@VENOMStyle chłopie ... Początek sezonu a u nas tyłu młodych z kontuzjami .... Barca ma słaby sztab do przygotowania fizycznego .... Zobacz jak nasz lewy stary już a trzyma się ....
Ja nie czaje jak zawodowi piłkarze tak słabo dośrodkowują, że piłka nic może minąć pierwszego obrońcy.... I to tak często jak dzisiaj raków zaprezentował ...
@Bobert_Kubicki głupota ... Okej takie spalone jak ten są śmieszne i można byłoby coś zrobić z przepisami aby nawet uznawać takie sytuacje za legalne akcje... Ale no tak bez spalonych totalnych to dochodziłoby do absurdalnych sytuacji xd
1
@Rust_Cohle a ty jesteś fanem live nie ?
0
@Encore czemu są liczby podane dwie ??? Rozumiem że np od sponsorów i za turnieje ?
0
@VENOMStyle chłopie ... Początek sezonu a u nas tyłu młodych z kontuzjami .... Barca ma słaby sztab do przygotowania fizycznego .... Zobacz jak nasz lewy stary już a trzyma się ....
0
Nasi piłkarze to są szklanki ....
1
@Trojanek23 czemu oczywistą?
0
@barcelonaLM Alcaraza to się może z Mbappe na obiadki spotykać dzieciok jeden
1
@Pawel13sz ciekawe kto strzelił najwięcej goli dla jednego klubu
1
@Rust_Cohle Fala
7
Kurcze lekkoatletyka to chyba jedyny zbiór dyscyplin gdzie sport kobiet wzbudza też takie duże emocje jak w sportach meskich
1
Nie no Legia to ma mental Realu jakiś xd
0
@Popitek12 co ty .....
1
Ja nie czaje jak zawodowi piłkarze tak słabo dośrodkowują, że piłka nic może minąć pierwszego obrońcy.... I to tak często jak dzisiaj raków zaprezentował ...
0
@ZwyklyKibicBarcy04 wyglądali słabo w ofensywie
0
@Bobert_Kubicki głupota ... Okej takie spalone jak ten są śmieszne i można byłoby coś zrobić z przepisami aby nawet uznawać takie sytuacje za legalne akcje... Ale no tak bez spalonych totalnych to dochodziłoby do absurdalnych sytuacji xd
0
@barcafan1789 Rzadko karty endgamowe Messiego dają do SBC ... Przynajmniej za mojej kadencji gry w futa :D
0
Dzisiaj raków minimum remisik
0
@ikar34 może zdała jak była chudsza, po za tym nie zawsze nadwagą może świadczyc o tym że ktoś obleje takie testy
0
@Uukasz_93 nie rozumiem czemu nie gra od razu ten z niemieckiej ligi
0
@barcafan1789 cisne:) lada moment zrobię SBC o tego Ronaldinho:)
0
@Rust_Cohle to tak jak Liverpool po upadku Gerarda
1
@skubi99 do ostatniej :D najlepiej jakbyśmy grali jeden z ostatnich meczów z Realem i wygrali hah
0
Kiedy finał na 400 m kobiet ?:)
0
@SenseiFCB o ciekawe :D
0
@SenseiFCB nie oglądałeś finału mundialu ?:)
0
@kuz to nie była 1/4?
1
@BARCA1899Messi za wcześnie, za szybki .. potem będzie miał 20 lat i będzie już za późno
0
@mekston Afryka to klubowe mś?
0
@mekston jak na piątym ??? Europa, Ameryka Południowa , Azja , Ameryka Północna i ??? Afryka czy jak ?
3
@Bartula pasja jest jakaś
4
Kto nie strzelił ?cech?