Orientuje się ktoś czy przyjmą mi kupon w STS jak jest kawałeczek mały Z 1 cm urwany i niektóre dane zamazane, ale kody kreskowe u ten główny kod jest widoczny???
@Tabaluga37 dziewczyny to chętnie wrzucają jakąś sukienkę w której są albo ciuch i oznaczają tam firmę haha nie wiem po co żeby ich wzięli za ambasadora czy co ... Darmową reklamę robią
@against_modern_football naprawdę 4 na świecie? I taki potencjał... I to marnować, żeby oddawać innym surowiec... No nie... Zresztą ja mieszkam w jednej z najbardziej zaleznionych w pl gminie także....
@Rewolucja123 czy ja wiem ... Powiedzenie że nunez lepszy od alvareza... Nieee są tak młodzi i tyle już pokazali klasy że myślę iż jest to niepoważne ..
Hej mam taki problem, zamówiłem ubera ,zapłaciłem blikiem i teraz pokazało mi że nie ma aut żadnych w pobliżu ... I odwołano mi ten przejazd... Ale kasę pobrało xd zwrócą ?
0
Orientuje się ktoś czy przyjmą mi kupon w STS jak jest kawałeczek mały Z 1 cm urwany i niektóre dane zamazane, ale kody kreskowe u ten główny kod jest widoczny???
0
Siema, znajdę w necie gdzieś skróty ligi Europy i konferencji?
0
@GeneralXavi testosterone.pl solidna firma
0
@Criss18Barca tomori szybki, robi robotę :) a z ciekawości spytam, grasz na taktycznej czy zaawansowanej obronie? ( nie wiem Która w końcu lepsza xd)
0
@Encore to cechuje najlepszych... Znak rozpoznawczy:)
1
@Sau_Ron tak też wygrywamy te mecze całkiem pewnie, tak trochę styl realu z faz grupowych heh
0
@Criss18Barca Ajax w fatalnej dyspozycji...
0
@FcPortoFan1999 jak tam predykcje na Raków Sosnowiec dzisiaj?:)
0
@QQL5 w trading się bawisz?
0
Komentarz usunięty
1
@TR3YWAY i co po tym:)? + gratki za wytrwałość
2
@mientusek1407 i nie miałbyś takich pięknych klasyków... To nie byłoby to, do kaptialnych spotkań potrzeba formy obu zespołów
0
@SkilledHydra16 najlepszy zawodnik wagi ciężkiej w historii to niby miocic?
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
2
@katalonczyk987 serio tak sądzisz?
0
@etobzyk nieee to delegacja w pl
0
Ile wg was powinny wynosić zarobki dla hydraulika w delegacji ???
1
@Tabaluga37 dziewczyny to chętnie wrzucają jakąś sukienkę w której są albo ciuch i oznaczają tam firmę haha nie wiem po co żeby ich wzięli za ambasadora czy co ... Darmową reklamę robią
2
@PatrykBarcelona to jakiś straszny film 7 hahaha?
1
@Derean camavinga potrafi dobrze zagrac ale praktycznie co mecz musi walnąć jakiegoś babola
0
@kanver_ ok ale czy w historii ktoś miał wgl więcej głosów jako osoba?
1
@against_modern_football dzięki za tą informację, nie wiedziałem :) człowiek całe życie się uczy:)
0
@against_modern_football naprawdę 4 na świecie? I taki potencjał... I to marnować, żeby oddawać innym surowiec... No nie... Zresztą ja mieszkam w jednej z najbardziej zaleznionych w pl gminie także....
0
Czy Donald Tusk zdobył najwięcej głosów w historii?
2
@MysticCat przecież normalnie po wycinkach są sadzenia iwgl ...
1
@Pedri16Future ten kto dużo mówi zazwyczaj ma mało pokory żeby ciężko pracować na sukces.
0
@Encore bosz żeby tak mówić na policjanta ... Jprdl ... Wyższy stan umysłu ... Praca jak praca...
0
@zodiak_10 ciekawe jak bardzo te zdj jest wyretuszowane itp
3
@Rewolucja123 czy ja wiem ... Powiedzenie że nunez lepszy od alvareza... Nieee są tak młodzi i tyle już pokazali klasy że myślę iż jest to niepoważne ..
0
Hej mam taki problem, zamówiłem ubera ,zapłaciłem blikiem i teraz pokazało mi że nie ma aut żadnych w pobliżu ... I odwołano mi ten przejazd... Ale kasę pobrało xd zwrócą ?