0

@P33ck oceniając go tylko po tych meczach ( tylko tam go widziałem w Lipsku) to pytanie brzmi " gdzie on tyle nastrzelał?

1

Wy tak się podniecacie tym NBA a zobaczycie że cavs wygrają

0

@Encore ciekawe czy w Barcelonie zacząłby łapać kontuzje... Fajnie byłoby jakby zagrał u nas

0

Gdzie leci Jaga? Na TVP?

0

@Ojciec5tkidzieci dokładnie

0

@Emhyr mimo tej bramki z Realem to zawiódł w dwumeczu ale grajek sztos

0

@MOLESTA przecież on jest fanem realu xd po co mi drugi boateng

1

@Ojciec5tkidzieci To dobrze. Prywatnie zdarza mi się także obejrzeć jakąś galę jak leci czy urywki konferencji, ale też mam dystans i wiem co jest ok a co nie itp .. wiadomo o co chodzi :D ale tak karmić się tym na 80% nie chciałbym bo są to treści poniżej pewnego poziomu. Tylko jako rozrywka

1

@HighestInTheRoom a jaka to robota?:)

1

@Ojciec5tkidzieci jeśli jesteś rzeczywiście ojcem tyłu dzieci to nie zarażaj ich tym gofnem a jak już zamierzasz to warto mieć do tego dystans jednak

1

@draxidox l4 pusia

0

@GeneralXavi generale xavi reżyserze xavinety najsampierw to jednak treneiro od wf trza zmienić

0

@FcPortoFan1999 no teraz na to wychodzi

0

Jakiś fajny horrorek na dobranoc ktoś poleca? Coś fajnego?)

0

@FcPortoFan1999 dokładnie

0

@FcPortoFan1999 no tak, ale w ich przypadku z city to nie można rywalizować... Zbyt szeroki skład mają i jaki ograny

3

@tomek8756 a to kulwa

0

@FcPortoFan1999 3 pkt do lidera. Przecież do odrobienia

0

@MOLESTA @Rust_Cohle to może Darwin do Barcy?

0

@July_6_BcN aaa to no oczywiste

1

@Kinginiesta no właśnie coś z tym trzeba zrobić... Albo piłkarze się nie przykładają albo nie wiem... Przykład Dembele pokazuje że coś jest nie tak... W Paryżu praktycznie bez kontuzji a u nas plaga

0

@July_6_BcN mówisz o mnie czy o drużynie?

1

Moim zdaniem xavi powinien zostać. Po co znowu kombinować... Klub ma ograniczone finanse na "lepszych trenerów" a branie Marqueza z rezerw to prawie to samo ... Bardziej Barca powinna zrobić coś z tym przygotowaniem fizycznym itp bo znowu w ważnych meczach jest tam słabo

0

Korzysta ktoś z tej apki canal+go? Czy coś takiego? Na wzór Polsat box go? Będę musiał zmienić na champions league

0

Leci coś dziś fajnego w tv?

0

@RomanHoffer pewnie jak już wytną ( są nowe metody nakłuwania słyszałem) to potem jakąś chemia czy radioterapia... Oczywiście pewnie to wszystko dla jakby wyeliminowania wszystkich komórek rakotwórczych.... Zapewne też lekarze muszą sprawdzić czy nie ma przerzutów itp

0

@tadzik447 nie wiem, ja teraz nie pracuje a zarabiam

8

@BulaKG bałwan zadowolony

0

@PolskiBarcelonista10 kowal fajnie mówi?

0

@icmmii jepać real kulwa puta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?