3

@Kluivert_P fajnie to wygląda

0

@AxelF większość tych spraw wychodzi dopiero jak ktoś to w necie nagłośni... Wiele napisałem w złości nie mniej mam wrażenie, że tatuś mógłby mieć ze mną problem bo córeczka tak słabo wychowana musiała być miękkim siurem robiona

1

@AxelF chłopie pocałuj ich jeszcze w tyłek.... Bezstresowe wychowanie sobie znalazł hahaha, byś tatuś z córeczką przyleciał do mnie to pół wypłaty musiałbyś oddawać poszkodowanej ;)

0

@Emhyr ile się strzeliło takich bramek na treningach to ja nwxd

1

@Sawik_10 a ja pomógłbym ci ;)

0

@Pedri16Future przyebane bachory dzisiaj,

0

@koksik2700 takkk? A mimo to nie punktują tak jak hiszpanie

0

Nie wiem jak wam, ale mi się wydaje że premier league jest taka "mocna" bo klubu mają więcej kasy i medialności, w rzeczywistości poziom samej gry drużyn z czołówki premier league (oprócz city) odstaje od tych z La Liga dajmy na to

0

@Nazio_87 a co z robotą?:)

5

@Bilon87 Brazylijczyk jaki skupiony a też nic nie wyszło :D

0

Co się odwaliło w Kopenhadze?

0

@Joe_Barbaro i tak i nie

0

@Azi belek powinien byc

0

@VegetaPolska kanał nie upadnie, chysb że twórcy odejdą...

6

@Luciano99 pewnie kręci klientów z cenami :D

0

@Jackazz no ale pisze że otwórz przez.... I wymienione są Adobe, Firefox, Word itp xd może trzeba ten program zainstalować?

0

Orientuje się ktoś w jakim programie otworze płytę CD z tomografem komputerowym ?

1

@Rust_Cohle ciekawe czy na Polsat Sport nie będzie transmisji

0

Kto dzisiaj gra i o której?

0

@Rysiu nieźle, jaki skład?

0

@AFA90 kiedy ten mecZ?

1

Gra ktoś jeszcze w UT? Strasznie wkurza mnie te przegrywanie meczy na styku, wylewy itp...

1

@Kgorecki2500 kiedyś miałem kota który jadł chipsy

0

0

@Gaz więcej izometrii pedri

1

@MesQueUnClub96 szefie a ty dzisiaj na drugą zmianę czy co?

1

@macio_944 pieniądze to niech pracują na siebie i do mnie przychodzą:D

1

@michal26 solidnie ( sporo drzew jak na takie miasto) ale bywałem w miastach z większą ilością atrakcji, jak np Świdnica :) ale tam to spoko też

0

@michal26 o ty z Oleśnicy jesteś :) robiłem tam w delegacji ciepłą wodę:)

2

Nie jadę do roboty, nie mam na nią ochoty:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?