@Cotutajsiedzieje a to dziwne bo widziałem już kobiety startujące właśnie z listy konfederacji ... hm myślę że no co ty dużo mówić konfederacja jest bardzo ale to bardzo konserwatywna ... i niektórzy wręcz twierdzą że nie szanuje praw kobiet i wgl
Ja pitolę... zacina mi się cały czas TVP Sport.... tylko ten kanał ...reszta działa dobrze... miał ktoś taki problem ??? Co może być powodem ? Coś po mojej stronie czy ich?
Orientuje się ktoś czy jak kupię teraz fc24 to będę mógł grać już teraz ??? Czy dopiero jutro ??? Słyszałem coś o tych 10 h do grania przed premierą ??
0
Mitoma czy Kubo?
0
@VamoSBarca88 żabka xd ?
0
@ZwyklyKibicBarcy04 a w życiu
0
Trafiłem Judga tapina w UT
0
@Popitek12 same asy serwisowe heh a jakże
0
@reloaded oprócz meczu Barcy xd
0
@Mario96w w uju mam tą politykę xd
0
Coś dzisiaj ciekawego grane jest oprócz meczu Barcy?
0
Hej ma ktoś może podobny problem ??? Bo gram w te nowe fc24 i nie mogę wziąć przerwy podczas meczu... wcześniej mogłem .... ma ktoś podobnie?
2
@Luciano99 ale przesyłkę dolicz i UJ nie interes
0
@tristan87 no właśnie to działa w dwie strony
0
@P33ck ciekawe czy tam też zarabiają krocie
0
O co chodzi Z tymi filmem Zielona granica?? I skąd pewność że nie mówi prawdy ?
1
@Herato falcao?
0
@fart tam był remis jednak
0
@Patriskos nie wygrała i nie wiem czy ten real lepszy był od Barcy
0
@SuperPatsonFCB najlepsze jest to że prawdopodobnie nic nie przebije tej Barcelony haha
0
@Cotutajsiedzieje a to dziwne bo widziałem już kobiety startujące właśnie z listy konfederacji ... hm myślę że no co ty dużo mówić konfederacja jest bardzo ale to bardzo konserwatywna ... i niektórzy wręcz twierdzą że nie szanuje praw kobiet i wgl
0
@VegetaPolska wiem jako uzupełnienie ok, jak poprawi skuteczność to wgl może być grajek ale mówię ogolnie
0
@VegetaPolska nie no proszę cię .... beznema był wyjątkowy .... a joselu jest jednym z wielu
1
@SuperPatsonFCB a Lech z Man city ?
1
@VegetaPolska to ponoć boty robią żeby im jeszcze więcej nabijać oglądalności ... tak kiedys o tym oglądałem i tak mówili
0
Jak my w ekstraklasie nie mamy nawet Polaka na poziomie wiekowym i umiejętności takiego Muciego
1
@Oskar00 czemu ??? Nie gorsza od poprzedniej ? Może podobna a i tak kupią ludzie bo UT
0
@okiemtypera_lucaxx95 dobrze napisane
0
Ja pitolę... zacina mi się cały czas TVP Sport.... tylko ten kanał ...reszta działa dobrze... miał ktoś taki problem ??? Co może być powodem ? Coś po mojej stronie czy ich?
0
Orientuje się ktoś czy jak kupię teraz fc24 to będę mógł grać już teraz ??? Czy dopiero jutro ??? Słyszałem coś o tych 10 h do grania przed premierą ??
0
@P33ck ale z piłką przy nodze suarezem z prime jeszcze nie jest
0
@mordini123 może z dwóch kojarzę heh
0
Rozumiem że jak kupię ea fc 24 teraz to będę miał przed premierą 22 do wykorzystania jeszcze 10 h?