0

Jak kuponik wejdzie to Argentyna mistrzem :D

0

@sintesox a gdzie tam, mocniej trafiał rusek

0

Hej, podpowie mi ktoś o co chodzi na fortunie z obstawianiem 1,5 + rundy rozpoczętej ??? Mam to dosłownie brać jako 1 całą runda i dokładnie 2:26 minuty czy wystarczy, że rozpocznie się 1 sekunda drugiej rundy i zakład wchodzi ? Ktoś obeznany w temacie ?

0

@Nieznajomy 1 była dla Eskieva też

0

Ale wał na KSW w walce Rutkowskiego

0

Hej podpowie mi ktoś o co chodzi w zakładach 1,5 + rundy rozpoczętej ? Tzn, że musi się zacząć po prostu 2 runda czy dokładnie minimum połowa drugiej rundy musi minąć ? Z góry dzięki za odpowiedź

0

Hej podpowie mi ktoś w jaki sposób mogę uzyskać z tych poleceń te pkt Payback ? Jak to działa ?:)

0

@Wossi61FCB i to na koniec roku się robi ?

1

@barcelonaLM gdzie się to sprawdza, to się na serio wypłaca xd?

12

@kulek22 a gdzie Lewandowski biegnący po nową piłkę do powtórzonego karnego z Francją ?

0

@Faro to i tak im nic nie da

48

Jeśli twierdzisz, że Leo Messi jest lepszy piłkarsko od Cristiano Ronaldo to masz nie tylko rację, ale i dobry gust ;)

11

Spokojnie, molina do spółki z de Paulem zatrzymają tego całego mekambe.... Oby ten cały bombele grał jak do tej pory w ofensywie

1

@Destroyer_of_Worlds niee no Barca za najlepszych lat sklepala by ich jak real w klasyku czasami

0

@Barcanajlepszyteam ale w formie lepsi Argentyńczycy

3

Tych niektórych fanów Ronaldo to nieźle odkleiło .. jakieś porównania dają,że Ronaldo więcej hat trickow i jakieś tego typu bajery i dlatego lepszy ... Pfff gdyby Messi grał w europejskich eliminacjach to by nie raz po 5 walił jak z Estonia

0

Tak ogólnie to myślicie że Argentyna jest mocniejszym zespołem od potencjalnego drugiego finalisty ?

0

@an_di to takie bardzo Łopatologicznie porównanie ....nie w każdym przypadku ma to sens... Akurat jeżeli chodzi o mnie to jestem fanem Messiego, ale ogólnie szanuje każdego sportowca nawet tego realu Madryt ... I rozumiem że ci ludzie też mają swoje rozterki, słabości i różnie reagują na różne wydarzenia .. a ludzie też różnie to interpretują w zależności od sytuacji i tego kogo lubią .. i pewnie masz rację że inaczej patrzeć ludzie mogą na swojego ulubionego zawodnika a inaczej na mniej lubianego

0

Hej mam pytanie :) przeniesienie aplikacji na kartę sd może przyspieszyć mi działanie telefonu ?:)

1

@PatrychoO raczej to nie wygląda jak zestawienie złego z dobrym tylko że jest to mu po prostu obojętne ( chociaż z tego co się orientuję to ten użytkownik coś tam za Messim nie przepada i można to w sumie tak zrozumiem też jak napisałeś )

0

@oZinho a co daje napęd ?

1

@Kinginiesta to pewnie w poniedziałek było

0

@zodiak_10 ja też Messiego jeszcze na żywo nie widziałem

1

A z polską jak nie było karnego to podbiegł .. żenada ....

0

@an_di a skąd wiesz co ja bym sądził o tym jakby to Ronaldo zrobił? Czytasz w moich myślach, że już nazywasz hipokrytą?

0

@masq też bym to nazwał tak

14

@masq to też człowiek, sportowiec który ma ogromną presję i różnie reaguje się na różne wydarzenia pod wpływem emocji , dla mnie sportowa złość

0

@tristan87 gdzie to ?:)

0

@MarcelNJ11 mendy z relau

0

Portugalia totalnie w grze zdominowała Szwajcarie ? Czy po prostu wszystko wpadało ?:) Nie oglądałem meczu ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?