0

Mitoma czy Kubo?

0

@VamoSBarca88 żabka xd ?

0

@ZwyklyKibicBarcy04 a w życiu

0

Trafiłem Judga tapina w UT

0

@Popitek12 same asy serwisowe heh a jakże

0

@reloaded oprócz meczu Barcy xd

0

@Mario96w w uju mam tą politykę xd

0

Coś dzisiaj ciekawego grane jest oprócz meczu Barcy?

0

Hej ma ktoś może podobny problem ??? Bo gram w te nowe fc24 i nie mogę wziąć przerwy podczas meczu... wcześniej mogłem .... ma ktoś podobnie?

2

@Luciano99 ale przesyłkę dolicz i UJ nie interes

0

@tristan87 no właśnie to działa w dwie strony

0

@P33ck ciekawe czy tam też zarabiają krocie

0

O co chodzi Z tymi filmem Zielona granica?? I skąd pewność że nie mówi prawdy ?

1

@Herato falcao?

0

@fart tam był remis jednak

0

@Patriskos nie wygrała i nie wiem czy ten real lepszy był od Barcy

0

@SuperPatsonFCB najlepsze jest to że prawdopodobnie nic nie przebije tej Barcelony haha

0

@Cotutajsiedzieje a to dziwne bo widziałem już kobiety startujące właśnie z listy konfederacji ... hm myślę że no co ty dużo mówić konfederacja jest bardzo ale to bardzo konserwatywna ... i niektórzy wręcz twierdzą że nie szanuje praw kobiet i wgl

0

@VegetaPolska wiem jako uzupełnienie ok, jak poprawi skuteczność to wgl może być grajek ale mówię ogolnie

0

@VegetaPolska nie no proszę cię .... beznema był wyjątkowy .... a joselu jest jednym z wielu

1

@SuperPatsonFCB a Lech z Man city ?

1

@VegetaPolska to ponoć boty robią żeby im jeszcze więcej nabijać oglądalności ... tak kiedys o tym oglądałem i tak mówili

0

Jak my w ekstraklasie nie mamy nawet Polaka na poziomie wiekowym i umiejętności takiego Muciego

1

@Oskar00 czemu ??? Nie gorsza od poprzedniej ? Może podobna a i tak kupią ludzie bo UT

0

@okiemtypera_lucaxx95 dobrze napisane

0

Ja pitolę... zacina mi się cały czas TVP Sport.... tylko ten kanał ...reszta działa dobrze... miał ktoś taki problem ??? Co może być powodem ? Coś po mojej stronie czy ich?

0

Orientuje się ktoś czy jak kupię teraz fc24 to będę mógł grać już teraz ??? Czy dopiero jutro ??? Słyszałem coś o tych 10 h do grania przed premierą ??

0

@P33ck ale z piłką przy nodze suarezem z prime jeszcze nie jest

0

@mordini123 może z dwóch kojarzę heh

0

Rozumiem że jak kupię ea fc 24 teraz to będę miał przed premierą 22 do wykorzystania jeszcze 10 h?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?