0

@Kinginiesta Fut jest fajniejszy od sezonów nie ?

0

@Miracle_aligner jaka jest najzdrowsza herbata ?? Ja piję zieloną:)

1

@VeB 1899 ja w poprzednim tygodniu za 30 zł weszło 400 Ponad:)

0

@damianfcb105 nooo zawsze coś na Neymara "znajdą"

0

@Dironixu miliony się tylko stawiało

0

@barcelonaLM style gry?

0

Hejka, jak wpuszczam piłkarza w Fut z ławki to zgranie ulega zmianie ?

0

@Kondziubarca jprdl też mam 23 lata

0

Myślicie że Napoli jutro wygra a real minimum zremisuje ?

0

@Essos on i vini

0

@Martwy a ludzie odpowiadają jak pozbyć się tej nieśmiałości i opowiadają swoje doświadczenia

0

@Martwy albo ty napisałeś swój komentarz zbyt pochopnie...

0

@kylian7 kup se btc, eth lub jakiś własny biznes załóż

0

@LjakRoberciik chłopie .... Przecież to PSG to dzisiaj grali jak przeciętniacy .... Sami brami dali sobie strzelić... Real ma lepszą pomoc od PSG... A z przodu to zawsze coś wpadnie.... A ten Bayern to jeden ze słabszych od lat.... Nie widzę większych argumentów ... Może tobie zakrywa oczy mgła stworzona przez te petrodolary szejków które nie dały rady . Ale sorki... PSG to nie jest zgraną ekipa .. tam tylko Messi Mbappe i Neymar potrafią coś zaczarować i człowiek ogląda to później przez różowe okulary... Ktoś kto się zna na taktyce w futbolu widzi jednak mankamenty ....

0

Nie oszukujmy się Real dzisiaj ogrywa ten Bayern pewnie

0

@okiemtypera_lucaxx95 a ja dzisiaj patrzyłem na to że Chelsea wygra i benfica bo był kurs 3,40 bodajże ... Finalnie nie odstawiłem i weszło jak na złość

3

@TheNekro94 kogoś grał w grze o tron ?

0

Neymar bardzo pasował do naszego stylu .... Szkoda że odszedł w tamtym sezonie ... Na początku myślałem że to żart....

0

@Kibic05 ale w Fut i tak dostanie ikonę

0

@Medium z mlekiem i cukrem to tylko ci*a może pić ( dystans)

0

Jaerzinho 90 czy best 93? Trafiłem w tej ikonie Besta

2

Komentarz usunięty

1

@Miracle_aligner ja piję zielona liściasta jakiejś lepszej jakości z imbirem i goździkiem

1

@Comentateiro a ja widziałem analogię do Hiszpanii z 2010 i mówiłem że wygra Argentyna

1

@kolomen2 jaka liga i rekord w fch?

0

@ArcziArtt ależ blisko kolejnej rangi

0

@Kgorecki2500 ale przynajmniej w pt grasz to najciężej się gra

0

Dzisiaj robię 10-0 w Fut champions, brat bliźniak mam nadzieję dołoży drugie :D

0

Orientuję się ktoś o której walczy fury z Paulem?

0

Cr7 coś strzelił ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?