0

@fart rajd rajdem,ale zbliżamy się też do halvingu;)

0

Ale btc atakuje:D a myślał człowiek jak głupi nad kupnem jak był po 15

0

@Rastafarnianin mam dniówki

0

To teraz jakiś turniej jest w NBA? Bo Milwaukee gra widzę w nocy z Knicks?

0

Zarobki w delegacji ( branża hydrauliczna ) ktoś coś się orientuje ile powinno się mniej więcej zarabiać będąc nie majstrem ale w miarę ogarniętym pracownikiem?

1

Gra ktoś dzisiaj warty uwagi ?

4

@fart nigdy nie rozumiałem tej krytyki na Darka związanej jego błędami małymi

4

@Encore poziomem piłkarskim premier league to nie robi tak szału wcale

0

@JimMorrisonFCB musisz być niezłym pesymistą:) po tym jak graliśmy wczoraj w pomocy to myślę że z kazdym możemy wygrać :) z Realem nie było pedriego, de jonga, wczoraj byli i byliśmy o klasę lepsi od atletico które gra znakomicie w tym sezonie

0

@JimMorrisonFCB cienias

0

Myślę że pykniemy sobie na spokojnie girone

0

Jakieś typy fajne ktoś coś?

0

@fotohobby może i brakuje mu trochę mięśni, wtedy byłyby bardziej dynamiczny na kolejnych metrach

2

Wracam po banie:D droga moderacj już nie będę pytał o linki:D pozdrawiam

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

Na który all Nasr?

0

@Tomason dużo akcji masz?:)

0

@ViscaelBarca2007 no mi chodzi o cancelo

0

@KamQiX taka to najlepsza liga świata na papierze tylko

5

@ViscaelBarca2007 dobrze nie było? Xd cancelo naprawdę robił różnice, naprawdę pachniało taką magia czasami z porto

2

@_barti wiem że trolujesz, bo trzeba mieć niepewny gust żeby stawiać Messiego niżej od CR7

0

@Danny Gaucho ta złota piłka to chyba za te awantury:D

0

@Danny Gaucho ja tylko ronaldo pamiętam z Milanem xd

0

@Encore wolisz kosza czy piłkę?:)

1

@Rewolucja123 dla mnie trening funkcjonalny zdecydowanie :D

0

Orientuje się ktoś czy ZUS wypłaca odszkodowania za operacje które są zdrowotno eteryczne ale jednak do pełnej harmonii potrzebujemy operacji..?

0

@koksik2700 Gothic

0

@Emhyr i to mi się podoba, interwencja ambasady szapoba

1

@HighestInTheRoom nooo takie czynniki mogą zrobić robotę:)

3

To jak to mówili, że Argentyna nie ma talentów w piłce itp, a oni sobie widzę rozjechali Brazylię z jakimiś super talentem w składzie :D pewnie tak mówiono, bo pokolenie higuain, teveza, Aguero, Messiego, di Marii nie zdobyli razem żadnego trofeum większego, aż do ostatnich lat gdzie się udało chociaż tym dwóm chyba najważniejszym zawodnikom wygrać to co najlepsze w pilce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?