0

Orientuje się ktoś czy przyjmą mi kupon w STS jak jest kawałeczek mały Z 1 cm urwany i niektóre dane zamazane, ale kody kreskowe u ten główny kod jest widoczny???

0

Siema, znajdę w necie gdzieś skróty ligi Europy i konferencji?

0

@GeneralXavi testosterone.pl solidna firma

0

@Criss18Barca tomori szybki, robi robotę :) a z ciekawości spytam, grasz na taktycznej czy zaawansowanej obronie? ( nie wiem Która w końcu lepsza xd)

0

@Encore to cechuje najlepszych... Znak rozpoznawczy:)

1

@Sau_Ron tak też wygrywamy te mecze całkiem pewnie, tak trochę styl realu z faz grupowych heh

0

@Criss18Barca Ajax w fatalnej dyspozycji...

0

@FcPortoFan1999 jak tam predykcje na Raków Sosnowiec dzisiaj?:)

0

@QQL5 w trading się bawisz?

0

Komentarz usunięty

1

@TR3YWAY i co po tym:)? + gratki za wytrwałość

2

@mientusek1407 i nie miałbyś takich pięknych klasyków... To nie byłoby to, do kaptialnych spotkań potrzeba formy obu zespołów

0

@SkilledHydra16 najlepszy zawodnik wagi ciężkiej w historii to niby miocic?

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

2

@katalonczyk987 serio tak sądzisz?

0

@etobzyk nieee to delegacja w pl

0

Ile wg was powinny wynosić zarobki dla hydraulika w delegacji ???

1

@Tabaluga37 dziewczyny to chętnie wrzucają jakąś sukienkę w której są albo ciuch i oznaczają tam firmę haha nie wiem po co żeby ich wzięli za ambasadora czy co ... Darmową reklamę robią

2

@PatrykBarcelona to jakiś straszny film 7 hahaha?

1

@Derean camavinga potrafi dobrze zagrac ale praktycznie co mecz musi walnąć jakiegoś babola

0

@kanver_ ok ale czy w historii ktoś miał wgl więcej głosów jako osoba?

1

@against_modern_football dzięki za tą informację, nie wiedziałem :) człowiek całe życie się uczy:)

0

@against_modern_football naprawdę 4 na świecie? I taki potencjał... I to marnować, żeby oddawać innym surowiec... No nie... Zresztą ja mieszkam w jednej z najbardziej zaleznionych w pl gminie także....

0

Czy Donald Tusk zdobył najwięcej głosów w historii?

2

@MysticCat przecież normalnie po wycinkach są sadzenia iwgl ...

1

@Pedri16Future ten kto dużo mówi zazwyczaj ma mało pokory żeby ciężko pracować na sukces.

0

@Encore bosz żeby tak mówić na policjanta ... Jprdl ... Wyższy stan umysłu ... Praca jak praca...

0

@zodiak_10 ciekawe jak bardzo te zdj jest wyretuszowane itp

3

@Rewolucja123 czy ja wiem ... Powiedzenie że nunez lepszy od alvareza... Nieee są tak młodzi i tyle już pokazali klasy że myślę iż jest to niepoważne ..

0

Hej mam taki problem, zamówiłem ubera ,zapłaciłem blikiem i teraz pokazało mi że nie ma aut żadnych w pobliżu ... I odwołano mi ten przejazd... Ale kasę pobrało xd zwrócą ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?