0

Jak tam w UT idzie ?

0

Jakiś meczyk dzisiaj fajny leci?

0

@wojopancer w moich oczach nie bylo

1

@Emhyr i jakoś nie dziwi mnie później to, że Emiliano wygrał trofeum najlepszego bramola;) ale to byłoby niesprawiedliwe jakby wygrała Francja...

0

@BigDaglas jak to cenowo wygląda A taki bilet?

0

To która obrona w EAFC24 w końcu lepsza? Taktyczna czy zaawansowana?

0

Od kiedy na netflixie nie ma współdzielenia kont?

0

@czółkovsky rzadkość w nba

0

Ale nudy, jest coś fajnego do obejrzenia dzisiaj?:)

0

Dzisiaj gra ktoś?

0

@Herato nawet jeżeli indywidualnie mbappe nie odstaje to reszta jest po stronie CR7 porównując ich w tym podobnym wieku

0

@gumaz nieeee aparat mam, ale w wieku dorosłym ciężko wszystko zrobić aparatem;)

0

@tomek8756 tak dokładnie;)

0

@gumaz nieee operacja dwuszczekowa hehe

1

@tomek8756 właśnie skończyłem ciasto wyrabiać;)

0

Hej, wie ktoś może czy jak będę na zwolnieniu lekarskim 2-3 miesiące to kto jakby płaci ZUS i wypłatę? Pracodawca caly czas czy ZUS od jakiegos momentu? Orientuje się ktoś? Pytam bo niedługo będę miał operacja i jestem ciekawy:)

0

@Bartula tzn kogo? Zobacz sobie ilu piłkarzy z 78 roku reprezentacji argentynych jest wymienianych w 100-200 najlepszych w historii... Ja niektórych nie Znałem a to wyczyn

0

@Destroyer_of_Worlds kuźwa a suareza nie ma... Za 2015 może on prędzej niż ney

0

@MesQueUnClub96 gdzie transmisja?

0

@TheMefju taak mógł wyjąć, ale belek zaskoczył .. też z mojego doświadczenia na lewą nogę rzut jest cięższy do zrobienia, nie mniej, miał ja na łapie i powinien zrobić coś więcej ..

0

@P33ck noooo szkoda

2

Ta premier league to często dużo chmur, a mało deszczu ...

2

Przecież ta walka była dla kasy, gdyby to było o pas to mielibyśmy innego furego

0

@Emhyr ale to nie był wał?

0

Miał to na ręce stegen...

0

@esem91 a lewy nadal bez serwisu

0

@Rl9k1nG no widzisz a mi ostatnio się lepiej gra zaawansowaną heh

0

@Tuc testowałem i taktyczna i zaawansowaną, różnica jest taka że w tej pierwszej kółkiem odbierasz, a w tej drugiej i można kółkiem i krzyżykiem ... Krzyżyk jest tu magiczny bo jak naciśniesz goce odpowiednim momencie to obrońca robi często 100% pewne wejście :) lisek filmik nagrał o tym też fajny, bejjot też nagrywa

0

@Faro mi to zdarzył się taki przypadek że wyjechałem w delegacje o około 6 rano a na hotel wróciłem z roboty o 1 w nocy :/

0

@QQL5 rekin, Lopez, Araujo, felix

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?