@FcPortoFan1999 mało , znaczy tam było chyba obstawione 100 zł na zwycięstwo realu ale ogólnie to z siostrą zrobiłem dwa takie kupony żeby jej pokazać o co chodzi itp w bukmacherce:) a że jestem wielkim fanem Barcy to pomyślałem hmmm jak real przegra to spoko , a jak wygra to będę miał chcoiaz nagrodę pocieszenia xd
@FCB_dimiC napisałem ogólnie ... ale na pewno nie powiedziałbym że alvarez jest gorszym piłkarzem ps. Urugwaj miał solidna kadrę na mundialu i wszyscy widzieli ich w roli czarnego konia tymczasem zawiedli... a co do lewego to jednak ma gorsza kadrę niż francuska
0
Nie dodałem białka do owsianki i już po 2 h jestem głodny xd
0
@tristan87 oj widywałem takich kierowców już nie raz... słabe to ...
0
Ile wg was powinno się zarabiać w delegacji dzisiaj a ile się zarabia? Ktoś coś ?
1
@Kapitan hawk jakby to była piłkarka sociedad to zastanowilbym się a tak to wolę tego ramosa
0
@zodiak_10 1 bramka może zniechęcić haha
0
La ramblowicze stronią od baletów czy jak ?
0
@Rust_Cohle kto lepszy mitoma czy Kubo ?
0
@Comfortable_ o co chodzi ?
3
@Rust_Cohle znasz syna ... wiesz że to wejdzie
0
@AlexDark00 od dawna się leczy xd
0
Orientuje się ktoś kiedy Gerard Deulofeu lázaro wraca do gry po kontuzji ?
3
@pioz123 na zdrowie !
1
@Androchem mnie tam kręci ultimate Team i ostatnio co roku kupuje bo lubię
0
@AFA90 skąd pewność czy noga zostałaby uszkodzona aż tak poważnie? A tak na serio to i tak na czerwo atak
1
@MesQueUnClub96 dodi lekcje odrabiać @Rust_Cohle jak ty syna pilnujesz, że po Wieczorynce ma czas na glupoty?
0
@FcPortoFan1999 ale najwięcej to wygrałem za 30 zł 1300 ponad
0
@FcPortoFan1999 mało , znaczy tam było chyba obstawione 100 zł na zwycięstwo realu ale ogólnie to z siostrą zrobiłem dwa takie kupony żeby jej pokazać o co chodzi itp w bukmacherce:) a że jestem wielkim fanem Barcy to pomyślałem hmmm jak real przegra to spoko , a jak wygra to będę miał chcoiaz nagrodę pocieszenia xd
0
@Rust_Cohle wygrał real bo miałem ich na kuponie xd
3
@Deviler uuu 3 zmiany ??? Ja to mam dniówki ... zazwyczaj od 8 do nie wiadomo której haha
0
Gra ktoś dzisiaj ?
1
@Comentateiro zniesiesz jajo na mientko
0
Co wy jutro do roboty nie idziecie że jak mrówek was ?:D
0
De Jong kiedy wróci ?;)
1
@FCB_dimiC napisałem ogólnie ... ale na pewno nie powiedziałbym że alvarez jest gorszym piłkarzem ps. Urugwaj miał solidna kadrę na mundialu i wszyscy widzieli ich w roli czarnego konia tymczasem zawiedli... a co do lewego to jednak ma gorsza kadrę niż francuska
1
@MesQueUnClub96 akurat Alvarez już wcześniej pokazał klasę ... zresztą byle kogo city z Argentyny nie kupiłoby
14
@FCB_dimiC yyy oglądałeś mundial ?
0
Hej do graczy Ultimate Team pytanie. Czy na początku gry jest sens bawić się w taktyki z poprzednich edycji ??? Czy raczej klasyczne 442 i lecimy ?:)
8
@LM10GOAT umtiti do tych kontuzji to był kot
1
@MesQueUnClub96 dodi też
1
@Transu96 ile już zainwestowałes w pointsy że takie karty heh ?:)