0

Mam słuchawki bezprzewodowe .... Jedna działa druga wgl się nieladuje .... Tak nagle.... Zna się ktoś na tym ? Dlaczego może być z tym problem ...

4

@BulaKG po co trzymać bąka w dupie niech polata po chalpie

0

@wierbafcb co ty, patrząc na zp i ilość bramek czy sukces z kadrą to jednak takie mocne połączenie jest ... Jeszcze ewolucja jego gry z skrzydłowego na napastnika .... Raczej w top 10 to minimum będzie

0

Co Ronaldo powiedział o runeju?

0

@NeKenI abacki klamie, babacki mówi prawdę , cabacki też klamstwo

1

@PatrychoO Bellinghama nie mam tylko heh

0

@PatrychoO też trafiłem dwie te karty tygodnia same , a z tych lepszych to carvajal 87

0

Fut champions? Jaki wynik panowie w ten weekend ?:)

0

@zulugula czyli tylko na raz była xdxd

1

Deulofeu nie maxd xd

0

Hej , w jaki dzień najkorzystniej grać Fut champions?;)

0

Co te fin z utah wyprawia:D

0

Gdzie obejrze jakieś seriale albo filmy online za darmo ? Zna ktoś taka stronę ?;)

0

@Criss18Barca jakie,?:)

0

@Klaudiaa8 no wiesz ciężko aby był nadal w najlepszej formie strzeleckiej jak np w 2012 roku , musi też zmieniać trochę ( u nas lewy też inaczej gra niż w Bayernem trochę jednak ( strzela z daleka więcej przykładowo )

0

@Klaudiaa8 a wiesz ,od zawsze była rywalizacja, kto jest lepszy i wgl , takie statystyki jak najlepszy strzelec champions league na pewno dałyby kolejny argument, że Messi był lepszym w historii. ( oczywisicie dla mnie był lepszy od kiedy ich oglądam , z całym szacunkiem dla Ronaldo , bardziej podoba mi się styl gry Messiego )

0

@BulaKG zapomniałem że gramy ,

0

Kto wg was wygra mundial ? Wg mnie Argentyna lub Portugalia

0

@Klaudiaa8 ja lubię PSG, ale jak ktoś nie lubi, a jest fanem barcy i giga fanem Messiego pewnie ... To co mu życzyć ma??? To nawet logiczne :) oczywisicie koelga wyżej napisał słowo "należy" i pewnie ma taki wydźwięk a nie inny przez to

1

@Klaudiaa8 musi dogonić mentala

0

@kuz noooo to samo miałem napisać .... A dzieciaki się bawią hahahah bo beztalencie może teraz nawet byc na topce czyli poziom trzyma wszystko

0

Jak dzisiaj gramy ?

0

Barca w eleven?

0

@siuuu ja oglądałem i sceny śmierci mocne

0

@MESSIah16 a zawsze tak media potrafią wykreować .... Bo błysnął w kilku meczach i się zapowiadał dobrze, ale zgubił go alkohol ... No w kurcze ten mental to też jest czynnik ważny dla piłkarza.

1

Terrifier 2 ktoś widział ?:)

1

@Emhyr myślę, że duże znaczenie ma to że Alan przegrał wiele walk i myślą że mental go zawiedzie znowu , ale mi się wydaje że wygra

1

@Striker ale bylojuz szybciej widać że gościu ma grane, na początku pamiętam jak myslalno żeby on odszedł a nie higuain

1

@MESSIah16 Arsenal na pewno będzie w top4 dla mnie

0

W jakich latach Benzema był krytykowany i nikt nie pomyślałby, że on kiedykolwiek zdobędzie zp?:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?