@kryhaa miałem na myśli że jak one oceniają tak facetów ... Spotykałem się z różnymi ocenami w mediach szczególnie... Taka sunisoida że hej ... I co ciekawe nie było to aż tak zależne od ich urody .. zdarzało się że jakaś co mi się niezbyt podobala słabo mnie oceniła , a zdarzało się że jakaś taka ładna naprawdę, oceniła mnie pozytywnie xd także dzisiaj w mediach i wyidealizowanym życiu .... Dla mnie to często jest subiektywne zdanie
Witam. Wie ktoś czemu na tej aplikacji Polsat sport go mam tylko Polsat sport premium 1 i Polsat sport premium 2 , a np na tv jest jeszcze reszta tych kanałów premium ??
@Barca1922 to że żona piłkarza wrzuci zdjęcie w stroju kąpielowym, na którym wygląda hot bo pewnie też dba o linię itp ... To musi znaczyć że jest latawicą?
0
@Chaoss o czym to jest ??? Dosłownie ?
0
@Sysia11 jak na kobietę to dużo
0
@tristan87 szacun !
3
@Popitek12 Jaś kapela czy to ty ?
1
@kryhaa miałem na myśli że jak one oceniają tak facetów ... Spotykałem się z różnymi ocenami w mediach szczególnie... Taka sunisoida że hej ... I co ciekawe nie było to aż tak zależne od ich urody .. zdarzało się że jakaś co mi się niezbyt podobala słabo mnie oceniła , a zdarzało się że jakaś taka ładna naprawdę, oceniła mnie pozytywnie xd także dzisiaj w mediach i wyidealizowanym życiu .... Dla mnie to często jest subiektywne zdanie
0
Dlaczego rafa nie gra na Wimbledonie?
1
@Cotutajsiedzieje co to znaczy dzisiaj morda 8/10 haha
0
Mówiłem że hurkacz to wygra
0
Djoko z hurkaczem dzisiaj jeszcze będą mogli zagrać ?
0
Witam. Wie ktoś czemu na tej aplikacji Polsat sport go mam tylko Polsat sport premium 1 i Polsat sport premium 2 , a np na tv jest jeszcze reszta tych kanałów premium ??
0
Rapstacja... Co sądzicie ?
0
Jest dzisiaj jeszcze jakiś fajny mecz na Wimbledonie?:)
0
Kiedy gra ktoś z Polaków na Wimbledonie?:)
0
O której linette gra?
1
@Kgorecki2500 burgery duże ?:)
6
@Barca1922 to że żona piłkarza wrzuci zdjęcie w stroju kąpielowym, na którym wygląda hot bo pewnie też dba o linię itp ... To musi znaczyć że jest latawicą?
0
@partymaker pewnie dadzą mbappe pod stołem kasę a on im odda i przejdzie do realu za 150+100 XD
0
Hej, zna ktoś jakiś program gdzie można wystawiać łatwo faktury i paragony?
0
Ile wydajecie na zakupy ?
0
@gumaz obecnie wracam z Wawy z delegacji xd
1
@VENOMStyle co zarabia za dużo ???
0
@Albatros piła?
0
Kto teraz biega najszybciej na 100m?
0
@BordowyPtak to w czym ty tyle zarobisz ??? Ładnie wg mnie
0
@Ultra_Barca uu fajnie :)
0
@Przemek2323 a jaki to rodzaj pracy ??
1
Gdzie pracujecie, ile zarabiacie? Lubicie swoją pracę ?:D
0
Ja mam pytanie, kto chce wpuścić imigrantów ??? Lewica ??? I czy konfederacja się zalicza do lewicy i czy też chcą ich wpuścić ?
0
@LS cera trradzikowa :D
0
Ma ktoś jakiś sposób na cerę trądzikową??? Czy stosuje ktoś tutaj jakąś codzienną rutynę związana z dbaniem o face ??? Ktoś coś ?