Mam pytanie co jeśli kupię internet 5g w momencie gdy jakby ta sieć nie dochodzi do mojej miejscowości to co wtedy? Przejdzie łączenie na 4 g LTE? Czy to tak nie działa?
Może ktoś mi coś podpowiedzieć? Podłączam ps5 do routera kablem ethernet i pytanie brzmi lepiej podłączyć do gniazda LAN czy Lan/wan czy to nie ma różnicy
Mam pytanie do kogoś kto się zna na pingu itp... chodzi o to, że gram na ps5 w fc24 i ten ping jest tak między 39 a nawet 70ms i co jakiś czas skacze.... Do tego mam nat3 ... Da się to jakoś polepszyć? Zmienić? Czy to może być wina zbyt wolnego neta? Pozdro
@Ojciec5tkidzieci ale jak zarabiaj na sponsorach więcej??? To co myślisz że teraz sponsor się wycofa? Raczej nie. Musieliby z subami mocniej spaść itp. Poza tym to jest kanał sportowy ;)
Poleci mi ktoś jakiś dobry internet do gier?? Mieszkam na wsi .... Światłowód raczej odpada... Jakiś net taki, żeby ten ping do gier nie przekraczał 30-40 ms xddd
@FcPortoFan1999 kurs taki był widziałem.... jakby jakaś Polska na wyjeździe z Francuzami miała wygrać dwoma bramkami to może by się załapał taki 9 zł xd
@Ojciec5tkidzieci no trochę tak, ale z drugiej strony taki Stano miał u nich dużo wyświetleń... Ale no nie wzięło się to z niczego .. Jaśko kapela i Nejman zrobili swoje ... Oczywiście. .. pewnie Pol czy sam Borek nie nabili by tyle bo byli by bardziej oficjalni w rozmowie z nimi.
0
Mam pytanie co jeśli kupię internet 5g w momencie gdy jakby ta sieć nie dochodzi do mojej miejscowości to co wtedy? Przejdzie łączenie na 4 g LTE? Czy to tak nie działa?
0
@Arden prawda jest taka że pep kapitalnie otworzył głowy chłopakom... Ale myślę że jak najbardziej sam Guardiola może mi zawdzięczać duzo
0
@bartekvisca mam 3 gniazda LAN obok siebie a 4 pisze wan/lan czyli jakby to i to... Więc czemu ma nie działać
0
@Tasde dziala ogólnie, zastanawiałem się po prostu która opcja Lepsza
0
@Tasde ale to nic się nie stanie jak podłącze do tego wan/lan?;)
0
Może ktoś mi coś podpowiedzieć? Podłączam ps5 do routera kablem ethernet i pytanie brzmi lepiej podłączyć do gniazda LAN czy Lan/wan czy to nie ma różnicy
0
@BartqRKO mam to a może zmiana DNS?mam tam wpisane 0.0.0.0 xd może zmienić
0
@MesQueUnClub_87 mam to, może DNS zmienić? Mam 0.0.0.0 ...
8
@P33ck mi nieymar w prime bardziej się podobał od cr7
0
Mam pytanie do kogoś kto się zna na pingu itp... chodzi o to, że gram na ps5 w fc24 i ten ping jest tak między 39 a nawet 70ms i co jakiś czas skacze.... Do tego mam nat3 ... Da się to jakoś polepszyć? Zmienić? Czy to może być wina zbyt wolnego neta? Pozdro
9
@SeWo77 przecież prawdę napisał
1
@Arden sam robię odpływy ale ogólnie zastanawiam się jak to człowiek zrobił xd
1
@FcPortoFan1999 nie tylko u ciebie
0
@Arden to człowiek stworzył?
0
@BartqRKO no tak ale skąd wiesz co mają w umowach ze sponsorami?
0
@Ojciec5tkidzieci ale jak zarabiaj na sponsorach więcej??? To co myślisz że teraz sponsor się wycofa? Raczej nie. Musieliby z subami mocniej spaść itp. Poza tym to jest kanał sportowy ;)
1
@Arden tak to jest jak nie ma się znajomości anatomi
2
@barcanawieki Gerard Romero to jest ten od transferów l? Trzymam z Barca czy jak?
1
@Encore co to te procenty? Fg? Procent celnych rzutów?
3
W a klasie lepiej sędziują.... Jakby w pl tak sędziowali to byłoby go mecz mordobicie... Porażka
0
Poleci mi ktoś jakiś dobry internet do gier?? Mieszkam na wsi .... Światłowód raczej odpada... Jakiś net taki, żeby ten ping do gier nie przekraczał 30-40 ms xddd
0
@LaLigaPD poglądy
2
@FcPortoFan1999 kurs taki był widziałem.... jakby jakaś Polska na wyjeździe z Francuzami miała wygrać dwoma bramkami to może by się załapał taki 9 zł xd
0
Zp jest teraz przyznawana za rok czy sezon tak naprawdę????
4
@Kratos1990 no i tak trzymać;)
1
Sochan double-double widzę.
2
@norbi77 nie no błąd bramkarza, ale objechał ładnie, chociaż dziwne kroki stawiał przy tych zwodach ale akcja przednia
0
@Catalonya1992 tak tak wspominałes
0
@Catalonya1992 ale ja nie wiem czy na mnie będzie miał kto pracować... Na moją emeryture... jak będzie tyle biorców co pracujących.....
2
@Ojciec5tkidzieci no trochę tak, ale z drugiej strony taki Stano miał u nich dużo wyświetleń... Ale no nie wzięło się to z niczego .. Jaśko kapela i Nejman zrobili swoje ... Oczywiście. .. pewnie Pol czy sam Borek nie nabili by tyle bo byli by bardziej oficjalni w rozmowie z nimi.