@LjakRoberciik chłopie .... Przecież to PSG to dzisiaj grali jak przeciętniacy .... Sami brami dali sobie strzelić... Real ma lepszą pomoc od PSG... A z przodu to zawsze coś wpadnie.... A ten Bayern to jeden ze słabszych od lat.... Nie widzę większych argumentów ... Może tobie zakrywa oczy mgła stworzona przez te petrodolary szejków które nie dały rady . Ale sorki... PSG to nie jest zgraną ekipa .. tam tylko Messi Mbappe i Neymar potrafią coś zaczarować i człowiek ogląda to później przez różowe okulary... Ktoś kto się zna na taktyce w futbolu widzi jednak mankamenty ....
@okiemtypera_lucaxx95 a ja dzisiaj patrzyłem na to że Chelsea wygra i benfica bo był kurs 3,40 bodajże ... Finalnie nie odstawiłem i weszło jak na złość
0
@Kinginiesta Fut jest fajniejszy od sezonów nie ?
0
@Miracle_aligner jaka jest najzdrowsza herbata ?? Ja piję zieloną:)
1
@VeB 1899 ja w poprzednim tygodniu za 30 zł weszło 400 Ponad:)
0
@damianfcb105 nooo zawsze coś na Neymara "znajdą"
0
@Dironixu miliony się tylko stawiało
0
@barcelonaLM style gry?
0
Hejka, jak wpuszczam piłkarza w Fut z ławki to zgranie ulega zmianie ?
0
@Kondziubarca jprdl też mam 23 lata
0
Myślicie że Napoli jutro wygra a real minimum zremisuje ?
0
@Essos on i vini
0
@Martwy a ludzie odpowiadają jak pozbyć się tej nieśmiałości i opowiadają swoje doświadczenia
0
@Martwy albo ty napisałeś swój komentarz zbyt pochopnie...
0
@kylian7 kup se btc, eth lub jakiś własny biznes załóż
0
@LjakRoberciik chłopie .... Przecież to PSG to dzisiaj grali jak przeciętniacy .... Sami brami dali sobie strzelić... Real ma lepszą pomoc od PSG... A z przodu to zawsze coś wpadnie.... A ten Bayern to jeden ze słabszych od lat.... Nie widzę większych argumentów ... Może tobie zakrywa oczy mgła stworzona przez te petrodolary szejków które nie dały rady . Ale sorki... PSG to nie jest zgraną ekipa .. tam tylko Messi Mbappe i Neymar potrafią coś zaczarować i człowiek ogląda to później przez różowe okulary... Ktoś kto się zna na taktyce w futbolu widzi jednak mankamenty ....
0
Nie oszukujmy się Real dzisiaj ogrywa ten Bayern pewnie
0
@okiemtypera_lucaxx95 a ja dzisiaj patrzyłem na to że Chelsea wygra i benfica bo był kurs 3,40 bodajże ... Finalnie nie odstawiłem i weszło jak na złość
3
@TheNekro94 kogoś grał w grze o tron ?
0
Neymar bardzo pasował do naszego stylu .... Szkoda że odszedł w tamtym sezonie ... Na początku myślałem że to żart....
0
@Kibic05 ale w Fut i tak dostanie ikonę
0
@Medium z mlekiem i cukrem to tylko ci*a może pić ( dystans)
0
Jaerzinho 90 czy best 93? Trafiłem w tej ikonie Besta
2
Komentarz usunięty
1
@Miracle_aligner ja piję zielona liściasta jakiejś lepszej jakości z imbirem i goździkiem
1
@Comentateiro a ja widziałem analogię do Hiszpanii z 2010 i mówiłem że wygra Argentyna
1
@kolomen2 jaka liga i rekord w fch?
0
@ArcziArtt ależ blisko kolejnej rangi
0
@Kgorecki2500 ale przynajmniej w pt grasz to najciężej się gra
0
Dzisiaj robię 10-0 w Fut champions, brat bliźniak mam nadzieję dołoży drugie :D
0
Orientuję się ktoś o której walczy fury z Paulem?
0
Cr7 coś strzelił ?