0

Czemu Rumunia pierwsza skoro Belgia ich pokonała?

0

@mkord był karny, ale to było już i tak po ptakach, wiadomo że przy innym scenariuszu tej ręki Frankowskiego też mogłoby już nie być... Jednak to już było rozluźnienie i zdolowanie mentalne naszych graczy... Wiedzieli że to koniec

0

@RobsonPL jak bramkarz francuski i tak by tego nie obronił....

0

Po co im ten var, najpierw ręki w meczu polski nie dają w pierwszej połowie na korzyść naszą... Teraz bramkarz Francji nie miałby szans na interwencję i tak... Poebane

0

@Zoker powiększył obszar ciała jak dla mnie

0

@Encore powiększył obszar ciała

0

@RichardWinters chłopie ja i alkohol to nie

1

Ten karny dla mnie klarowny, powiększył obszar ciała

0

@BorzyKrzys jak oni nawet jak im piłkę czysto odbierali Hiszpanie to kładli się płakali ... Nie lubie ich zachowań

0

Nie mogę oglądać tego włoskiego stylu.... Leżą i leżą...ha tfu

1

@Kapitan hawk krypto? Ja się interesuje i coś bawię hehe

0

@FcPortoFan1999 ja też go lubię posłuchać, ale oglądałem jak Czesio się do niego dowalił i tak pytanie powstało w mojej głowie. Inna sprawa, że Czesi argumenty z dvpy walil

0

@Pawel13sz ymbp

0

@FcPortoFan1999 ja słyszałem że chodził w stringach na paradzie równości

1

@MesQueUnClub96 więcej niż ciebie znaki interpunkcyjne. Po prostu to co powiedział Czesiu mnie zaciekawiło

0

Co paweł paczul robił na mieście?

0

Nie możesz skorzystać z mojeID, ponieważ nie potwierdziliśmy Twojej tożsamości. Przyjdź do oddziału. Weź ze sobą dokument tożsamości: dowód osobisty lub paszport. Takie coś pisze, jak próbuję założyć mobywatel przez bank, ( Santander) . Ktoś coś?

0

@MesQueUnClub_87 działa, ale jak próbuję się zweryfikować żeby mieć ten mobywatel właśnie przez bank to nie mogę... Jakieś problemy są... Nie wiem chyba muszę do nich pójść do punktu

0

Witam, mam pytanie. Próbowałem założyć konto w mobywatel i rejestrowałem się przez bank, ale pokazuje się jakiś błąd...tzn pisze, że jest problem z id czy coś takiego i trzeba udać się do placówki jeśli chce się to rozwiązać... Miał ktoś podobnie? Nie czaje bazy...

2

@messi33 eee we Francji nie gra Messi w prime, wyluzuj z tym wynikiem tam to może będzie 2:1 może 3:1

3

Bardzo dobrze taktycznie prowadzony mecz ogólnie, naprawdę szacun dla polskiego Guardioli :)

0

@July_6_BcN ciekawe czy wtedy odszkodowanie czy jaki

0

@July_6_BcN no wzięli i co? Jak niby to zweryfikowali? To nie jest takie łatwe

0

@BulaKG oj tam to też człowiek,

0

Czy warto zastrzec PESEL? Mam wrażenie, że te obawy z tym że ktoś może dzisiaj na mnie wziąć kredyt to są nie do końca uzasadnione... Raz, że nigdy nie słyszałem o takiej sytuacji, a dwa to na pewno nie jest tak proste...

0

@BulaKG może czuje, że już tego nie potrzebuje?

0

Komentarz usunięty

0

@mordini123 czym ta technologia się różni?

0

@Kredon no ale np takie sprzed 7 miesięcy to poakzuje ikonkę odświeżenia i nic... Nie wiem może tyle trzeba czekać

0

@July_6_BcN dziwne bo u mnie nie mogą się tak łatwo załadować takie sprzed 7+miesięcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?