Hej, wie ktoś może czy jak będę na zwolnieniu lekarskim 2-3 miesiące to kto jakby płaci ZUS i wypłatę? Pracodawca caly czas czy ZUS od jakiegos momentu? Orientuje się ktoś? Pytam bo niedługo będę miał operacja i jestem ciekawy:)
@Bartula tzn kogo? Zobacz sobie ilu piłkarzy z 78 roku reprezentacji argentynych jest wymienianych w 100-200 najlepszych w historii... Ja niektórych nie Znałem a to wyczyn
@TheMefju taak mógł wyjąć, ale belek zaskoczył .. też z mojego doświadczenia na lewą nogę rzut jest cięższy do zrobienia, nie mniej, miał ja na łapie i powinien zrobić coś więcej ..
@Tuc testowałem i taktyczna i zaawansowaną, różnica jest taka że w tej pierwszej kółkiem odbierasz, a w tej drugiej i można kółkiem i krzyżykiem ... Krzyżyk jest tu magiczny bo jak naciśniesz goce odpowiednim momencie to obrońca robi często 100% pewne wejście :) lisek filmik nagrał o tym też fajny, bejjot też nagrywa
0
Jak tam w UT idzie ?
0
Jakiś meczyk dzisiaj fajny leci?
0
@wojopancer w moich oczach nie bylo
1
@Emhyr i jakoś nie dziwi mnie później to, że Emiliano wygrał trofeum najlepszego bramola;) ale to byłoby niesprawiedliwe jakby wygrała Francja...
0
@BigDaglas jak to cenowo wygląda A taki bilet?
0
To która obrona w EAFC24 w końcu lepsza? Taktyczna czy zaawansowana?
0
Od kiedy na netflixie nie ma współdzielenia kont?
0
@czółkovsky rzadkość w nba
0
Ale nudy, jest coś fajnego do obejrzenia dzisiaj?:)
0
Dzisiaj gra ktoś?
0
@Herato nawet jeżeli indywidualnie mbappe nie odstaje to reszta jest po stronie CR7 porównując ich w tym podobnym wieku
0
@gumaz nieeee aparat mam, ale w wieku dorosłym ciężko wszystko zrobić aparatem;)
0
@tomek8756 tak dokładnie;)
0
@gumaz nieee operacja dwuszczekowa hehe
1
@tomek8756 właśnie skończyłem ciasto wyrabiać;)
0
Hej, wie ktoś może czy jak będę na zwolnieniu lekarskim 2-3 miesiące to kto jakby płaci ZUS i wypłatę? Pracodawca caly czas czy ZUS od jakiegos momentu? Orientuje się ktoś? Pytam bo niedługo będę miał operacja i jestem ciekawy:)
0
@Bartula tzn kogo? Zobacz sobie ilu piłkarzy z 78 roku reprezentacji argentynych jest wymienianych w 100-200 najlepszych w historii... Ja niektórych nie Znałem a to wyczyn
0
@Destroyer_of_Worlds kuźwa a suareza nie ma... Za 2015 może on prędzej niż ney
0
@MesQueUnClub96 gdzie transmisja?
0
@TheMefju taak mógł wyjąć, ale belek zaskoczył .. też z mojego doświadczenia na lewą nogę rzut jest cięższy do zrobienia, nie mniej, miał ja na łapie i powinien zrobić coś więcej ..
0
@P33ck noooo szkoda
2
Ta premier league to często dużo chmur, a mało deszczu ...
2
Przecież ta walka była dla kasy, gdyby to było o pas to mielibyśmy innego furego
0
@Emhyr ale to nie był wał?
0
Miał to na ręce stegen...
0
@esem91 a lewy nadal bez serwisu
0
@Rl9k1nG no widzisz a mi ostatnio się lepiej gra zaawansowaną heh
0
@Tuc testowałem i taktyczna i zaawansowaną, różnica jest taka że w tej pierwszej kółkiem odbierasz, a w tej drugiej i można kółkiem i krzyżykiem ... Krzyżyk jest tu magiczny bo jak naciśniesz goce odpowiednim momencie to obrońca robi często 100% pewne wejście :) lisek filmik nagrał o tym też fajny, bejjot też nagrywa
0
@Faro mi to zdarzył się taki przypadek że wyjechałem w delegacje o około 6 rano a na hotel wróciłem z roboty o 1 w nocy :/
0
@QQL5 rekin, Lopez, Araujo, felix