii też więcej drużyn trafi punkty w czołówce bo więcej się bije o puchary i więcej meczy ogólnie maja
@partymaker hm takich rzeczy jak na filmiku się nie zapomina... Oczywiście te triki freestyle poprawiają trochę czucie piłki i pewność siebie, ale to nie jest to samo co na meczu.... Prowadzenie piłki, timing, dribbling itp to co innego
@Gall hipokryzja ich to druga sprawa, myślę jednak że wielu Polaków podpisałoby się pod tymi słowami, zresztą wystarczy spojrzeć na zagraniczne kanały, kraje... Ludzie tak piszą " powinniśmy brać przykład z Polaków jeżeli chodzi o imigrantów"
@MichuZ44 no ale to ogólnie chodzi.... Wiadomo, że w sklepach nie sprzedają gramatur 0,75l co byłoby równe 3/4, ale sprzedają 0,7l a że jest to najbliższe 3/4 to tak się przyjęło kiedyś żeby mówić zapewne na 0,7 ... 3/4
0
@TR3YWAY zobaczy jak witorek strzeli 4 i będzie woowow
0
@budel17 kwalifikacje liczą się do klasyfikacji?
0
Mieliście takie sytuacje, że nie weszły wam w ostatniej chwili wygrane kupony? Mi tej nocy GSW z Denver zamykało kupon tak to wyglądało " do wygrania około tysiąca....prowadzą w czwartej kwarcie nawet 18 pktami i co??? W ostatniej akcji 3,6 sec, joker rzuca za 3 i przegrywają
0
Kiedy się kończy turniej 4 skoczni?:)
0
@Encore a idź pan w uj, brakowało mi tylko GSW żeby przytulić prawie tysiaka, ale joker wszystko zepsuł :/
0
@Danny Gaucho kto to ten salinas:)
0
@NeroTFP1 mordo, kawę dobrej jakości, albo herbatkę liściastą walnij se
0
@Emhyr może robi lepiej rzeczy których oko nie widzi hehe
0
@takisobiektos to mnie pocieszyłeś:D punter gra w partizancie, a ja dzisiaj na cvene postawiłem haha
0
@Bobo25 no tak, mógł to też być element negocjacji,koniec końców, wyszło na dobre raczej, no szkoda tej zp
0
@Bobo25 wiesz pewnie działało to na tej zasadzie, że jak chce kogoś real to nagle ten zawodnik zyskuje na wartości jednak, ale mam wrażenie że jakby naprawdę chciał tam iść to poszedłby .. chociaż tam było BBC więc może rzeczywiście nie było dla niego halo żeby być częściej na ławce niz w Bayernie, do tego bundesliga to jednak znana mu liga była - wybrał rozumem nie sercem
0
Kto jest obecnie najlepszy z koszykarzy w Europie? Larkin? W sensie chodzi mi o tych co grają, euroliga itp
0
"Mówi Cezary Kucharski, kiedyś menedżer Lewandowskiego, który od Znicza Pruszków doprowadził piłkarza do Bayernu Monachium. Dziś są wrogami, ich spory zakończą się na sądowej. – Ja nie żałuję, że Robert nie trafił do Madrytu. To on [Lewandowski] chciał iść do Realu. Ja nie. Real posłużył do podbicia stawki w Bayernie" - to już wiem czemu lewy w pierwszym sezonie zrobił pozory, a teraz tak kulawo gra:D
0
@szymonekk większa, w La Liga taka Girona nie ma tyle kasy co te kluby z Anglii, mimo city gropu, nie przejdzie tam zawodnik za kokosy itp... w Anglii też więcej drużyn trafi punkty w czołówce bo więcej się bije o puchary i więcej meczy ogólnie maja
1
@HighestInTheRoom jestem fanem Tottenhamu
0
Kto teraz idzie na mvp w NBA?
0
@Encore pewnie indywidualnie pod tym kątem wizualnym najlepszy
0
@Encore doncic nie wyżej?
0
Kurcze nie wiem kogo nominować do ZP... Więc nie nominuję nikogo :D
0
@partymaker hm takich rzeczy jak na filmiku się nie zapomina... Oczywiście te triki freestyle poprawiają trochę czucie piłki i pewność siebie, ale to nie jest to samo co na meczu.... Prowadzenie piłki, timing, dribbling itp to co innego
1
@Transu96 trafił na urugwajskiego sobiecha biedny
2
Ciekawe czy w NBA nie mają bólu o to, że biały koszykarz jest najlepszy na świecie :D
2
@QQL5 ale wtopa giełdy heh
1
@Gall hipokryzja ich to druga sprawa, myślę jednak że wielu Polaków podpisałoby się pod tymi słowami, zresztą wystarczy spojrzeć na zagraniczne kanały, kraje... Ludzie tak piszą " powinniśmy brać przykład z Polaków jeżeli chodzi o imigrantów"
1
@MESSIah16 dobrze myśli, po co wpuszczać tych imigrantów, jeszcze nielegalnych
0
@FcPortoFan1999 byłeś?:)
0
@MichuZ44 no ale to ogólnie chodzi.... Wiadomo, że w sklepach nie sprzedają gramatur 0,75l co byłoby równe 3/4, ale sprzedają 0,7l a że jest to najbliższe 3/4 to tak się przyjęło kiedyś żeby mówić zapewne na 0,7 ... 3/4
0
@Encore na 40 letnim LeBronie tak już nie polecisz
0
@takisobiektos ale coś ogólnie tam robi punktowo? Nie śledzę tak tych z dołu w nba
1
@xvcWinterSoldier Naruto chyba najlepsze?