0

Jaką ligę na start w Fut wybrać ? Pl?

1

@Freudysta mi się wydaje że Messi odszedł też bo chciał jakiejś zmiany, tymbardziej że za jego końcowych orkesow gry u nas to po prostu klub staczał się jeżeli chodzi o champions league i brakowało tskoejs świeżości ....m teraz jak jest Lewandowski to to jest, ale nie wiem czy z Messim i Lewandowski byłoby to samo ... I nie chodzi mi o poziom sportowy , ale mam wrażenie że postać lewego podniosła morale naszej drużyny

1

@Oskar00 też jestem swirem fifki

0

@VegetaPolska 50 km masz xdemon i heaven ;)

0

@FCB_dimiC nooo w wieku 17 lat ponad 5 partnerów to moim zdaniem noo co tu dużo mówić...

0

@VegetaPolska z zg jesteś? Jaki rocznik? Ja 99 też okolice

1

@VegetaPolska wiesz co nie raz tak miałem że laska na tinderze mnie nawet nie polubiła ( one zazwyczaj mają 99+ polubien i łatwo przepaść w tłumie ) po czym napisałem na snapie np i była pozytywnie nastawiona, oczywisicie ten ghosting jest nierzadki..m myślę że to wynika z tego ze one po prostu w sieci mają zazwyczaj multum podobnych wiadomości ...

0

Hej rozumiem że FIFA 23 będzie dostępna w sklepach stacjonarnych normlanie od 30 ?:)

0

FIFA 23 warto ?

0

Hej jaka jest różnica między FIFA 23 na PS4 a FIFA 23 na ps5 graną na ps5 bo jak wiemy z 4 działają na piątkę

1

Fifę lepiej kupić standard czy limitowaną?;)

0

@Dosq ale ja mówię o standardzie także nie wiem o jakim kodzie mówisz :)

0

Hej jak zamówię przez neta dzisiaj Fifę 23 na ps5 (,edycja standartowo) rozumiem że będą mogli wysłać ją dopiero od 30 września czyli od premiery ?

0

Hej opłaca się kupować minibadna6 jak mam 5 ?;)

0

Hej poleci ktoś jakiegoś minibanda albo smsrtwacha ? Bo zepsuł mi się ostatni ...

0

Siema, poleci mi ktoś jakiś olejek do brody fajny ? Z góry dziękuję za propozycje :)

0

@Senior6 ogólnie pytam

0

Warto kupić nową Fifę ? Prosze o rzetelną info

0

@Barca1922 ćwierćfinał z Portugalia czy np awans na mundial za nawalki do byłyby sukcesy dla mnie ... Tymbardziej, że zacząłem tak na serio twoje oglądać od około 2010 roku i za Smudy wtedy szału nie było .. więc te sukcesy za nawalki mi się podobały.... Chociaż wiem że tobie chodzi o jakiś medal .... No z tym to ciężko ... Dobrze że chociaż mamy piłkarza na poziomie lewego ;)

0

Álvaro Morata (Atlético Madryt) ,

Borja Iglesias (Real Betis),

Ferran Torres (FC Barcelona),

Pablo Sarabia (Paris Saint-Germain),

Nico Williams (Athletic Club),

Marco Asensio (Real Madryt),

Yeremy Pino (Villarreal

Xd co to ma być ... A gdzie będący w formie Deulofeu xd ....

0

@norbi77 ale jak upadek xd... Jak usain bolt nie biega już tyle na setkę ile było podczas rekordu to też upadek mamy ??? Ci zawodnicy nie są już w siłę wieku dla piłkarza ... To logiczne że będą tracić forme

0

@norbi77 chłopie on ma 37 lat xdxd lata świetności ma za sobą... Niektórzy piłkarze w jego wieku są już na emeryturze z nadwagą duża ... Nie rozumiem co cię dziwi ... Piłka nożna to nie siatkówka xd

0

@FC1899Barca statystyki tak, ale gra czasami irytuje

0

@Bruti myślałem, że chodzi ci o Krosno Odrzańskie hehe

0

@Bruti to Krosno nie lubi się z zieloną ? Nie wiedziałem ?

1

@Khajio horsmeni to?

0

@MesQueUnClub96 a co odwaliles?

1

@michal26 widziałem podobne, ale robi wrażenie :)

0

@tristan87 no w tych meczach to mnie mogliby nawet wystawiać heh ,

0

Te kontuzje pokazują jak regeneracja w futbolu jest ważna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?