@4drian0 mam podłączony kabel Ethernet LAN i tak w opcjach ustawione konsoli też .. a ping jest taki 40 ms średnio. Ale tak ogólnie to skacze często podczas większych rozgrywek i np do 50-70 xd i nie wiem czy coś może zrobić z tym... Net lepszy nic nie da?:(
Zna się ktoś tutaj bardziej na butlach gazowych? Ostatnio ktoś z rodziny miał taki przypadek, że odkręcił prawie do końca ten kurek i zaczęła przeciekać z tego bolca pod kurkiem... Zastanawiam się czy to jest jakby nie wiem jakiś bajer do zbica zbyt dużego ciśnienia w butli czy raczej może świadczyć o wadliwosci butli? Ktoś coś mądrzejszy?
Mam pytanie. Czy żeby odzyskać w pełni hasło np z emaila to wystarczy że będę posiadał tylko klucz prywatny do załóżmy google authenticatora? Zapomniałem hasła do samego emaila
0
Ja nie wiem po co mbp do realu jak w takiej formie to on rywalizacji z vinim nie wygra
0
Tam wgl był faul?
1
@icmmii to ustaw podwójną weryfikację
5
Komentarz usunięty
1
@Adran360 ale te stadiony tam to mi się tez podobają.. tyle kibiców i taka atmosfera ciekawa
1
@macio_944 jepany cieszy się grą. . Nie musi pocić ani nic... Fajnie
0
@TR3YWAY żartuje hehe
1
@TR3YWAY ma kolczyk na prawej więc się nie martwię bo jestem hetero:D
0
Jest tutaj ktoś z Sulechowa?
0
@Rust_Cohle jak ja jestem madryciakiem to ty naprawdę jesteś starym dodiego
0
@Rust_Cohle a Liverpool to przyjaciel evertonu tylko?
0
Czy będzie gdzieś transmisja z meczu wielkiego piłkarza CR7?
0
@Gaz media kłamią:D
0
Jaki net najlepszy żeby mi ping w grach się zmniejszył?
0
@4drian0 mam podłączony kabel Ethernet LAN i tak w opcjach ustawione konsoli też .. a ping jest taki 40 ms średnio. Ale tak ogólnie to skacze często podczas większych rozgrywek i np do 50-70 xd i nie wiem czy coś może zrobić z tym... Net lepszy nic nie da?:(
0
Wie ktoś może jak obniżyć ping w Fifie i tego typu grach? Czy to net lepszy musi być? Czy może lokalizacja lepsza?
0
Panie i panowie jakiś mecz dzisiaj warty uwagi się odbywa?
0
Zna się ktoś tutaj bardziej na butlach gazowych? Ostatnio ktoś z rodziny miał taki przypadek, że odkręcił prawie do końca ten kurek i zaczęła przeciekać z tego bolca pod kurkiem... Zastanawiam się czy to jest jakby nie wiem jakiś bajer do zbica zbyt dużego ciśnienia w butli czy raczej może świadczyć o wadliwosci butli? Ktoś coś mądrzejszy?
1
Niby ta nasza grupa na euro mocna ale tak naprawdę to hmm można ugrać te 4 pkt
0
@Antimadridista~ pomyliło mi się we wtorek pójdę. Tu jest problem bo święta są... We wtorek xd
0
Orientuje się ktoś i ile można cofnąć l4 żeby była ciągłość? Np załóżmy że mam do piątku zwolnienie a w pn pójdę przedłużyć... To liczy się?
0
Jprdl jakim ujem ten kontenerowiec uderzył w ten most... Ale logistyka zawiodła
1
@Arden Gerard deulofeu
1
@HighestInTheRoom pod pewnym kątem dobrze że tak napisali że najbardziej znany. Jednak pomaga innym iwgl. Dobrze że nie pompują patozjebow
0
@HypeR gdzie można oglądać?
9
@PatrychoO no łatwo wpuścili zawodnika rywali i nie zablokowali tego, ale Wojtkowi też zabrakło już skupienia. Strzał do obrony
0
Uszanujmy się ale te baraże to powinny być dobierane pod względem rankingu. Powinna tu grać jakąś Norwegia a nie Estonia xd
0
Hej. Kto gra jeszcze oprócz Polaków?
4
Ile kosztuje pad nowy do ps5 300 zł
0
Mam pytanie. Czy żeby odzyskać w pełni hasło np z emaila to wystarczy że będę posiadał tylko klucz prywatny do załóżmy google authenticatora? Zapomniałem hasła do samego emaila