@Ojciec5tkidzieci To dobrze. Prywatnie zdarza mi się także obejrzeć jakąś galę jak leci czy urywki konferencji, ale też mam dystans i wiem co jest ok a co nie itp .. wiadomo o co chodzi :D ale tak karmić się tym na 80% nie chciałbym bo są to treści poniżej pewnego poziomu. Tylko jako rozrywka
@Kinginiesta no właśnie coś z tym trzeba zrobić... Albo piłkarze się nie przykładają albo nie wiem... Przykład Dembele pokazuje że coś jest nie tak... W Paryżu praktycznie bez kontuzji a u nas plaga
Moim zdaniem xavi powinien zostać. Po co znowu kombinować... Klub ma ograniczone finanse na "lepszych trenerów" a branie Marqueza z rezerw to prawie to samo ... Bardziej Barca powinna zrobić coś z tym przygotowaniem fizycznym itp bo znowu w ważnych meczach jest tam słabo
@RomanHoffer pewnie jak już wytną ( są nowe metody nakłuwania słyszałem) to potem jakąś chemia czy radioterapia... Oczywiście pewnie to wszystko dla jakby wyeliminowania wszystkich komórek rakotwórczych.... Zapewne też lekarze muszą sprawdzić czy nie ma przerzutów itp
0
@P33ck oceniając go tylko po tych meczach ( tylko tam go widziałem w Lipsku) to pytanie brzmi " gdzie on tyle nastrzelał?
1
Wy tak się podniecacie tym NBA a zobaczycie że cavs wygrają
0
@Encore ciekawe czy w Barcelonie zacząłby łapać kontuzje... Fajnie byłoby jakby zagrał u nas
0
Gdzie leci Jaga? Na TVP?
0
@Ojciec5tkidzieci dokładnie
0
@Emhyr mimo tej bramki z Realem to zawiódł w dwumeczu ale grajek sztos
0
@MOLESTA przecież on jest fanem realu xd po co mi drugi boateng
1
@Ojciec5tkidzieci To dobrze. Prywatnie zdarza mi się także obejrzeć jakąś galę jak leci czy urywki konferencji, ale też mam dystans i wiem co jest ok a co nie itp .. wiadomo o co chodzi :D ale tak karmić się tym na 80% nie chciałbym bo są to treści poniżej pewnego poziomu. Tylko jako rozrywka
1
@HighestInTheRoom a jaka to robota?:)
1
@Ojciec5tkidzieci jeśli jesteś rzeczywiście ojcem tyłu dzieci to nie zarażaj ich tym gofnem a jak już zamierzasz to warto mieć do tego dystans jednak
1
@draxidox l4 pusia
0
@GeneralXavi generale xavi reżyserze xavinety najsampierw to jednak treneiro od wf trza zmienić
0
@FcPortoFan1999 no teraz na to wychodzi
0
Jakiś fajny horrorek na dobranoc ktoś poleca? Coś fajnego?)
0
@FcPortoFan1999 dokładnie
0
@FcPortoFan1999 no tak, ale w ich przypadku z city to nie można rywalizować... Zbyt szeroki skład mają i jaki ograny
3
@tomek8756 a to kulwa
0
@FcPortoFan1999 3 pkt do lidera. Przecież do odrobienia
0
@MOLESTA @Rust_Cohle to może Darwin do Barcy?
0
@July_6_BcN aaa to no oczywiste
1
@Kinginiesta no właśnie coś z tym trzeba zrobić... Albo piłkarze się nie przykładają albo nie wiem... Przykład Dembele pokazuje że coś jest nie tak... W Paryżu praktycznie bez kontuzji a u nas plaga
0
@July_6_BcN mówisz o mnie czy o drużynie?
1
Moim zdaniem xavi powinien zostać. Po co znowu kombinować... Klub ma ograniczone finanse na "lepszych trenerów" a branie Marqueza z rezerw to prawie to samo ... Bardziej Barca powinna zrobić coś z tym przygotowaniem fizycznym itp bo znowu w ważnych meczach jest tam słabo
0
Korzysta ktoś z tej apki canal+go? Czy coś takiego? Na wzór Polsat box go? Będę musiał zmienić na champions league
0
Leci coś dziś fajnego w tv?
0
@RomanHoffer pewnie jak już wytną ( są nowe metody nakłuwania słyszałem) to potem jakąś chemia czy radioterapia... Oczywiście pewnie to wszystko dla jakby wyeliminowania wszystkich komórek rakotwórczych.... Zapewne też lekarze muszą sprawdzić czy nie ma przerzutów itp
0
@tadzik447 nie wiem, ja teraz nie pracuje a zarabiam
8
@BulaKG bałwan zadowolony
0
@PolskiBarcelonista10 kowal fajnie mówi?
0
@icmmii jepać real kulwa puta