0

Ja nie wiem po co mbp do realu jak w takiej formie to on rywalizacji z vinim nie wygra

0

Tam wgl był faul?

1

@icmmii to ustaw podwójną weryfikację

5

Komentarz usunięty

1

@Adran360 ale te stadiony tam to mi się tez podobają.. tyle kibiców i taka atmosfera ciekawa

1

@macio_944 jepany cieszy się grą. . Nie musi pocić ani nic... Fajnie

0

@TR3YWAY żartuje hehe

1

@TR3YWAY ma kolczyk na prawej więc się nie martwię bo jestem hetero:D

0

Jest tutaj ktoś z Sulechowa?

0

@Rust_Cohle jak ja jestem madryciakiem to ty naprawdę jesteś starym dodiego

0

@Rust_Cohle a Liverpool to przyjaciel evertonu tylko?

0

Czy będzie gdzieś transmisja z meczu wielkiego piłkarza CR7?

0

@Gaz media kłamią:D

0

Jaki net najlepszy żeby mi ping w grach się zmniejszył?

0

@4drian0 mam podłączony kabel Ethernet LAN i tak w opcjach ustawione konsoli też .. a ping jest taki 40 ms średnio. Ale tak ogólnie to skacze często podczas większych rozgrywek i np do 50-70 xd i nie wiem czy coś może zrobić z tym... Net lepszy nic nie da?:(

0

Wie ktoś może jak obniżyć ping w Fifie i tego typu grach? Czy to net lepszy musi być? Czy może lokalizacja lepsza?

0

Panie i panowie jakiś mecz dzisiaj warty uwagi się odbywa?

0

Zna się ktoś tutaj bardziej na butlach gazowych? Ostatnio ktoś z rodziny miał taki przypadek, że odkręcił prawie do końca ten kurek i zaczęła przeciekać z tego bolca pod kurkiem... Zastanawiam się czy to jest jakby nie wiem jakiś bajer do zbica zbyt dużego ciśnienia w butli czy raczej może świadczyć o wadliwosci butli? Ktoś coś mądrzejszy?

1

Niby ta nasza grupa na euro mocna ale tak naprawdę to hmm można ugrać te 4 pkt

0

@Antimadridista~ pomyliło mi się we wtorek pójdę. Tu jest problem bo święta są... We wtorek xd

0

Orientuje się ktoś i ile można cofnąć l4 żeby była ciągłość? Np załóżmy że mam do piątku zwolnienie a w pn pójdę przedłużyć... To liczy się?

0

Jprdl jakim ujem ten kontenerowiec uderzył w ten most... Ale logistyka zawiodła

1

@Arden Gerard deulofeu

1

@HighestInTheRoom pod pewnym kątem dobrze że tak napisali że najbardziej znany. Jednak pomaga innym iwgl. Dobrze że nie pompują patozjebow

0

@HypeR gdzie można oglądać?

9

@PatrychoO no łatwo wpuścili zawodnika rywali i nie zablokowali tego, ale Wojtkowi też zabrakło już skupienia. Strzał do obrony

0

Uszanujmy się ale te baraże to powinny być dobierane pod względem rankingu. Powinna tu grać jakąś Norwegia a nie Estonia xd

0

Hej. Kto gra jeszcze oprócz Polaków?

4

Ile kosztuje pad nowy do ps5 300 zł

0

Mam pytanie. Czy żeby odzyskać w pełni hasło np z emaila to wystarczy że będę posiadał tylko klucz prywatny do załóżmy google authenticatora? Zapomniałem hasła do samego emaila

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?