0

Czy można mieć dwa profile na ps5 na jednej subskrybcji? Np jakbym chciał grać w Fifę na jednym koncie i drugim potem na ps5 to muszę tu i tam wykupić suba czy nie?

1

@Danny Gaucho za ten Awatar to wstyd żebyś był po za top 3 :)

0

@Rastafarnianin o co chodzi?:)

0

@LjakRoberciik zagra ze mną towarzyski w futa

1

@Mixtape w sumie to prawda, w dodatku mówiąc nic poważnego to nizan pomyśleć że 2-3 dni xd

14

@Mixtape czyli nic poważnego, bo mógł wylecieć na pół roku

0

@PatrychoO jaka liga, jaki wynik w Fut rekordowy?

0

@MarioVeB! Wieeem, ale real był jednak po porażce w klasyku, i takie mecze też są wyjątkowe

1

@takisobiektos nooo mega, a jaki kurs był na efes, ale spodziewałem się że mogą napięć krwi Realowi, skład mają zacny

0

Jaki macie ping w EAFC24?

1

@FCB_dimiC idiota lekarz, ja kiedyś miałem takiego który wgl żeby ci coś dał jakieś zwolnienie to nie wiem, musiałem być umierający

1

@Pressinho o dziękuję za lekcję historii , nie wiedziałem tego:) natomiast mówiąc chińczyk nie chciałem nikogo obrazić, ani wywołać jakiejś burzy, po prostu najwięcej z Azjatów jest Chińczyków i dlatego nazwałem go tak, Sona z Tottenhamu też tak czasami nazywam:) raczej to nie jest z mojej strony złośliwe, ani prześmiewcze tylko wprowadzające luz, ale przy nim albo do innego Japończyka nie powiedziałbym tak, po prostu tutaj wprowadza to nazewnictwo moje dystans pewien. Oczywiście kaZdy na swoją interpretację, ja napisałem tu o swojej, aby to źle nie zabrzmiało i abym był zrozumiany;)

1

@Coutinho007 nie no Messi to goat piłki;)

0

@tadzik447 oj żartuje sobie że skośnooki, i tak mu kibicuje ogólnie

1

@PatrychoO a no tak pamiętam juz

0

@PatrychoO ale to będzie sklepie?

0

@JimMorrisonFCB no japończyk heh

1

@Coutinho007 Messi jest już na końcu kariery, ale techniki itp to mu nie zabierzesz to nadal ten geniusz ;)

0

@Faro ja dostałem kilka za prośbę o link xd

0

To co chińczyk bierze turniej czterech skoczni w cuglach?

0

@PatrychoO ale co nią się gra to nie mam pytan

1

@tomek8756 buraczki zdrowe:) i dobre , wsuwacje panie i panowie

0

@mordini123 ooo aha

0

@FCB_dimiC a miałeś jakieś papierek od tego specjalisty, żeby rodzinny wypisał skierowanie? Wiem że trzeba to trochę na siłę takie, ale może by pomogło bo niektórzy to z tych lekarzy są porażką mentalną

0

Czemu każdy musi się kwalifikować do konkursu w turnieju czterech skoczni? Nie siedzę w skokach ostatnio

0

Kiedy eliminacje w skokach?

0

Dostanę nowa nagrody za zakończoną kampanię na ps App .... Jakieś elementy kolekcji, rabbit itp, coś z tego można dostać czy to tylko takie żeby było?

1

@Emhyr widać było imo szklany

0

Kto wygra turniej 4 skoczni? Kobyashi

0

@July_6_BcN poszanowanie, kto wg cb wygra?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?