1

@hayek no jak wygrasz 5 razy lm to jednak pokazuje że jesteś długo na topie prawdopodobnie a jak wygrasz raz mundial to może być strzał formy po prostu jakby tak spojrzeć... ale ogólnie tak jednostkowo to mundial cenniejszy, a CR7 bez lm nie wygrałby tylu zp

0

"nie zamieniłbym moich pięciu triumfów w lidze mistrzów na mundial " - Cristiano Ronaldo,

0

@marcin62 82 tempa na początku gry to jest raczej grywalne

0

@Tollusiek no ale płyta jest w pudełku to on sobie może od nowa wszystko zainstalować tylko itp

3

@Antajbandaj bo są za szybkie

0

@Tollusiek no tak ale później np nie mogę komuś oddać tej gry fizycznie itp

0

@FcPortoFan1999 ale widziałem że dziennikarskie zero zostawił xd

0

@FcPortoFan1999 pierwsze słyszę...

0

@FcPortoFan1999 a co się stało ?

0

@Tollusiek ahm czyli pudełko dostanę ?

1

@FcPortoFan1999 gdzie tam

0

@gruchaxd7 mam pytanie bo może wiesz, czy jak kupię wersję ultimate przed premierą to dostanę ja w pudełku czy tylko plik?

1

@Tollusiek to dzięki abonamentowi EA Play pro mamy dostęp do wszystkich gier ?

4

@barcanawieki ja też kiedyś okiwalem gościa, który grał w juniorach Lechii Gdańsk i był jakiś czas w benfice Lizbona xd

0

Kupujecie EAFC24?

0

@VegetaPolska tego co tak psioczy na piłkarzy i piłkę nożną ...

0

Mam pytanie, jak zamówię EAFC24 w przedsprzedaży przez ps app to będę miał tylko plik czy pudełko też dostanę ?

0

@VegetaPolska czemu ? Mi się kojarzy z taką długowiecznością... Długo tutaj u nas gra na takim poziomie już

0

@Encore czy Bartosz Kurek to nie jest czasem nasz najlepszy siatkarz ogólnie? Przez ten okres sukcesów??? Taki Robert Lewandowski siatkówki ?

0

Siema, mam pytanie, orientuje się ktoś czy jak kupię EAFC 24 w przedsprzedaży to od razu dostanę opakowanie czy nie ?

0

@Joe_Barbaro kuźwa to jak my Polacy takie ważne bitwy wygrywali czy to cud nad Wisłą czy to bitwa wiedeńska to czemu tak mało czarnoziem mamy :D ?

0

@Encore ja mam obecnie 24 lata xx

0

@Herato no gdyby taki lewy grał dla takiej Holandii to nawalilby tych bramek dopiero

0

@Tom0VeB no kurcze idziesz przed kimś a ktoś głośno mówi o tobie .... I nie do ciebie tylko o tobie i to ktoś obcy .... Dziwnie tak ... Myśleli że nie słyszę ??? Czy coś

0

@Compadre ty zagadujesz czy one ?:)

4

@Cule1234 brawo lewy , w końcu jakaś dobra akcja

0

@Transu96 nieeee to były nastolatki , po za tym ja nabity takZe tego

0

Czy zdarzyło wam się kiedyś tak że kogoś mijaliście np jaka grupę ludzi , młodzieży czy coś i słyszeliście jak głośno mówią coś o was? Np o waszym ubiorze albo coś? I teraz tak ... To odwaga? Czy głupota? Że oni myśleli iż nie słyszę tego .... Z drugiej strony to nic złego raczej nie mówili xd

0

@Medium warszawa ??? Też widuje takie bilboardy

0

@Mezocyklon87 jestem 99 , byłem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?