0

@Pressinho wiem ale Villareal a te alkmar to różnica jednak

0

@Pressinho Legia w pucharach to inny zespół, jeszcze u siebie? Biorąc pod uwagę to co się wydarzyło w Holandii to wgl będzie inna otoczka:D to też się liczy, to biorę pod uwagę

0

@ViscaelBarca2007 z realem mieliśmy dlugo kontrolę, z atletico,

0

@Pressinho w życiu

0

@Ziemny chciałbyś aby denzel już wyleciał? Jak dla mnie biorąc pod uwagę problemy finansowe klubu to jest niepoważne go zwolnić.. chyba że w następnym sezonie nie byłoby nas w lm i nic nie wygralibyśmy w tym...

0

Jakieś pewniaczko na ligę Europy i konferencji? Nie wiem Legia na 10, betis na 1?:)

1

@Rl9k1nG śpi na łóżku

1

@Kapitan hawk nasz czlowiek

0

2

Lacazette 3 gole i mój ulubiony francuski klub w drodze do wykaraskania się z patowej sytuacji w tabeli

0

@arasz1819 mój research mówił mi, że real dzisiaj się potknie, i tak samo mój research mówi że wygramy

3

@arasz1819 a ja myślę że wygramy w miarę podobnym stylu jak z atletico

0

@Bartas7VeB całą wypłatę stawiasz i ustawiony hehe

0

Orientuje się ktoś czy na twichu jak jest transmisja na żywo to można cofnąć do tyłu? Albo obejrzeć po zakończeniu?

0

@Emhyr już mam na kuponie zwycięstwo albo remis betisu:)

0

Komentarz usunięty

0

Myślcie że real straci punkty dzisiaj? Coś tak czuję że to może być ten mecz:) betis u siebie zmotywowany z kilkoma zawodnikami top kontra real z kontuzjami

0

@Kgorecki2500 zrób sobie sam taniej:D

0

@tomek8756 jest w tym jakas logiga jakby policzyć liczbami, ale realne to to nie jest

0

@DonMatteo901 ta pani nadawałaby się do liczenia objętości treningowej haha

0

@FcPortoFan1999 arka gra coś?

0

Carina Gubin, musisz

2

Heh kupon wczoraj uwalony na Legii w 120 minucie, szkoda że nie doczekał meczu Barcy, ale nic straconego bo dzisiaj też jest dzień

1

@Encore słabo to wygląda skoro tyle goli musi ładować szkot, z drugiej strony jest niemożliwy z tymi bramkami

2

Blok reklamowy włączać :D

0

@Lucerfi no tak niestety projekty upadają i będą upadać, ale kto ci uwierzy że btc upadnie? Czy nawet eth? Zbyt poważne coiny są to :) zresztą nawet niektóre kraje jako główną walutę robią już btc;) oczywiście że trzeba uważać ale dla mnie te rynek to duży potencjał:) oczywiście inwestycja w złoto i srebro też dobrze chroni przed inflacją, później można też bawić się z nieruchomościami, ale no to już są drogie rzeczy

0

@Lucerfi uśredniając cenę btc masz dużą szansę na profit :D oczywiście jest tu też potrzebna chłodna głowa:D a nikt nie każe kupować btc za usdt, jest kilka innych stablecoinow:D

0

@Lucerfi wiem że kupowali za tyle, bo kiedyś btc osiągnie 100 i więcej tysi. Poucina nie poucina, dla zwykłego zjadacza chleba ciężko znaleźć jakieś inne inwestycje które tak szybko mogą dać taki plus jak krypto

0

@Encore na kuponie byli

0

@Kazragore zawsze gadają, tego nikt i tak nie przewidzi:D kiedyś na pewno będzie po tyle ale wątpię że w tym roku dobije nowe ath

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?