@Kleps0n nie jestem za lewicą jakoś super ani nikomu na siłę tutaj nie schlebiam bo pisałem że nie chce jej wybielać ... ,raczej konserwatywnie bardziej myślę .. Chciałem tylko sprostować to czy ona tylko działała na kamerkach czy robiła za pieniądze ... Myślę, że synonim słowa sexworkerka czyli prosty*utka dużo mówi tutaj ...
@Medium " Sex workerki i sex workerzy to, najprościej rzecz ujmując, osoby pracujące seksualnie. W to, co oferują, wlicza się i striptiz, i masaż, ale także praca na kamerkach czy występowanie w filmach pornograficznych" z drugiej strony synonim to niby prostytutka xd
@Rust_Cohle nie chce jej wybielać, ale z tego co widziałem to ona była sexworkerką... Co w sumie nie jest chyba typowa prostytucją... No chyba że grała w filmach porno to wtedy jest ten niesmak dużo dużo większy ...chyba że ty wiesz coś więcej xd
@Technik to ty nie wiesz że piłkarze są zwinni i mobilni zazwyczaj ??? To że Pudzian taka masd mięśniową ma to nie znaczy że jest odpowiednio ruchliwy i dobrze pracuje nogami ... Ewidentnie tego u niego zabrakło
@Transu96 mówiłem o lidze francuskiej tylko, znam geniusz Brazylijczyka ... Ale nie był w tym sezonie tak decydujący żeby jego drużyna coś wygrała ... Bernardo był ... Mam też wrażenie że jest mentalnie bardziej ogarnięty .... Neymar co chwilę kontuzja ... Nadaje się do tego PSG razem z bombele będą się ścigać który dłużej kontuzjowany heh
@Transu96 hehehe bernardo był bardziej kluczowy .... Neymar z ogórkami w lidze francuskiej to sobie może .. niech przyczyni się do wygrania z jakimś Realem w półfinale albo coś ...
@Albatros no tak ale hojlund pokazał w kadrze swoje strzeleckie umiejętności i jednak też ma 20 lat dopiero, po za tym myślę że za większość tych wymienionych musieliby dopłacić , inna sprawa że drogo kupili Duńczyka
@DonCarletto patrząc na to że klub z ukrainy to takie nazwiska jak William, Douglas costa , czy Fernandinho robią wrażenie .... Mimo wszystko ... Wyobraź sobie jakby z takiej Legii np piłkarze przechodzili do city, Chelsea czy Bayernu i coś tam jednak prezentowali
Może mi ktoś z Lambrowiczów wyjaśnić dlaczego taki klub jak szachyar Donieck ( ze wschodu) prowadzi tak kapitalny skauting jeżeli chodzi o brazylijskich piłkarzy ... ? Jak to się dzieje , że ci piłkarze akurat tam przychodzą i tam się wybijają ???
4
@Faro to może i Lech Poznań ugrałby w końcu coś xd
1
@Oskar00 jak kobiety??? Chyba w trybie ultimste kobiety nie będą grały z facetami ???
0
@gurales ile dałeś za działkę z chatką?:)
0
Leci gdzieś UFC obecnie ?
0
@macio_944 zrobiłbyś sobie sam , sezon jest a nie
1
Jednak piłkarze byli czy obecni mają tą pracę nóg solidna jak potem wchodzą do klatki
0
@Transu96 takie rozcięcie że w emocjach może i by chwilę powalczył ale pewnie jak emocje opadną to krwiak itp spowodują że ciężko będzie mu chodzić
0
@Kleps0n nie jestem za lewicą jakoś super ani nikomu na siłę tutaj nie schlebiam bo pisałem że nie chce jej wybielać ... ,raczej konserwatywnie bardziej myślę .. Chciałem tylko sprostować to czy ona tylko działała na kamerkach czy robiła za pieniądze ... Myślę, że synonim słowa sexworkerka czyli prosty*utka dużo mówi tutaj ...
0
@Michael24 napisałem to że go synonim właśnie jest
0
@Medium " Sex workerki i sex workerzy to, najprościej rzecz ujmując, osoby pracujące seksualnie. W to, co oferują, wlicza się i striptiz, i masaż, ale także praca na kamerkach czy występowanie w filmach pornograficznych" z drugiej strony synonim to niby prostytutka xd
0
@Rust_Cohle nie chce jej wybielać, ale z tego co widziałem to ona była sexworkerką... Co w sumie nie jest chyba typowa prostytucją... No chyba że grała w filmach porno to wtedy jest ten niesmak dużo dużo większy ...chyba że ty wiesz coś więcej xd
0
@Technik nooo uciekał , wykorzystał warunki swoje i dobrze pracował na nogach :)
0
@michaleu mam link darmowy hihi
0
@Technik to ty nie wiesz że piłkarze są zwinni i mobilni zazwyczaj ??? To że Pudzian taka masd mięśniową ma to nie znaczy że jest odpowiednio ruchliwy i dobrze pracuje nogami ... Ewidentnie tego u niego zabrakło
0
Ale fajnie sobie deszczyk kropi
0
@tbas może zawyżony wzrost albo przez te nabicie tak się wydaje
1
@SkilledHydra16 o santosie też araby pisały
0
@Transu96 mówiłem o lidze francuskiej tylko, znam geniusz Brazylijczyka ... Ale nie był w tym sezonie tak decydujący żeby jego drużyna coś wygrała ... Bernardo był ... Mam też wrażenie że jest mentalnie bardziej ogarnięty .... Neymar co chwilę kontuzja ... Nadaje się do tego PSG razem z bombele będą się ścigać który dłużej kontuzjowany heh
0
@Transu96 hehehe bernardo był bardziej kluczowy .... Neymar z ogórkami w lidze francuskiej to sobie może .. niech przyczyni się do wygrania z jakimś Realem w półfinale albo coś ...
0
@Albatros widziałem dla Duńczyków jak strzelał w eliminacjach to spoko to wyglądało , musi Manchester takim stylem grać heh, koszulki pasują
0
@Albatros no tak ale hojlund pokazał w kadrze swoje strzeleckie umiejętności i jednak też ma 20 lat dopiero, po za tym myślę że za większość tych wymienionych musieliby dopłacić , inna sprawa że drogo kupili Duńczyka
0
@Sysia11 chyba za pół miliarda xd ale i tak wolę aby zostali i się rozwijali
0
Myślicie, że Raków ma realne szansę z Cypryjczykami ??? Nie wiem jak oni grają... Widziałem tylko ciekawe wyniki z bate.
2
@Pawlak1992 xd jak to czytam to od razu w głowie nasuwa się że coś jest jednak nie tak
0
@Rust_Cohle znasz jakiegoś innego napastnika młodego pokolenia, który coś pokazał ??? Takie perspektywicznego ? Nie licząc Norwega ?
0
@LjakRoberciik ile goli strzeliłeś na boisku a nie jakieś bzdety :D
0
Na kogo może trafić raków w 4 rundzie?
2
@DonCarletto patrząc na to że klub z ukrainy to takie nazwiska jak William, Douglas costa , czy Fernandinho robią wrażenie .... Mimo wszystko ... Wyobraź sobie jakby z takiej Legii np piłkarze przechodzili do city, Chelsea czy Bayernu i coś tam jednak prezentowali
0
Może mi ktoś z Lambrowiczów wyjaśnić dlaczego taki klub jak szachyar Donieck ( ze wschodu) prowadzi tak kapitalny skauting jeżeli chodzi o brazylijskich piłkarzy ... ? Jak to się dzieje , że ci piłkarze akurat tam przychodzą i tam się wybijają ???
0
@marcin62 nie taki trudny gol w długi róg ... Fajnie że się oswaja :)