3

@Kessie no rasista

0

Ja pier*Ole czemu ci piłkarze tak symulują... W a klasie by pograli to by ich sędziowie nauczyli że takich się nie gwizda starć

0

@Khajio nie mówię że masz lubić :) ale dziwi mnie, że ktoś ma powody nie lubić

0

@PatrykBarca rozumiem przekaz :) po prostu np jak ja jest wielkim fanem Barcy i np Messi tam zawsze brylował to every był najlepszy dla mnie :) tak samo lewy w reprezentacji bryluje zazwyczaj i też dla mnie jest faworytem :) ale rozumiem

0

@IronSanHybrid no ale coś musi go zniechęcać do niego xd nie wiem wygląd, głos haha dla mnie to dziwne do zrozumienia , a wiesz Shreka lubiłem mimo że wyglądał niekoniecznie przyjaznie :D

0

@Lionel_Messi10 wiem, że to twoja opinia, ale jak go można nie lubić xd.... Po 1 najlepszy polski piłkarz, po 2 nie jest gburowaty jak jakiś Tomaszewski... Po 3 gra dla twojego ulubionego klubu i mam wrażenie, że jak zakończy karierę to będziesz się co najwyzej cieszył z goli polskich napastników w lidze konferencji:D

0

Jaką kartą w fut22 gra wam się najlepiej i dlaczego ?

0

@Kgorecki2500 to nie ma znaczenia kogo... Piłkarz to piłkarz, chyba nawet Gabi jest ale on może jako młodzieżowiec... Nie wiem dokładnie jakie tam są wytyczne

0

A nie można zarejestrować jako pilkarzy Barcy b ? Czy wtedy mamy jakieś ograniczenia w powołaniach tych piłkarzy ?

0

@Velendill ja to mam w pierwszym aż 9 ikon

0

@Velendill a wytyczne jakieś?

0

@MesQueUnClub_87 tak szukałem tej wiadomości twojej ale nie mogłem znaleźć i teraz już wiem jak to się nazywało

0

Pany jakim ustawieniem w Fifę gracie ?

0

Hej oprócz futwiz jaka jeszcze jest storna związana z FIFA?

0

@Rust_Cohle kasę mam

0

@Deviler Pele mam 99

0

Hej panie i panowie, jakimi wytycznymi pressingu grać teraz w Fut ? 75 głębokość ???

0

Ja to z najlepszych ikon w fucie to nie mam tylko Ronaldinho , Maradony i Ronaldo nazarii

0

Siema, jak na PlayStation 5 ustawie że wymagane hasło przy płatnościach to przy zakupie FIFA pointsow będę musiał podać hasło ? Nawet jak mam kartę wpisana ?:)

0

No i mamy druga flagę , zaraz awans do dywizji ?

0

@Rl9k1nG na dzień dzisiejszy Messi wygryzie każdego z nich , ale rozumiem że chodzi ci o gotowy trzon drużyny, kórym przyjęcie meesiego mogłoby zachwiać i chciałbyś ich wszystkich razem dać do skladu

0

@daniel32778 miałem na myśli, że w tych krajach jest większy poziom Pilarski , wiec lewy mógłbym być jeszcze lepiej tam trenowany

3

To brzmi jak ktoś nierealnego że Lewandowski z polskiej ligi zrobił taką karierę.... Messi szybko trafił do La masii i tym naprawdę poziom trenowania to co innego, Ronaldo znowu w Portugalii w sportingu też inny poziom ... A lewy w polskiej lidze się kształtował ... I takie osiągi ... Mega ... Wyobraźmy sobie jakby był wychowywany piłkarsko w kraju uważającym ten sport za religie tzn Brazylia , Argentyna, Włochy czy jakaś Portugalia ...

0

Jaki rekord w Fut champions ?

0

Ile par na Badoo i tinderze i jak ma się to do realu ?:)

1

@gefrank czyli zaliczona ?

0

@dziaraka 1% osób to i tak dużo hehe

0

@anxted jak myślisz dlaczego dałem " " ?

1

Moim skromnym zdaniem xavi hernandez powinien mieć ikonę w Fifie z większym overrallem

1

Deulofeu też brylował w pucharze gampera a w fifie ma tylko 92 overall

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?