0

@BezglutenowyPedri nie mówię, że podoba. Nie nazwałbym jej jakąś źle wyglądającą ... Chyba, że poprzeczka jest tak podniesiona ....

0

@BezglutenowyPedri jestem hetero więc myślałem o ariannie:D

0

@escarabajo czemu?

0

@escarabajo kiedy gra alnasr?

0

@BezglutenowyPedri trochę ci tego gustu współczuję jednak :D

1

@Lukikiki mi się też to nie widzi. Tutaj jednak trochę to rozumiem bo w filmie ona była przekonana, że on nie przeżył. Ogólnie jednak jestem na nie

1

@barcelonaLM Jupi, jaj, jaj, jaj, jupi, jaj, jaj, jaj,
jupi, jaj, jaj, jupi, jupi, jaj.
Jupi, jaj, jaj, jaj, jupi, jaj, jaj, jaj,
jupi, jupi, jupi, jupi, jupi, jaj.


0

@Marian_Pazdzioch a zawsze z czystą pan przychodził do Ferdka

0

Czy Katarzyna Niewiadoma za tour nie powinna być wyżej?

0

@Szymemdymek celowo go nie dałem

0

Kto jest najmniej płynny z piłką przy nodze z trójki Belingham, Palmer, Musiała? Wg mnie jude, ale jest najbardziej wszechstronnym piłkarzem

0

@FcPortoFan1999 wróciłeś:D

0

@MOLESTA ale wtedy też nas oszukali

0

@MOLESTA to nie chodziło o gola Sancheza z atleti?

1

@Popitek12 co ta piłka nożna robi z ludźmi :)

0

@karolp1593 z tego co piszesz to na to wychodzi jakby coś było zapchane i wybija w zlewie. Pion jest wspólny więc to raczej nie po twojej stronie. Tam gdzie ja pracowałem w spółdzielniach to zawsze wymieniliśmy pion kanalizacyjny cały i łączyliśmy się z instalacją lokatora do najbliższego punktu. Więc z tego co piszesz to raczej po ich stronie.

0

@karolp1593 pion kuchenny? Pion kanalizacyjny osobno? Instalacja pcv ( plastikowa) czy żeliwo?
Są takie specjalne spirale i tym można przepchać. Jeśli to grubszy temat i pion rzeczywiście zatkany to trzeba by tak zadziałać. Spółdzielnie powiadomić czy wspólnotę ( zależy na jakich zasadach tam mieszkasz)

0

@draxidox nie mogę z tych bab... Kilo tapety żeby się upodobnić do innej gwiazdy.... " Taka moda", "Nie jestem taka jak inne"

0

@maroon nie znam

0

0

@arasz1819 jest pro kryptowaluty. A ja siedzę solidnie w temacie. Poza tym lubię go jako twórcę i polityka. Nic mu nie brakuje względem innych kandydatów. Jak wygra Trzaskowski to nasz kraj może iść w kierunku lewicy za bardzo...

3

Ja chciałbym żeby wygrał ktoś inny poza Trzaskowskim i Nawrockim. Oprócz lewicy oczywiście .... Czyli Sławek :D

0

@Transu96 no tak ale ta bundesliga to i tak nie jest poziom La Liga za czasów Messiego i CR7

0

@Transu96 nie porównuj... Alba zresztą przyszedl trochę później ... Ale Barca jednak kosiła swoim utrzymaniem się przy piłce zawsze i tikitaką.... Real tak nie gra ( chyba że jakieś wybrane mecze zdarzy im się ) .. przy stylu realu może być średnio

0

@Bilon87 przecież to nie trzeba być zbyć inteligentnym aby zauważyć coś dziwnego w dystrybucji nagród podczas tej gali...

0

@arasz1819 czekam aż ktoś przyzna mu nagrodę "mem roku"

0

@draxidox ogromny szacun. Naprawdę dodał dużo od siebie.
Myślicie, że oni mają płacone też za szkodliwe warunki?

1

@Astad pewnie polubiłybym i Wieśka ale jakoś nigdy nie grałem w tę serie i tak wyszlo. Wgl jest optymalna wersja na konsole?

1

@Popitek12 jestem za, a nawet przeciw

0

@michaleu taką byłą znajomą mam z liceum co chodziła ze mną na jakiś przedmiot i ona co roku na Facebook i na Instagram wrzuca swoje sesje świąteczne......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?