@karolp1593 z tego co piszesz to na to wychodzi jakby coś było zapchane i wybija w zlewie. Pion jest wspólny więc to raczej nie po twojej stronie. Tam gdzie ja pracowałem w spółdzielniach to zawsze wymieniliśmy pion kanalizacyjny cały i łączyliśmy się z instalacją lokatora do najbliższego punktu. Więc z tego co piszesz to raczej po ich stronie.
@karolp1593 pion kuchenny? Pion kanalizacyjny osobno? Instalacja pcv ( plastikowa) czy żeliwo? Są takie specjalne spirale i tym można przepchać. Jeśli to grubszy temat i pion rzeczywiście zatkany to trzeba by tak zadziałać. Spółdzielnie powiadomić czy wspólnotę ( zależy na jakich zasadach tam mieszkasz)
@arasz1819 jest pro kryptowaluty. A ja siedzę solidnie w temacie. Poza tym lubię go jako twórcę i polityka. Nic mu nie brakuje względem innych kandydatów. Jak wygra Trzaskowski to nasz kraj może iść w kierunku lewicy za bardzo...
@Transu96 nie porównuj... Alba zresztą przyszedl trochę później ... Ale Barca jednak kosiła swoim utrzymaniem się przy piłce zawsze i tikitaką.... Real tak nie gra ( chyba że jakieś wybrane mecze zdarzy im się ) .. przy stylu realu może być średnio
@michaleu taką byłą znajomą mam z liceum co chodziła ze mną na jakiś przedmiot i ona co roku na Facebook i na Instagram wrzuca swoje sesje świąteczne......
0
@BezglutenowyPedri nie mówię, że podoba. Nie nazwałbym jej jakąś źle wyglądającą ... Chyba, że poprzeczka jest tak podniesiona ....
0
@BezglutenowyPedri jestem hetero więc myślałem o ariannie:D
0
@escarabajo czemu?
0
@escarabajo kiedy gra alnasr?
0
@BezglutenowyPedri trochę ci tego gustu współczuję jednak :D
1
@Lukikiki mi się też to nie widzi. Tutaj jednak trochę to rozumiem bo w filmie ona była przekonana, że on nie przeżył. Ogólnie jednak jestem na nie
1
@barcelonaLM Jupi, jaj, jaj, jaj, jupi, jaj, jaj, jaj,
jupi, jaj, jaj, jupi, jupi, jaj.
Jupi, jaj, jaj, jaj, jupi, jaj, jaj, jaj,
jupi, jupi, jupi, jupi, jupi, jaj.
0
@Marian_Pazdzioch a zawsze z czystą pan przychodził do Ferdka
0
Czy Katarzyna Niewiadoma za tour nie powinna być wyżej?
0
@Szymemdymek celowo go nie dałem
0
Kto jest najmniej płynny z piłką przy nodze z trójki Belingham, Palmer, Musiała? Wg mnie jude, ale jest najbardziej wszechstronnym piłkarzem
0
@FcPortoFan1999 wróciłeś:D
0
@MOLESTA ale wtedy też nas oszukali
0
@MOLESTA to nie chodziło o gola Sancheza z atleti?
1
@Popitek12 co ta piłka nożna robi z ludźmi :)
0
@karolp1593 z tego co piszesz to na to wychodzi jakby coś było zapchane i wybija w zlewie. Pion jest wspólny więc to raczej nie po twojej stronie. Tam gdzie ja pracowałem w spółdzielniach to zawsze wymieniliśmy pion kanalizacyjny cały i łączyliśmy się z instalacją lokatora do najbliższego punktu. Więc z tego co piszesz to raczej po ich stronie.
0
@karolp1593 pion kuchenny? Pion kanalizacyjny osobno? Instalacja pcv ( plastikowa) czy żeliwo?
Są takie specjalne spirale i tym można przepchać. Jeśli to grubszy temat i pion rzeczywiście zatkany to trzeba by tak zadziałać. Spółdzielnie powiadomić czy wspólnotę ( zależy na jakich zasadach tam mieszkasz)
0
@draxidox nie mogę z tych bab... Kilo tapety żeby się upodobnić do innej gwiazdy.... " Taka moda", "Nie jestem taka jak inne"
0
@maroon nie znam
0
@FcPortoFan1999 szkoda
0
@arasz1819 jest pro kryptowaluty. A ja siedzę solidnie w temacie. Poza tym lubię go jako twórcę i polityka. Nic mu nie brakuje względem innych kandydatów. Jak wygra Trzaskowski to nasz kraj może iść w kierunku lewicy za bardzo...
3
Ja chciałbym żeby wygrał ktoś inny poza Trzaskowskim i Nawrockim. Oprócz lewicy oczywiście .... Czyli Sławek :D
0
@Transu96 no tak ale ta bundesliga to i tak nie jest poziom La Liga za czasów Messiego i CR7
0
@Transu96 nie porównuj... Alba zresztą przyszedl trochę później ... Ale Barca jednak kosiła swoim utrzymaniem się przy piłce zawsze i tikitaką.... Real tak nie gra ( chyba że jakieś wybrane mecze zdarzy im się ) .. przy stylu realu może być średnio
0
@Bilon87 przecież to nie trzeba być zbyć inteligentnym aby zauważyć coś dziwnego w dystrybucji nagród podczas tej gali...
0
@arasz1819 czekam aż ktoś przyzna mu nagrodę "mem roku"
0
@draxidox ogromny szacun. Naprawdę dodał dużo od siebie.
Myślicie, że oni mają płacone też za szkodliwe warunki?
1
@Astad pewnie polubiłybym i Wieśka ale jakoś nigdy nie grałem w tę serie i tak wyszlo. Wgl jest optymalna wersja na konsole?
1
@Popitek12 jestem za, a nawet przeciw
0
@michaleu taką byłą znajomą mam z liceum co chodziła ze mną na jakiś przedmiot i ona co roku na Facebook i na Instagram wrzuca swoje sesje świąteczne......