@PatrykBarca rozumiem przekaz :) po prostu np jak ja jest wielkim fanem Barcy i np Messi tam zawsze brylował to every był najlepszy dla mnie :) tak samo lewy w reprezentacji bryluje zazwyczaj i też dla mnie jest faworytem :) ale rozumiem
@IronSanHybrid no ale coś musi go zniechęcać do niego xd nie wiem wygląd, głos haha dla mnie to dziwne do zrozumienia , a wiesz Shreka lubiłem mimo że wyglądał niekoniecznie przyjaznie :D
@Lionel_Messi10 wiem, że to twoja opinia, ale jak go można nie lubić xd.... Po 1 najlepszy polski piłkarz, po 2 nie jest gburowaty jak jakiś Tomaszewski... Po 3 gra dla twojego ulubionego klubu i mam wrażenie, że jak zakończy karierę to będziesz się co najwyzej cieszył z goli polskich napastników w lidze konferencji:D
@Kgorecki2500 to nie ma znaczenia kogo... Piłkarz to piłkarz, chyba nawet Gabi jest ale on może jako młodzieżowiec... Nie wiem dokładnie jakie tam są wytyczne
Siema, jak na PlayStation 5 ustawie że wymagane hasło przy płatnościach to przy zakupie FIFA pointsow będę musiał podać hasło ? Nawet jak mam kartę wpisana ?:)
@Rl9k1nG na dzień dzisiejszy Messi wygryzie każdego z nich , ale rozumiem że chodzi ci o gotowy trzon drużyny, kórym przyjęcie meesiego mogłoby zachwiać i chciałbyś ich wszystkich razem dać do skladu
To brzmi jak ktoś nierealnego że Lewandowski z polskiej ligi zrobił taką karierę.... Messi szybko trafił do La masii i tym naprawdę poziom trenowania to co innego, Ronaldo znowu w Portugalii w sportingu też inny poziom ... A lewy w polskiej lidze się kształtował ... I takie osiągi ... Mega ... Wyobraźmy sobie jakby był wychowywany piłkarsko w kraju uważającym ten sport za religie tzn Brazylia , Argentyna, Włochy czy jakaś Portugalia ...
3
@Kessie no rasista
0
Ja pier*Ole czemu ci piłkarze tak symulują... W a klasie by pograli to by ich sędziowie nauczyli że takich się nie gwizda starć
0
@Khajio nie mówię że masz lubić :) ale dziwi mnie, że ktoś ma powody nie lubić
0
@PatrykBarca rozumiem przekaz :) po prostu np jak ja jest wielkim fanem Barcy i np Messi tam zawsze brylował to every był najlepszy dla mnie :) tak samo lewy w reprezentacji bryluje zazwyczaj i też dla mnie jest faworytem :) ale rozumiem
0
@IronSanHybrid no ale coś musi go zniechęcać do niego xd nie wiem wygląd, głos haha dla mnie to dziwne do zrozumienia , a wiesz Shreka lubiłem mimo że wyglądał niekoniecznie przyjaznie :D
0
@Lionel_Messi10 wiem, że to twoja opinia, ale jak go można nie lubić xd.... Po 1 najlepszy polski piłkarz, po 2 nie jest gburowaty jak jakiś Tomaszewski... Po 3 gra dla twojego ulubionego klubu i mam wrażenie, że jak zakończy karierę to będziesz się co najwyzej cieszył z goli polskich napastników w lidze konferencji:D
0
Jaką kartą w fut22 gra wam się najlepiej i dlaczego ?
0
@Kgorecki2500 to nie ma znaczenia kogo... Piłkarz to piłkarz, chyba nawet Gabi jest ale on może jako młodzieżowiec... Nie wiem dokładnie jakie tam są wytyczne
0
A nie można zarejestrować jako pilkarzy Barcy b ? Czy wtedy mamy jakieś ograniczenia w powołaniach tych piłkarzy ?
0
@Velendill ja to mam w pierwszym aż 9 ikon
0
@Velendill a wytyczne jakieś?
0
@MesQueUnClub_87 tak szukałem tej wiadomości twojej ale nie mogłem znaleźć i teraz już wiem jak to się nazywało
0
Pany jakim ustawieniem w Fifę gracie ?
0
Hej oprócz futwiz jaka jeszcze jest storna związana z FIFA?
0
@Rust_Cohle kasę mam
0
@Deviler Pele mam 99
0
Hej panie i panowie, jakimi wytycznymi pressingu grać teraz w Fut ? 75 głębokość ???
0
Ja to z najlepszych ikon w fucie to nie mam tylko Ronaldinho , Maradony i Ronaldo nazarii
0
Siema, jak na PlayStation 5 ustawie że wymagane hasło przy płatnościach to przy zakupie FIFA pointsow będę musiał podać hasło ? Nawet jak mam kartę wpisana ?:)
0
No i mamy druga flagę , zaraz awans do dywizji ?
0
@Rl9k1nG na dzień dzisiejszy Messi wygryzie każdego z nich , ale rozumiem że chodzi ci o gotowy trzon drużyny, kórym przyjęcie meesiego mogłoby zachwiać i chciałbyś ich wszystkich razem dać do skladu
0
@daniel32778 miałem na myśli, że w tych krajach jest większy poziom Pilarski , wiec lewy mógłbym być jeszcze lepiej tam trenowany
3
To brzmi jak ktoś nierealnego że Lewandowski z polskiej ligi zrobił taką karierę.... Messi szybko trafił do La masii i tym naprawdę poziom trenowania to co innego, Ronaldo znowu w Portugalii w sportingu też inny poziom ... A lewy w polskiej lidze się kształtował ... I takie osiągi ... Mega ... Wyobraźmy sobie jakby był wychowywany piłkarsko w kraju uważającym ten sport za religie tzn Brazylia , Argentyna, Włochy czy jakaś Portugalia ...
0
Jaki rekord w Fut champions ?
0
Ile par na Badoo i tinderze i jak ma się to do realu ?:)
1
@gefrank czyli zaliczona ?
0
@dziaraka 1% osób to i tak dużo hehe
0
@anxted jak myślisz dlaczego dałem " " ?
1
Moim skromnym zdaniem xavi hernandez powinien mieć ikonę w Fifie z większym overrallem
1
Deulofeu też brylował w pucharze gampera a w fifie ma tylko 92 overall