@Freudysta mi się wydaje że Messi odszedł też bo chciał jakiejś zmiany, tymbardziej że za jego końcowych orkesow gry u nas to po prostu klub staczał się jeżeli chodzi o champions league i brakowało tskoejs świeżości ....m teraz jak jest Lewandowski to to jest, ale nie wiem czy z Messim i Lewandowski byłoby to samo ... I nie chodzi mi o poziom sportowy , ale mam wrażenie że postać lewego podniosła morale naszej drużyny
@VegetaPolska wiesz co nie raz tak miałem że laska na tinderze mnie nawet nie polubiła ( one zazwyczaj mają 99+ polubien i łatwo przepaść w tłumie ) po czym napisałem na snapie np i była pozytywnie nastawiona, oczywisicie ten ghosting jest nierzadki..m myślę że to wynika z tego ze one po prostu w sieci mają zazwyczaj multum podobnych wiadomości ...
@Barca1922 ćwierćfinał z Portugalia czy np awans na mundial za nawalki do byłyby sukcesy dla mnie ... Tymbardziej, że zacząłem tak na serio twoje oglądać od około 2010 roku i za Smudy wtedy szału nie było .. więc te sukcesy za nawalki mi się podobały.... Chociaż wiem że tobie chodzi o jakiś medal .... No z tym to ciężko ... Dobrze że chociaż mamy piłkarza na poziomie lewego ;)
@norbi77 ale jak upadek xd... Jak usain bolt nie biega już tyle na setkę ile było podczas rekordu to też upadek mamy ??? Ci zawodnicy nie są już w siłę wieku dla piłkarza ... To logiczne że będą tracić forme
@norbi77 chłopie on ma 37 lat xdxd lata świetności ma za sobą... Niektórzy piłkarze w jego wieku są już na emeryturze z nadwagą duża ... Nie rozumiem co cię dziwi ... Piłka nożna to nie siatkówka xd
0
Jaką ligę na start w Fut wybrać ? Pl?
1
@Freudysta mi się wydaje że Messi odszedł też bo chciał jakiejś zmiany, tymbardziej że za jego końcowych orkesow gry u nas to po prostu klub staczał się jeżeli chodzi o champions league i brakowało tskoejs świeżości ....m teraz jak jest Lewandowski to to jest, ale nie wiem czy z Messim i Lewandowski byłoby to samo ... I nie chodzi mi o poziom sportowy , ale mam wrażenie że postać lewego podniosła morale naszej drużyny
1
@Oskar00 też jestem swirem fifki
0
@VegetaPolska 50 km masz xdemon i heaven ;)
0
@FCB_dimiC nooo w wieku 17 lat ponad 5 partnerów to moim zdaniem noo co tu dużo mówić...
0
@VegetaPolska z zg jesteś? Jaki rocznik? Ja 99 też okolice
1
@VegetaPolska wiesz co nie raz tak miałem że laska na tinderze mnie nawet nie polubiła ( one zazwyczaj mają 99+ polubien i łatwo przepaść w tłumie ) po czym napisałem na snapie np i była pozytywnie nastawiona, oczywisicie ten ghosting jest nierzadki..m myślę że to wynika z tego ze one po prostu w sieci mają zazwyczaj multum podobnych wiadomości ...
0
Hej rozumiem że FIFA 23 będzie dostępna w sklepach stacjonarnych normlanie od 30 ?:)
0
FIFA 23 warto ?
0
Hej jaka jest różnica między FIFA 23 na PS4 a FIFA 23 na ps5 graną na ps5 bo jak wiemy z 4 działają na piątkę
1
Fifę lepiej kupić standard czy limitowaną?;)
0
@Dosq ale ja mówię o standardzie także nie wiem o jakim kodzie mówisz :)
0
Hej jak zamówię przez neta dzisiaj Fifę 23 na ps5 (,edycja standartowo) rozumiem że będą mogli wysłać ją dopiero od 30 września czyli od premiery ?
0
Hej opłaca się kupować minibadna6 jak mam 5 ?;)
0
Hej poleci ktoś jakiegoś minibanda albo smsrtwacha ? Bo zepsuł mi się ostatni ...
0
Siema, poleci mi ktoś jakiś olejek do brody fajny ? Z góry dziękuję za propozycje :)
0
@Senior6 ogólnie pytam
0
Warto kupić nową Fifę ? Prosze o rzetelną info
0
@Barca1922 ćwierćfinał z Portugalia czy np awans na mundial za nawalki do byłyby sukcesy dla mnie ... Tymbardziej, że zacząłem tak na serio twoje oglądać od około 2010 roku i za Smudy wtedy szału nie było .. więc te sukcesy za nawalki mi się podobały.... Chociaż wiem że tobie chodzi o jakiś medal .... No z tym to ciężko ... Dobrze że chociaż mamy piłkarza na poziomie lewego ;)
0
Álvaro Morata (Atlético Madryt) ,
Borja Iglesias (Real Betis),
Ferran Torres (FC Barcelona),
Pablo Sarabia (Paris Saint-Germain),
Nico Williams (Athletic Club),
Marco Asensio (Real Madryt),
Yeremy Pino (Villarreal
Xd co to ma być ... A gdzie będący w formie Deulofeu xd ....
0
@norbi77 ale jak upadek xd... Jak usain bolt nie biega już tyle na setkę ile było podczas rekordu to też upadek mamy ??? Ci zawodnicy nie są już w siłę wieku dla piłkarza ... To logiczne że będą tracić forme
0
@norbi77 chłopie on ma 37 lat xdxd lata świetności ma za sobą... Niektórzy piłkarze w jego wieku są już na emeryturze z nadwagą duża ... Nie rozumiem co cię dziwi ... Piłka nożna to nie siatkówka xd
0
@FC1899Barca statystyki tak, ale gra czasami irytuje
0
@Bruti myślałem, że chodzi ci o Krosno Odrzańskie hehe
0
@Bruti to Krosno nie lubi się z zieloną ? Nie wiedziałem ?
1
@Khajio horsmeni to?
0
@MesQueUnClub96 a co odwaliles?
1
@michal26 widziałem podobne, ale robi wrażenie :)
0
@tristan87 no w tych meczach to mnie mogliby nawet wystawiać heh ,
0
Te kontuzje pokazują jak regeneracja w futbolu jest ważna