@mkord był karny, ale to było już i tak po ptakach, wiadomo że przy innym scenariuszu tej ręki Frankowskiego też mogłoby już nie być... Jednak to już było rozluźnienie i zdolowanie mentalne naszych graczy... Wiedzieli że to koniec
Po co im ten var, najpierw ręki w meczu polski nie dają w pierwszej połowie na korzyść naszą... Teraz bramkarz Francji nie miałby szans na interwencję i tak... Poebane
@FcPortoFan1999 ja też go lubię posłuchać, ale oglądałem jak Czesio się do niego dowalił i tak pytanie powstało w mojej głowie. Inna sprawa, że Czesi argumenty z dvpy walil
Nie możesz skorzystać z mojeID, ponieważ nie potwierdziliśmy Twojej tożsamości. Przyjdź do oddziału. Weź ze sobą dokument tożsamości: dowód osobisty lub paszport. Takie coś pisze, jak próbuję założyć mobywatel przez bank, ( Santander) . Ktoś coś?
@MesQueUnClub_87 działa, ale jak próbuję się zweryfikować żeby mieć ten mobywatel właśnie przez bank to nie mogę... Jakieś problemy są... Nie wiem chyba muszę do nich pójść do punktu
Witam, mam pytanie. Próbowałem założyć konto w mobywatel i rejestrowałem się przez bank, ale pokazuje się jakiś błąd...tzn pisze, że jest problem z id czy coś takiego i trzeba udać się do placówki jeśli chce się to rozwiązać... Miał ktoś podobnie? Nie czaje bazy...
Czy warto zastrzec PESEL? Mam wrażenie, że te obawy z tym że ktoś może dzisiaj na mnie wziąć kredyt to są nie do końca uzasadnione... Raz, że nigdy nie słyszałem o takiej sytuacji, a dwa to na pewno nie jest tak proste...
0
Czemu Rumunia pierwsza skoro Belgia ich pokonała?
0
@mkord był karny, ale to było już i tak po ptakach, wiadomo że przy innym scenariuszu tej ręki Frankowskiego też mogłoby już nie być... Jednak to już było rozluźnienie i zdolowanie mentalne naszych graczy... Wiedzieli że to koniec
0
@RobsonPL jak bramkarz francuski i tak by tego nie obronił....
0
Po co im ten var, najpierw ręki w meczu polski nie dają w pierwszej połowie na korzyść naszą... Teraz bramkarz Francji nie miałby szans na interwencję i tak... Poebane
0
@Zoker powiększył obszar ciała jak dla mnie
0
@Encore powiększył obszar ciała
0
@RichardWinters chłopie ja i alkohol to nie
1
Ten karny dla mnie klarowny, powiększył obszar ciała
0
@BorzyKrzys jak oni nawet jak im piłkę czysto odbierali Hiszpanie to kładli się płakali ... Nie lubie ich zachowań
0
Nie mogę oglądać tego włoskiego stylu.... Leżą i leżą...ha tfu
1
@Kapitan hawk krypto? Ja się interesuje i coś bawię hehe
0
@FcPortoFan1999 ja też go lubię posłuchać, ale oglądałem jak Czesio się do niego dowalił i tak pytanie powstało w mojej głowie. Inna sprawa, że Czesi argumenty z dvpy walil
0
@Pawel13sz ymbp
0
@FcPortoFan1999 ja słyszałem że chodził w stringach na paradzie równości
1
@MesQueUnClub96 więcej niż ciebie znaki interpunkcyjne. Po prostu to co powiedział Czesiu mnie zaciekawiło
0
Co paweł paczul robił na mieście?
0
Nie możesz skorzystać z mojeID, ponieważ nie potwierdziliśmy Twojej tożsamości. Przyjdź do oddziału. Weź ze sobą dokument tożsamości: dowód osobisty lub paszport. Takie coś pisze, jak próbuję założyć mobywatel przez bank, ( Santander) . Ktoś coś?
0
@MesQueUnClub_87 działa, ale jak próbuję się zweryfikować żeby mieć ten mobywatel właśnie przez bank to nie mogę... Jakieś problemy są... Nie wiem chyba muszę do nich pójść do punktu
0
Witam, mam pytanie. Próbowałem założyć konto w mobywatel i rejestrowałem się przez bank, ale pokazuje się jakiś błąd...tzn pisze, że jest problem z id czy coś takiego i trzeba udać się do placówki jeśli chce się to rozwiązać... Miał ktoś podobnie? Nie czaje bazy...
2
@messi33 eee we Francji nie gra Messi w prime, wyluzuj z tym wynikiem tam to może będzie 2:1 może 3:1
3
Bardzo dobrze taktycznie prowadzony mecz ogólnie, naprawdę szacun dla polskiego Guardioli :)
0
@July_6_BcN ciekawe czy wtedy odszkodowanie czy jaki
0
@July_6_BcN no wzięli i co? Jak niby to zweryfikowali? To nie jest takie łatwe
0
@BulaKG oj tam to też człowiek,
0
Czy warto zastrzec PESEL? Mam wrażenie, że te obawy z tym że ktoś może dzisiaj na mnie wziąć kredyt to są nie do końca uzasadnione... Raz, że nigdy nie słyszałem o takiej sytuacji, a dwa to na pewno nie jest tak proste...
0
@BulaKG może czuje, że już tego nie potrzebuje?
0
Komentarz usunięty
0
@mordini123 czym ta technologia się różni?
0
@Kredon no ale np takie sprzed 7 miesięcy to poakzuje ikonkę odświeżenia i nic... Nie wiem może tyle trzeba czekać
0
@July_6_BcN dziwne bo u mnie nie mogą się tak łatwo załadować takie sprzed 7+miesięcy