@wierbafcb co ty, patrząc na zp i ilość bramek czy sukces z kadrą to jednak takie mocne połączenie jest ... Jeszcze ewolucja jego gry z skrzydłowego na napastnika .... Raczej w top 10 to minimum będzie
@Klaudiaa8 no wiesz ciężko aby był nadal w najlepszej formie strzeleckiej jak np w 2012 roku , musi też zmieniać trochę ( u nas lewy też inaczej gra niż w Bayernem trochę jednak ( strzela z daleka więcej przykładowo )
@Klaudiaa8 a wiesz ,od zawsze była rywalizacja, kto jest lepszy i wgl , takie statystyki jak najlepszy strzelec champions league na pewno dałyby kolejny argument, że Messi był lepszym w historii. ( oczywisicie dla mnie był lepszy od kiedy ich oglądam , z całym szacunkiem dla Ronaldo , bardziej podoba mi się styl gry Messiego )
@Klaudiaa8 ja lubię PSG, ale jak ktoś nie lubi, a jest fanem barcy i giga fanem Messiego pewnie ... To co mu życzyć ma??? To nawet logiczne :) oczywisicie koelga wyżej napisał słowo "należy" i pewnie ma taki wydźwięk a nie inny przez to
@MESSIah16 a zawsze tak media potrafią wykreować .... Bo błysnął w kilku meczach i się zapowiadał dobrze, ale zgubił go alkohol ... No w kurcze ten mental to też jest czynnik ważny dla piłkarza.
0
Mam słuchawki bezprzewodowe .... Jedna działa druga wgl się nieladuje .... Tak nagle.... Zna się ktoś na tym ? Dlaczego może być z tym problem ...
4
@BulaKG po co trzymać bąka w dupie niech polata po chalpie
0
@wierbafcb co ty, patrząc na zp i ilość bramek czy sukces z kadrą to jednak takie mocne połączenie jest ... Jeszcze ewolucja jego gry z skrzydłowego na napastnika .... Raczej w top 10 to minimum będzie
0
Co Ronaldo powiedział o runeju?
0
@NeKenI abacki klamie, babacki mówi prawdę , cabacki też klamstwo
1
@PatrychoO Bellinghama nie mam tylko heh
0
@PatrychoO też trafiłem dwie te karty tygodnia same , a z tych lepszych to carvajal 87
0
Fut champions? Jaki wynik panowie w ten weekend ?:)
0
@zulugula czyli tylko na raz była xdxd
1
Deulofeu nie maxd xd
0
Hej , w jaki dzień najkorzystniej grać Fut champions?;)
0
Co te fin z utah wyprawia:D
0
Gdzie obejrze jakieś seriale albo filmy online za darmo ? Zna ktoś taka stronę ?;)
0
@Criss18Barca jakie,?:)
0
@Klaudiaa8 no wiesz ciężko aby był nadal w najlepszej formie strzeleckiej jak np w 2012 roku , musi też zmieniać trochę ( u nas lewy też inaczej gra niż w Bayernem trochę jednak ( strzela z daleka więcej przykładowo )
0
@Klaudiaa8 a wiesz ,od zawsze była rywalizacja, kto jest lepszy i wgl , takie statystyki jak najlepszy strzelec champions league na pewno dałyby kolejny argument, że Messi był lepszym w historii. ( oczywisicie dla mnie był lepszy od kiedy ich oglądam , z całym szacunkiem dla Ronaldo , bardziej podoba mi się styl gry Messiego )
0
@BulaKG zapomniałem że gramy ,
0
Kto wg was wygra mundial ? Wg mnie Argentyna lub Portugalia
0
@Klaudiaa8 ja lubię PSG, ale jak ktoś nie lubi, a jest fanem barcy i giga fanem Messiego pewnie ... To co mu życzyć ma??? To nawet logiczne :) oczywisicie koelga wyżej napisał słowo "należy" i pewnie ma taki wydźwięk a nie inny przez to
1
@Klaudiaa8 musi dogonić mentala
0
@kuz noooo to samo miałem napisać .... A dzieciaki się bawią hahahah bo beztalencie może teraz nawet byc na topce czyli poziom trzyma wszystko
0
Jak dzisiaj gramy ?
0
Barca w eleven?
0
@siuuu ja oglądałem i sceny śmierci mocne
0
@MESSIah16 a zawsze tak media potrafią wykreować .... Bo błysnął w kilku meczach i się zapowiadał dobrze, ale zgubił go alkohol ... No w kurcze ten mental to też jest czynnik ważny dla piłkarza.
1
Terrifier 2 ktoś widział ?:)
1
@Emhyr myślę, że duże znaczenie ma to że Alan przegrał wiele walk i myślą że mental go zawiedzie znowu , ale mi się wydaje że wygra
1
@Striker ale bylojuz szybciej widać że gościu ma grane, na początku pamiętam jak myslalno żeby on odszedł a nie higuain
1
@MESSIah16 Arsenal na pewno będzie w top4 dla mnie
0
W jakich latach Benzema był krytykowany i nikt nie pomyślałby, że on kiedykolwiek zdobędzie zp?:)