0

@Criss18Barca szczerze mówiąc myślałem że żużlowcy mniej zarabiaja:D

0

@Transu96 ja z kozioiebcami nie współpracuje bo to dla mnie antyfutbol

0

@Transu96 bo nie sprzedałem się szejkom jak ty

0

@TheNekro94 i tak raków musi przejść Karabach i następną rundę także nie takie proste to będzie :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wg mnie raków awansuje do lm a na pewno do le , róbcie screeny

1

@Kuba_1 wg mnie raków awansuje do lm a na pewno do le

0

@barcelonaLM daj lewemu celnie w pole karne to zobaczysz

0

@SenseiFCB Chruszczow to ten od bomby z 61

2

@Compadre xd ktoś to przerobił chyba ....

0

@Majczel97 no tak, ale jak to jest że inne kluby sprzedają za grubą kasę byle kogo w porównaniu do Dembele

0

Ale my to ciołki jesteśmy na rynku transferowym ... Albo oddajemy piłkarzy za darmo albo za pół darmo jak w przypadku Dembele czy Neymara który drogo został sprzedany, ale jak na takiej klasy piłkarza to głupota że nie udało się go zatrzymać ...porażka jednak

1

@Kgorecki2500 trochę złośliwe to będzie, ale szybki jesteś :D

0

@Bartula o boże, nie popatrzyłem jak w nocy pisałem, a tak mnie klawka zawiodła XD

0

@Transu96 Dembele też ma 5 gwiazdek a jedyne sztuczki jakie robi to nawinięcia albo stepovery nad piłką... Messi robił ich zawsze dużo tyłem od bramki ...vinicjusc robi więcej tricków ??? Tez nie sądzę a jego karty mają 5 gwiazdek... Po prostu Messi byłby są bardzo grywalny wtedy chyba

0

@Transu96 może nie robi nic na siłę na meczach ale jego zagrania są tak magiczne że dziwne dla mnie że nie ma 5 gwiazdek:) tym bardziej że widać na treningach że te sztuczki typu freestyle ma dobrze opanowane

0

Ja nie rozumiem tego Karasia... Chłop wiedział że coś było, ale myślał że to musi by. Bo ręką się leczy ??? Ale już nie pomyślał że niedozwolone i wykażą mu to .... Chyba że do walki na fame brał doping i wykazało xd

1

@Transu96 czemu Messi nie ma 5/5 z tą techniką xd??? Fuck logic Fify

0

@Sulimo powstanie było najpierw w getcie potem drugie już znane jako warszawskie.. oczywiście pewnie gdyby odpuścili walkę to jakaś część przeżyłaby , nie wiem... Widocznie długi czas pod okupacja i niesprawiedliwość spowodowały, że chcieli spróbować i się zmotywowali... Wielu Ukraińców też się zmotywowalo i zostało w kraju "walczyć" podczas dzisiejszej wojny także ... no różnie ... Nie wiem czy też nie mylę się w historii ale czy to nie było tak że Ruski miał nam pomóc od razu na początku powstania a "przedłużyło się " mu i zostaliśmy bez wsparcia ??? Nie wiem czy dobrze pisze teraz, ale coś mi się kiedyś obiło że Ktoś obiecał pomóc, my zaczęliśmy powstanie a przyszli dopiero po totalnych zniszczeniach ...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@macio_944 Dembele powiedział tak kilka miesięcy temu

3

Za 150mln to miałoby sens ... Nie mniej ogólnie słabo jakby odszedł ... Żaden z naszych skrzydłowych nie robi takiej przewagi

0

Jakieś fajne wydarzenia sportowe dzisiaj się odbywają ?:)

1

@Jonyx Araujo , lewandowski, Dembele, dejong, pedri , ter stegena , spokojnie na równi z odpowiednikami realu jak nie większość z przewagą ... I to staram się być całkiem obiektywny ...zresztą w czym taki dzisiaj lewy obrońca mendy jest lepszy od naszego balde ?

0

O której UFC na antenie Polsatu ?:)

2

Ale my Realowi ostatnio dowalamy... Nawet jak nie jesteśmy w formie czy jesteśmy underdogiem...

1

@matirix20 o bosz to takie coś jest.... ? Nie wiem jak to działa czy to takie obiektywne jest ale ciekawe

0

@Compadre czasami odłam od Dnia jest przydatny i potrzebny, niemniej wg mnie pokazał dużo w prowadzeniu piłki czy zmysłu z naszego stylu najlepszego i te podanie w stylu xaviego czy iniesty do ferrana też zacne :)

0

Chciałbym żebyś grali z Realem w ważniejszych fazach w lm bo na te mecze z nimi to my się zawsze motywujemy jakoś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?