0

@Tom0VeB jakby było 50 to spróbowałbym. 20 to mi się nie chce

0

@Peciak a jaka giełdę używasz? Polecasz coś? I może od razu jakiegoś dobrego lapka:) ja na telefonie tylko xd pozdro

1

@Mixtape +1. ( Znaki)

2

@AmigoBlancos pewnie będzie jakiś wylew jak zwykle, aczkolwiek od siebie jako fana Barcy powiem ci, że zazwyczaj moje "pewniaczki" co do Barcy nie wchodzą hehe za mało rozumem, za dużo sercem

0

@PatrychoO wylewy w tej grze są straszne, jeszcze bardziej trzeba sterować manualnie niż kiedyś, z jednej strony to dobrze, ale z drugiej gra przez to jest trudna w obronie, utrzymać wyniki na 0 z tyłu nie jest proste....

0

@Transu96 skąd ty masz takie karty xd

1

@MesQueUnClub_87 nie mogłeś tak zacząć od nr5? Najłatwiej

1

No Manu Neuer to on nie jest :D

0

@gumaz ale jak są w NATO to ci prezydent ma do gadania? Czy to tak nie działa

0

Ciekawi mnie ile osób z tej strony grało w piłkę na jakimś poziomie... Czy tylko ich punkt odniesienia to cyferki :D

0

@Rust_Cohle ups, jakby grał w lm to na pewno wiedziałbym :D oceniłem to tylko po rywalach niezbyt znanych

0

@LM10GOAT myślę o tych drużynach top 4 , w bezposrednich meczach emijce lepsze w La Liga dla mnie

0

@Rust_Cohle wolę ligę konferencji i nuneza jak słupki obija;)

1

Ale ta premier league taka mocna niby, a jak się ogląda te ich hity w pucharach krajowych to puls nie skacze nawet

0

@Tasde czyli nic nie poradzimy? Nie możemy tym "manipulować"? Nie wiedziałem

0

@Tasde no starsi są narażeni na wiele różnych chorób.... Jakby tak spojrzeć to to co napisałea pasuje do wielu różnych rzeczy.... Natomiast myśle, że wieloma czynnościami i stylem życie można wyeliminować niektóre choroby do praktycznie zera

0

@Tasde czemu jakby żyć 200 lat temu? Chodzi o higienę?

0

@FcPortoFan1999 nie pamiętam dokładnie skrótu:) wiem że Remis i tak dałby awans 3 rzeszy

0

@FcPortoFan1999 linia?;)

0

Gracie jeszcze w futa?

0

0

Co musiałoby się stać, żeby polski zespół koszykarski mężczyzn zagrał w eurolidze?:)

2

@Herato z całym szacunkiem dla Lamparda i Gerarda ale nie stali oni obok rudego

0

@Mow_mi_Douglas w pewnym sensie tak, ale jak zwykle można znaleźć złoty środek, po za tym dobrej jakości mięso i dobrze przygotowane może być naprawdę bardzo dobre dla codziennej diety

0

Fajny meczyk, 3:2 barbastro się zesrali, zamiast kończyć z szacunkiem to jakieś pyskówki.... Natomiast nasi nie potrafili dobić i był ciężki mecz pod koniec

0

@zadafcb eee na gorszych się grało, myślę że damy rade

0

@Rl9k1nG to nie będzie takie proste bo tam gra ten no dani Alves na obronie

11

@Rl9k1nG zdecydowanie

1

@lukaszbrk to fajne, szczególnie dla tych sportowców co tyle nie zarabiają tak łatwo na kontraktach jak piłkarze

1

@PatrychoO ja obecnie liga 3 ale nie napalam się jakoś , w weekendowej to 11-13 robię, ale gram na strzała ... W sumie gra lepsza niż wyniki u mnie, dużo wylewów w tej grze ostatnio:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?