Dla mnie lewy był wczoraj chociaż widoczny, i bardziej aktywny niż w ostatnich dwóch meczach .... Widać że w końcu był pod grą i to z dobrym rywalem na trudnym terenie także pozytywnie
@ciema nooo dla mnie to wszystkie rundy wygrał więc jak ktoś walczy o praktycznie wszystkie pasy i wygrywa tyle rund z rzędu to jak to nazwać ? Jednak z joshuą w drugiej walce było bliżej remisu do tej 7- 8 rundy ale ok rozumiem twoje zdanie:)
@ciema w życiu .... Joshua o wiele lepiej zawalczył ... Szczególnie w drugiej walce gdzie miał podłączonego Ukraińca i do 7 rundy wg wielu był remis... Nie wiem co za walki oglądałeś... Nawet w tej pierwszej usyk się tak nie bawił jak dzisiaj z duboisem
@Ziemny jaki nudny mistrz.... Jego technika to czysta poezja... Chcesz żeby nie było nudno to idź gromadę pooglądaj albo kiboli xd, to już nie te czasy kiedyś zwierzęca siła Mike'a Tysona wchodzila i próbowała rozbić przeciwnika jak najszybciej
Kurcze trochę tak irytuję to, że mistrzostwa świata w lekkiej atletyce nie są tak nagłaśnianie..... Ja w któryś dzień trwania dowiedziałem się co to jest za turniej .... Szkoda że trochę tego niedocenia się tym bardziej że to piękne sporty ale i niesamowicie ciężkie ..ale też emocjonujące często jednak
@VENOMStyle to podaj mi drugi zespół który jest tak przeciążony kontuzjami na początku sezonu oprócz realu, czemu w Bayernie nie na tyłu kontuzji ? Czemu jak z nimi gramy to nas zazwyczaj zajeżdżają fizycznie ??? Grałeś kiedyś na jakimś poziomie ?? Czy tylko w Fifę ??
0
@barteq oczywiście ma z tym od dłuższego czasu problemy, ale mam wrażenie że wczoraj już to trochę lepiej wyglądało
2
Dla mnie lewy był wczoraj chociaż widoczny, i bardziej aktywny niż w ostatnich dwóch meczach .... Widać że w końcu był pod grą i to z dobrym rywalem na trudnym terenie także pozytywnie
0
@PawkoFCB myślisz że kontynuacja Fify od Ea nie będzie miała zbytu ?
0
@Emhyr nic złego w tym pytaniu nie jest ... Chociaż myślę że odpowiedź jest oczywista więc może dlatego ciebie to poirytowalo
0
@Emhyr smakują trochę inaczej te zero ( są słodsze na pewno) jednak słodzik jest o wiele słodszy od cukru
0
@Kgorecki2500 ja polubiłem zero i mi lepiej wchodzą... Jednak ten cukier po zwykłej czuje się potem na uzębieniu i wgl
8
Co by nie mówić o pewniakach naszych, ale Frenki od jakiegoś czasu to Pan piłkarz przez duże P
0
@Nazio_87 jak to
1
@ciema nooo dla mnie to wszystkie rundy wygrał więc jak ktoś walczy o praktycznie wszystkie pasy i wygrywa tyle rund z rzędu to jak to nazwać ? Jednak z joshuą w drugiej walce było bliżej remisu do tej 7- 8 rundy ale ok rozumiem twoje zdanie:)
0
@ciema w życiu .... Joshua o wiele lepiej zawalczył ... Szczególnie w drugiej walce gdzie miał podłączonego Ukraińca i do 7 rundy wg wielu był remis... Nie wiem co za walki oglądałeś... Nawet w tej pierwszej usyk się tak nie bawił jak dzisiaj z duboisem
0
Nawet jeżeli ten cios był w brzuch to czy usyk liczony nie wstałby??? Na adrenalinie ??? Wstałby ale nie wiem czy przetrwałby xd
1
@clyde nic dziwnego że nasi mają całkiem dobre statystyki jeżeli chodzi o zwycięstwa, ten stadion niesie
0
To było poniżej pasa czy nie ?
1
Usyk to fenomenalny drybler boksu :D
0
@Ziemny jaki nudny mistrz.... Jego technika to czysta poezja... Chcesz żeby nie było nudno to idź gromadę pooglądaj albo kiboli xd, to już nie te czasy kiedyś zwierzęca siła Mike'a Tysona wchodzila i próbowała rozbić przeciwnika jak najszybciej
1
Usyk narazie wszystkie rundy raczej
0
@cules100pro ja na tele muszę wykupić ten 4 tak mi pisze xd
1
Siema.Ile kosztuje dodatkowo ten 4 kanał eleven ??? I czemu on nie jest w pakiecie ogólnie xd ? Wie ktoś ?:)
0
Gdzieś dzisiaj będzie leciała Ustka walka na streamie?
0
@FcPortoFan1999 jest nadzieja
1
@Rust_Cohle na twoim miejscu wyrzuciłbym na avka Dembele za tą sytuację na 4:0 co nie wykorzystał xd
0
@macio_944 rekuperator i jazda
0
@Gracek10 widziałem ostatnio podobną w sklepie , znaczy ten typ urody
0
To był ten faul czy nie było ??? Nie pytam o oficjalne wydarzenia bo sędzia gwizdnął... Ale wg was ? Był czy nie ?
0
@Emhyr bolta nie ma
0
@PatrykBarca ja lubię jak np biegną sprinty albo na 400m
0
@Luciano99 ja robię, ale ty nie widzisz
0
Kurcze trochę tak irytuję to, że mistrzostwa świata w lekkiej atletyce nie są tak nagłaśnianie..... Ja w któryś dzień trwania dowiedziałem się co to jest za turniej .... Szkoda że trochę tego niedocenia się tym bardziej że to piękne sporty ale i niesamowicie ciężkie ..ale też emocjonujące często jednak
0
Beli jest takim piłkarzem bardziej typu xavi, iniesta czy yaya toure wg was ?:)
0
@VENOMStyle to podaj mi drugi zespół który jest tak przeciążony kontuzjami na początku sezonu oprócz realu, czemu w Bayernie nie na tyłu kontuzji ? Czemu jak z nimi gramy to nas zazwyczaj zajeżdżają fizycznie ??? Grałeś kiedyś na jakimś poziomie ?? Czy tylko w Fifę ??