0

Nie dodałem białka do owsianki i już po 2 h jestem głodny xd

0

@tristan87 oj widywałem takich kierowców już nie raz... słabe to ...

0

Ile wg was powinno się zarabiać w delegacji dzisiaj a ile się zarabia? Ktoś coś ?

1

@Kapitan hawk jakby to była piłkarka sociedad to zastanowilbym się a tak to wolę tego ramosa

0

@zodiak_10 1 bramka może zniechęcić haha

0

La ramblowicze stronią od baletów czy jak ?

0

@Rust_Cohle kto lepszy mitoma czy Kubo ?

0

@Comfortable_ o co chodzi ?

3

@Rust_Cohle znasz syna ... wiesz że to wejdzie

0

@AlexDark00 od dawna się leczy xd

0

Orientuje się ktoś kiedy Gerard Deulofeu lázaro wraca do gry po kontuzji ?

3

@pioz123 na zdrowie !

1

@Androchem mnie tam kręci ultimate Team i ostatnio co roku kupuje bo lubię

0

@AFA90 skąd pewność czy noga zostałaby uszkodzona aż tak poważnie? A tak na serio to i tak na czerwo atak

1

@MesQueUnClub96 dodi lekcje odrabiać @Rust_Cohle jak ty syna pilnujesz, że po Wieczorynce ma czas na glupoty?

0

@FcPortoFan1999 ale najwięcej to wygrałem za 30 zł 1300 ponad

0

@FcPortoFan1999 mało , znaczy tam było chyba obstawione 100 zł na zwycięstwo realu ale ogólnie to z siostrą zrobiłem dwa takie kupony żeby jej pokazać o co chodzi itp w bukmacherce:) a że jestem wielkim fanem Barcy to pomyślałem hmmm jak real przegra to spoko , a jak wygra to będę miał chcoiaz nagrodę pocieszenia xd

0

@Rust_Cohle wygrał real bo miałem ich na kuponie xd

3

@Deviler uuu 3 zmiany ??? Ja to mam dniówki ... zazwyczaj od 8 do nie wiadomo której haha

0

Gra ktoś dzisiaj ?

1

@Comentateiro zniesiesz jajo na mientko

0

Co wy jutro do roboty nie idziecie że jak mrówek was ?:D

0

De Jong kiedy wróci ?;)

1

@FCB_dimiC napisałem ogólnie ... ale na pewno nie powiedziałbym że alvarez jest gorszym piłkarzem ps. Urugwaj miał solidna kadrę na mundialu i wszyscy widzieli ich w roli czarnego konia tymczasem zawiedli... a co do lewego to jednak ma gorsza kadrę niż francuska

1

@MesQueUnClub96 akurat Alvarez już wcześniej pokazał klasę ... zresztą byle kogo city z Argentyny nie kupiłoby

14

@FCB_dimiC yyy oglądałeś mundial ?

0

Hej do graczy Ultimate Team pytanie. Czy na początku gry jest sens bawić się w taktyki z poprzednich edycji ??? Czy raczej klasyczne 442 i lecimy ?:)

8

@LM10GOAT umtiti do tych kontuzji to był kot

1

@MesQueUnClub96 dodi też

1

@Transu96 ile już zainwestowałes w pointsy że takie karty heh ?:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?