0

Mam pytanie co jeśli kupię internet 5g w momencie gdy jakby ta sieć nie dochodzi do mojej miejscowości to co wtedy? Przejdzie łączenie na 4 g LTE? Czy to tak nie działa?

0

@Arden prawda jest taka że pep kapitalnie otworzył głowy chłopakom... Ale myślę że jak najbardziej sam Guardiola może mi zawdzięczać duzo

0

@bartekvisca mam 3 gniazda LAN obok siebie a 4 pisze wan/lan czyli jakby to i to... Więc czemu ma nie działać

0

@Tasde dziala ogólnie, zastanawiałem się po prostu która opcja Lepsza

0

@Tasde ale to nic się nie stanie jak podłącze do tego wan/lan?;)

0

Może ktoś mi coś podpowiedzieć? Podłączam ps5 do routera kablem ethernet i pytanie brzmi lepiej podłączyć do gniazda LAN czy Lan/wan czy to nie ma różnicy

0

@BartqRKO mam to a może zmiana DNS?mam tam wpisane 0.0.0.0 xd może zmienić

0

@MesQueUnClub_87 mam to, może DNS zmienić? Mam 0.0.0.0 ...

8

@P33ck mi nieymar w prime bardziej się podobał od cr7

0

Mam pytanie do kogoś kto się zna na pingu itp... chodzi o to, że gram na ps5 w fc24 i ten ping jest tak między 39 a nawet 70ms i co jakiś czas skacze.... Do tego mam nat3 ... Da się to jakoś polepszyć? Zmienić? Czy to może być wina zbyt wolnego neta? Pozdro

9

@SeWo77 przecież prawdę napisał

1

@Arden sam robię odpływy ale ogólnie zastanawiam się jak to człowiek zrobił xd

1

@FcPortoFan1999 nie tylko u ciebie

0

@Arden to człowiek stworzył?

0

@BartqRKO no tak ale skąd wiesz co mają w umowach ze sponsorami?

0

@Ojciec5tkidzieci ale jak zarabiaj na sponsorach więcej??? To co myślisz że teraz sponsor się wycofa? Raczej nie. Musieliby z subami mocniej spaść itp. Poza tym to jest kanał sportowy ;)

1

@Arden tak to jest jak nie ma się znajomości anatomi

2

@barcanawieki Gerard Romero to jest ten od transferów l? Trzymam z Barca czy jak?

1

@Encore co to te procenty? Fg? Procent celnych rzutów?

3

W a klasie lepiej sędziują.... Jakby w pl tak sędziowali to byłoby go mecz mordobicie... Porażka

0

Poleci mi ktoś jakiś dobry internet do gier?? Mieszkam na wsi .... Światłowód raczej odpada... Jakiś net taki, żeby ten ping do gier nie przekraczał 30-40 ms xddd

0

@LaLigaPD poglądy

2

@FcPortoFan1999 kurs taki był widziałem.... jakby jakaś Polska na wyjeździe z Francuzami miała wygrać dwoma bramkami to może by się załapał taki 9 zł xd

0

Zp jest teraz przyznawana za rok czy sezon tak naprawdę????

4

@Kratos1990 no i tak trzymać;)

1

Sochan double-double widzę.

2

@norbi77 nie no błąd bramkarza, ale objechał ładnie, chociaż dziwne kroki stawiał przy tych zwodach ale akcja przednia

0

@Catalonya1992 tak tak wspominałes

0

@Catalonya1992 ale ja nie wiem czy na mnie będzie miał kto pracować... Na moją emeryture... jak będzie tyle biorców co pracujących.....

2

@Ojciec5tkidzieci no trochę tak, ale z drugiej strony taki Stano miał u nich dużo wyświetleń... Ale no nie wzięło się to z niczego .. Jaśko kapela i Nejman zrobili swoje ... Oczywiście. .. pewnie Pol czy sam Borek nie nabili by tyle bo byli by bardziej oficjalni w rozmowie z nimi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?