@AxelF większość tych spraw wychodzi dopiero jak ktoś to w necie nagłośni... Wiele napisałem w złości nie mniej mam wrażenie, że tatuś mógłby mieć ze mną problem bo córeczka tak słabo wychowana musiała być miękkim siurem robiona
@AxelF chłopie pocałuj ich jeszcze w tyłek.... Bezstresowe wychowanie sobie znalazł hahaha, byś tatuś z córeczką przyleciał do mnie to pół wypłaty musiałbyś oddawać poszkodowanej ;)
Nie wiem jak wam, ale mi się wydaje że premier league jest taka "mocna" bo klubu mają więcej kasy i medialności, w rzeczywistości poziom samej gry drużyn z czołówki premier league (oprócz city) odstaje od tych z La Liga dajmy na to
3
@Kluivert_P fajnie to wygląda
0
@AxelF większość tych spraw wychodzi dopiero jak ktoś to w necie nagłośni... Wiele napisałem w złości nie mniej mam wrażenie, że tatuś mógłby mieć ze mną problem bo córeczka tak słabo wychowana musiała być miękkim siurem robiona
1
@AxelF chłopie pocałuj ich jeszcze w tyłek.... Bezstresowe wychowanie sobie znalazł hahaha, byś tatuś z córeczką przyleciał do mnie to pół wypłaty musiałbyś oddawać poszkodowanej ;)
0
@Emhyr ile się strzeliło takich bramek na treningach to ja nwxd
1
@Sawik_10 a ja pomógłbym ci ;)
0
@Pedri16Future przyebane bachory dzisiaj,
0
@koksik2700 takkk? A mimo to nie punktują tak jak hiszpanie
0
Nie wiem jak wam, ale mi się wydaje że premier league jest taka "mocna" bo klubu mają więcej kasy i medialności, w rzeczywistości poziom samej gry drużyn z czołówki premier league (oprócz city) odstaje od tych z La Liga dajmy na to
0
@Nazio_87 a co z robotą?:)
5
@Bilon87 Brazylijczyk jaki skupiony a też nic nie wyszło :D
0
Co się odwaliło w Kopenhadze?
0
@Joe_Barbaro i tak i nie
0
@Azi belek powinien byc
0
@VegetaPolska kanał nie upadnie, chysb że twórcy odejdą...
6
@Luciano99 pewnie kręci klientów z cenami :D
0
@Jackazz no ale pisze że otwórz przez.... I wymienione są Adobe, Firefox, Word itp xd może trzeba ten program zainstalować?
0
Orientuje się ktoś w jakim programie otworze płytę CD z tomografem komputerowym ?
1
@Rust_Cohle ciekawe czy na Polsat Sport nie będzie transmisji
0
Kto dzisiaj gra i o której?
0
@Rysiu nieźle, jaki skład?
0
@AFA90 kiedy ten mecZ?
1
Gra ktoś jeszcze w UT? Strasznie wkurza mnie te przegrywanie meczy na styku, wylewy itp...
1
@Kgorecki2500 kiedyś miałem kota który jadł chipsy
0
@Popitek12 @Encore
0
@Gaz więcej izometrii pedri
1
@MesQueUnClub96 szefie a ty dzisiaj na drugą zmianę czy co?
1
@macio_944 pieniądze to niech pracują na siebie i do mnie przychodzą:D
1
@michal26 solidnie ( sporo drzew jak na takie miasto) ale bywałem w miastach z większą ilością atrakcji, jak np Świdnica :) ale tam to spoko też
0
@michal26 o ty z Oleśnicy jesteś :) robiłem tam w delegacji ciepłą wodę:)
2
Nie jadę do roboty, nie mam na nią ochoty:D