@Pressinho Legia w pucharach to inny zespół, jeszcze u siebie? Biorąc pod uwagę to co się wydarzyło w Holandii to wgl będzie inna otoczka:D to też się liczy, to biorę pod uwagę
@Ziemny chciałbyś aby denzel już wyleciał? Jak dla mnie biorąc pod uwagę problemy finansowe klubu to jest niepoważne go zwolnić.. chyba że w następnym sezonie nie byłoby nas w lm i nic nie wygralibyśmy w tym...
Myślcie że real straci punkty dzisiaj? Coś tak czuję że to może być ten mecz:) betis u siebie zmotywowany z kilkoma zawodnikami top kontra real z kontuzjami
@Lucerfi no tak niestety projekty upadają i będą upadać, ale kto ci uwierzy że btc upadnie? Czy nawet eth? Zbyt poważne coiny są to :) zresztą nawet niektóre kraje jako główną walutę robią już btc;) oczywiście że trzeba uważać ale dla mnie te rynek to duży potencjał:) oczywiście inwestycja w złoto i srebro też dobrze chroni przed inflacją, później można też bawić się z nieruchomościami, ale no to już są drogie rzeczy
@Lucerfi uśredniając cenę btc masz dużą szansę na profit :D oczywiście jest tu też potrzebna chłodna głowa:D a nikt nie każe kupować btc za usdt, jest kilka innych stablecoinow:D
@Lucerfi wiem że kupowali za tyle, bo kiedyś btc osiągnie 100 i więcej tysi. Poucina nie poucina, dla zwykłego zjadacza chleba ciężko znaleźć jakieś inne inwestycje które tak szybko mogą dać taki plus jak krypto
0
@Pressinho wiem ale Villareal a te alkmar to różnica jednak
0
@Pressinho Legia w pucharach to inny zespół, jeszcze u siebie? Biorąc pod uwagę to co się wydarzyło w Holandii to wgl będzie inna otoczka:D to też się liczy, to biorę pod uwagę
0
@ViscaelBarca2007 z realem mieliśmy dlugo kontrolę, z atletico,
0
@Pressinho w życiu
0
@Ziemny chciałbyś aby denzel już wyleciał? Jak dla mnie biorąc pod uwagę problemy finansowe klubu to jest niepoważne go zwolnić.. chyba że w następnym sezonie nie byłoby nas w lm i nic nie wygralibyśmy w tym...
0
Jakieś pewniaczko na ligę Europy i konferencji? Nie wiem Legia na 10, betis na 1?:)
1
@Rl9k1nG śpi na łóżku
1
@Kapitan hawk nasz czlowiek
0
@FcPortoFan1999 noooo
2
Lacazette 3 gole i mój ulubiony francuski klub w drodze do wykaraskania się z patowej sytuacji w tabeli
0
@arasz1819 mój research mówił mi, że real dzisiaj się potknie, i tak samo mój research mówi że wygramy
3
@arasz1819 a ja myślę że wygramy w miarę podobnym stylu jak z atletico
0
@Bartas7VeB całą wypłatę stawiasz i ustawiony hehe
0
Orientuje się ktoś czy na twichu jak jest transmisja na żywo to można cofnąć do tyłu? Albo obejrzeć po zakończeniu?
0
@Emhyr już mam na kuponie zwycięstwo albo remis betisu:)
0
Komentarz usunięty
0
Myślcie że real straci punkty dzisiaj? Coś tak czuję że to może być ten mecz:) betis u siebie zmotywowany z kilkoma zawodnikami top kontra real z kontuzjami
0
@Kgorecki2500 zrób sobie sam taniej:D
0
@tomek8756 jest w tym jakas logiga jakby policzyć liczbami, ale realne to to nie jest
0
@DonMatteo901 ta pani nadawałaby się do liczenia objętości treningowej haha
0
@FcPortoFan1999 arka gra coś?
0
Carina Gubin, musisz
2
Heh kupon wczoraj uwalony na Legii w 120 minucie, szkoda że nie doczekał meczu Barcy, ale nic straconego bo dzisiaj też jest dzień
1
@Encore słabo to wygląda skoro tyle goli musi ładować szkot, z drugiej strony jest niemożliwy z tymi bramkami
2
Blok reklamowy włączać :D
0
@Lucerfi no tak niestety projekty upadają i będą upadać, ale kto ci uwierzy że btc upadnie? Czy nawet eth? Zbyt poważne coiny są to :) zresztą nawet niektóre kraje jako główną walutę robią już btc;) oczywiście że trzeba uważać ale dla mnie te rynek to duży potencjał:) oczywiście inwestycja w złoto i srebro też dobrze chroni przed inflacją, później można też bawić się z nieruchomościami, ale no to już są drogie rzeczy
0
@Lucerfi uśredniając cenę btc masz dużą szansę na profit :D oczywiście jest tu też potrzebna chłodna głowa:D a nikt nie każe kupować btc za usdt, jest kilka innych stablecoinow:D
0
@Lucerfi wiem że kupowali za tyle, bo kiedyś btc osiągnie 100 i więcej tysi. Poucina nie poucina, dla zwykłego zjadacza chleba ciężko znaleźć jakieś inne inwestycje które tak szybko mogą dać taki plus jak krypto
0
@Encore na kuponie byli
0
@Kazragore zawsze gadają, tego nikt i tak nie przewidzi:D kiedyś na pewno będzie po tyle ale wątpię że w tym roku dobije nowe ath