Ale my to ciołki jesteśmy na rynku transferowym ... Albo oddajemy piłkarzy za darmo albo za pół darmo jak w przypadku Dembele czy Neymara który drogo został sprzedany, ale jak na takiej klasy piłkarza to głupota że nie udało się go zatrzymać ...porażka jednak
@Transu96 Dembele też ma 5 gwiazdek a jedyne sztuczki jakie robi to nawinięcia albo stepovery nad piłką... Messi robił ich zawsze dużo tyłem od bramki ...vinicjusc robi więcej tricków ??? Tez nie sądzę a jego karty mają 5 gwiazdek... Po prostu Messi byłby są bardzo grywalny wtedy chyba
@Transu96 może nie robi nic na siłę na meczach ale jego zagrania są tak magiczne że dziwne dla mnie że nie ma 5 gwiazdek:) tym bardziej że widać na treningach że te sztuczki typu freestyle ma dobrze opanowane
Ja nie rozumiem tego Karasia... Chłop wiedział że coś było, ale myślał że to musi by. Bo ręką się leczy ??? Ale już nie pomyślał że niedozwolone i wykażą mu to .... Chyba że do walki na fame brał doping i wykazało xd
@Sulimo powstanie było najpierw w getcie potem drugie już znane jako warszawskie.. oczywiście pewnie gdyby odpuścili walkę to jakaś część przeżyłaby , nie wiem... Widocznie długi czas pod okupacja i niesprawiedliwość spowodowały, że chcieli spróbować i się zmotywowali... Wielu Ukraińców też się zmotywowalo i zostało w kraju "walczyć" podczas dzisiejszej wojny także ... no różnie ... Nie wiem czy też nie mylę się w historii ale czy to nie było tak że Ruski miał nam pomóc od razu na początku powstania a "przedłużyło się " mu i zostaliśmy bez wsparcia ??? Nie wiem czy dobrze pisze teraz, ale coś mi się kiedyś obiło że Ktoś obiecał pomóc, my zaczęliśmy powstanie a przyszli dopiero po totalnych zniszczeniach ...
@Jonyx Araujo , lewandowski, Dembele, dejong, pedri , ter stegena , spokojnie na równi z odpowiednikami realu jak nie większość z przewagą ... I to staram się być całkiem obiektywny ...zresztą w czym taki dzisiaj lewy obrońca mendy jest lepszy od naszego balde ?
@Compadre czasami odłam od Dnia jest przydatny i potrzebny, niemniej wg mnie pokazał dużo w prowadzeniu piłki czy zmysłu z naszego stylu najlepszego i te podanie w stylu xaviego czy iniesty do ferrana też zacne :)
0
@Criss18Barca szczerze mówiąc myślałem że żużlowcy mniej zarabiaja:D
0
@Transu96 ja z kozioiebcami nie współpracuje bo to dla mnie antyfutbol
0
@Transu96 bo nie sprzedałem się szejkom jak ty
0
@TheNekro94 i tak raków musi przejść Karabach i następną rundę także nie takie proste to będzie :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Wg mnie raków awansuje do lm a na pewno do le , róbcie screeny
1
@Kuba_1 wg mnie raków awansuje do lm a na pewno do le
0
@barcelonaLM daj lewemu celnie w pole karne to zobaczysz
0
@SenseiFCB Chruszczow to ten od bomby z 61
2
@Compadre xd ktoś to przerobił chyba ....
0
@Majczel97 no tak, ale jak to jest że inne kluby sprzedają za grubą kasę byle kogo w porównaniu do Dembele
0
Ale my to ciołki jesteśmy na rynku transferowym ... Albo oddajemy piłkarzy za darmo albo za pół darmo jak w przypadku Dembele czy Neymara który drogo został sprzedany, ale jak na takiej klasy piłkarza to głupota że nie udało się go zatrzymać ...porażka jednak
1
@Kgorecki2500 trochę złośliwe to będzie, ale szybki jesteś :D
0
@Bartula o boże, nie popatrzyłem jak w nocy pisałem, a tak mnie klawka zawiodła XD
0
@Transu96 Dembele też ma 5 gwiazdek a jedyne sztuczki jakie robi to nawinięcia albo stepovery nad piłką... Messi robił ich zawsze dużo tyłem od bramki ...vinicjusc robi więcej tricków ??? Tez nie sądzę a jego karty mają 5 gwiazdek... Po prostu Messi byłby są bardzo grywalny wtedy chyba
0
@Transu96 może nie robi nic na siłę na meczach ale jego zagrania są tak magiczne że dziwne dla mnie że nie ma 5 gwiazdek:) tym bardziej że widać na treningach że te sztuczki typu freestyle ma dobrze opanowane
0
Ja nie rozumiem tego Karasia... Chłop wiedział że coś było, ale myślał że to musi by. Bo ręką się leczy ??? Ale już nie pomyślał że niedozwolone i wykażą mu to .... Chyba że do walki na fame brał doping i wykazało xd
1
@Transu96 czemu Messi nie ma 5/5 z tą techniką xd??? Fuck logic Fify
0
@Sulimo powstanie było najpierw w getcie potem drugie już znane jako warszawskie.. oczywiście pewnie gdyby odpuścili walkę to jakaś część przeżyłaby , nie wiem... Widocznie długi czas pod okupacja i niesprawiedliwość spowodowały, że chcieli spróbować i się zmotywowali... Wielu Ukraińców też się zmotywowalo i zostało w kraju "walczyć" podczas dzisiejszej wojny także ... no różnie ... Nie wiem czy też nie mylę się w historii ale czy to nie było tak że Ruski miał nam pomóc od razu na początku powstania a "przedłużyło się " mu i zostaliśmy bez wsparcia ??? Nie wiem czy dobrze pisze teraz, ale coś mi się kiedyś obiło że Ktoś obiecał pomóc, my zaczęliśmy powstanie a przyszli dopiero po totalnych zniszczeniach ...
0
https://tinypic.host/image/Screenshot-20230731-000511-Twitter.CUkq9 Bombele :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@macio_944 Dembele powiedział tak kilka miesięcy temu
3
Za 150mln to miałoby sens ... Nie mniej ogólnie słabo jakby odszedł ... Żaden z naszych skrzydłowych nie robi takiej przewagi
0
Jakieś fajne wydarzenia sportowe dzisiaj się odbywają ?:)
1
@Jonyx Araujo , lewandowski, Dembele, dejong, pedri , ter stegena , spokojnie na równi z odpowiednikami realu jak nie większość z przewagą ... I to staram się być całkiem obiektywny ...zresztą w czym taki dzisiaj lewy obrońca mendy jest lepszy od naszego balde ?
0
O której UFC na antenie Polsatu ?:)
2
Ale my Realowi ostatnio dowalamy... Nawet jak nie jesteśmy w formie czy jesteśmy underdogiem...
1
@matirix20 o bosz to takie coś jest.... ? Nie wiem jak to działa czy to takie obiektywne jest ale ciekawe
0
@Compadre czasami odłam od Dnia jest przydatny i potrzebny, niemniej wg mnie pokazał dużo w prowadzeniu piłki czy zmysłu z naszego stylu najlepszego i te podanie w stylu xaviego czy iniesty do ferrana też zacne :)
0
Chciałbym żebyś grali z Realem w ważniejszych fazach w lm bo na te mecze z nimi to my się zawsze motywujemy jakoś