@PatrykBarca ale mbappe w lm to nic nie pokazał z mocnymi drużynami ??? Na mundialu też nic nie pokazał ?? ( wiem Norweg gdyby grał w trójkolorowych też mógłby godnie zastąpić olivera giroud'a)
@VegetaPolska a mi tam naturalność Borka się podoba, mówi co leży i tyle, tutaj jednak mam nadzieję że wiesz o tym... Mati się pomylił bo trochę zmyliła go narracja mediów i wyszło lepiej jednak ale i tak mogłoby wyjść słabo jeżeli to co mówił okazałoby się prawdą
@Piernik oprócz tego, że to nazwa tej słynnej marki to jakoś on się do tego nie odnosi ... Ma taką ksywe i tyle ... Ktoś kto stworzył słowo piernik nie posądzi ciebie o plagiat chyba ?
@Faro może dlatego że oprócz tego dobrego sezonu w benfice w średniej lidze to chlop jednak nie imponował liczbami .... Nie wiem, może u nas odzyska to coś... Jak nie u nas to gdzie ?
0
@PatrykBarca w reprezentacji wygrał
1
@PatrykBarca ale mbappe w lm to nic nie pokazał z mocnymi drużynami ??? Na mundialu też nic nie pokazał ?? ( wiem Norweg gdyby grał w trójkolorowych też mógłby godnie zastąpić olivera giroud'a)
0
@Rust_Cohle @Encore
1
@Klejnot_Nilu Martinez zasłużył
0
@VegetaPolska a mi tam naturalność Borka się podoba, mówi co leży i tyle, tutaj jednak mam nadzieję że wiesz o tym... Mati się pomylił bo trochę zmyliła go narracja mediów i wyszło lepiej jednak ale i tak mogłoby wyjść słabo jeżeli to co mówił okazałoby się prawdą
0
@agaFCB i co nie pospisz przed robotą czy jak
0
@FcPortoFan1999 obojętnie , są eliminacje to młodzież też chyba gra
0
Kiedy gra młodzieżówka?
3
@betonito yyyy nie
0
@MOLESTA pamiętasz później mecz w którym iniesta strzelił w doliczonym ?? Co tam się działo...
0
@MesQueUnClub96 gdzie lecą te mistrzostwa?
0
@Piernik oprócz tego, że to nazwa tej słynnej marki to jakoś on się do tego nie odnosi ... Ma taką ksywe i tyle ... Ktoś kto stworzył słowo piernik nie posądzi ciebie o plagiat chyba ?
1
Ale Fabiański to picz
0
@Barceloniarz0 Portugalia bo nigdy tam oficjalnie wojny nie było
0
@Encore goat, król , rycerz
0
@Faro może dlatego że oprócz tego dobrego sezonu w benfice w średniej lidze to chlop jednak nie imponował liczbami .... Nie wiem, może u nas odzyska to coś... Jak nie u nas to gdzie ?
1
To diaby sobie pokiwa
0
Kiedy igra gra @MesQueUnClub96 bo hubi odpadł
0
@ZwyklyKibicBarcy04 taki zwyczaj?
0
@FcPortoFan1999 będą gdzieś transmisje ?
2
Šantos! Ty mnie Wszołka powołaj....
0
Co tam robi bojan?
0
Kiedy iga gra a kiedy hubi?
0
Kiedy gra Iga, a kiedy hurkacz?:)
1
Kurcze, za późno Łukasza wpuścili
0
@SkilledHydra16 hipokryzja... A może koleżanki i środowisko wokół jej tak na nią zadziałały że postanowiła zmienić zdanie
0
@barcelonaLM a vini nadal tyle samo xd
0
@FutbolFan jeszcze ma tam marginesu trochę
0
@RivaldoFCB ty rób a nie, bo trenerem to każdy może być a robić to nie ma komu
0
Znacie jakieś dobre leki przeciwbakteryjne nie na receptę???