@norbi77 ale co masz problem bo najlepszy polski piłkarz w historii dobrze gra w barcie ? Jak zakończy karierę to będziesz się cieszył z goli polskich napastników w jakiejś lidze konferencji ... Co do porównań to są one przesadzone tak łopatologicznie ujmując rzecz, ale podejrzewam, że komentatorom chodzi i przekaż taki , że zawsze Messi strzelał najwięcej goli i teraz lewy go zastąpił i narazie robi to dosyć godnie ;)
@Rhaan kto grał na wyższym poziomie rozgrywkowym albo chociaż w tej okręgówce i próbował działać w takiej destrukcji wie o co chodzi w tych zachwytach ;)
@Keson rozumiem, ale bezsensu dla mnie jest zatrudniać średniego zagranicznego który i tak miał finalnie w dupie kadrę i płacić mi wiele więcej jeszcze
@koziar wiem o co ci chodzi :) niestety nie każdy ma predyspozycje do bycia jak Tyson i czasami trzeba szukać gdzie indziej szans :) taki Floyd to wgl nudził
0
@norbi77 ale co masz problem bo najlepszy polski piłkarz w historii dobrze gra w barcie ? Jak zakończy karierę to będziesz się cieszył z goli polskich napastników w jakiejś lidze konferencji ... Co do porównań to są one przesadzone tak łopatologicznie ujmując rzecz, ale podejrzewam, że komentatorom chodzi i przekaż taki , że zawsze Messi strzelał najwięcej goli i teraz lewy go zastąpił i narazie robi to dosyć godnie ;)
0
@Vebrol chłopie ja się cieszę, że moja Barcelona płynnie gra w piłeczkę ...
0
@JordiAlbion to wtedy kupon mi wejdzie xd
0
@Vebrol to zrób sobie swój lepszy skład w fucie
0
Wygramy z USA ? I Iga wygra z pegula?
0
Co kiedy jest nowy odcinek władcy pierścieni?
0
Witam, co jaki czas wychodzi nowy odcinek serialu "władca pierścieni "?
0
@PeterMaro też chciałbym ale nie wiem od czego zacząć... Coś tam się edukuje...
0
@MesQueUnClub_87 krypto i te sprawy.
0
@reloaded zabawy z krypto związane
0
Siema, poleci mi ktoś jakiegoś dobrego laptopa w rozsądnej cenie ?:)
1
@Sulimo jestem sędzią, przyjmuję łapówki ;)
1
@fart czarnej mamby ? Kogo masz na myśli ?;)
0
@ini_barca długo ci zajęło aby zarabiać lepiej niż na etacie
0
@PeterMaro ciężko było to wszystko rozwinąć i ogarnąć ? Po jakim czasie zacząłeś solidnie zarabiać?
0
@kacrat99 ale kupiłeś mieszkanie czy wynajmujesz ?:) Spokojnie to nie fiskus :D
0
Panie i panowie czy ktoś działa w dropshippingu, krypto czy innym dodatkowym biznesie oprócz etatu ?:)
0
@Kessie niedość, że na boisku robisz siarę to jeszcze tutaj xd
0
Jak oceniacie ten serial władca pierścieni póki co ?
0
@Keson mimo to, kadra sosuy nie odbiegała poziomem od kadry brzeczka
0
@Rhaan kto grał na wyższym poziomie rozgrywkowym albo chociaż w tej okręgówce i próbował działać w takiej destrukcji wie o co chodzi w tych zachwytach ;)
1
@matirix20 jak antony lepiej będzie sobie radził to na zp będzie szedł XD
0
@Wierecoorva myślisz że te drużyny pokonałaby z łatwością Sevillę i sociedad ?
0
@Keson rozumiem, ale bezsensu dla mnie jest zatrudniać średniego zagranicznego który i tak miał finalnie w dupie kadrę i płacić mi wiele więcej jeszcze
2
@J4no nie czarnowidz pan, nie czarnowidź
0
@Sandman21 w Sevilli na praktykach heh a jakie to praktyki jeżeli można się dowiedzieć ?
0
@Keson cv to sobie można w tym przypadku tyłek podetrzeć :) Fiorentina to nie Barcelona :D
0
@koziar wiem o co ci chodzi :) niestety nie każdy ma predyspozycje do bycia jak Tyson i czasami trzeba szukać gdzie indziej szans :) taki Floyd to wgl nudził
0
@Keson a co sousa bardziej zasłużył ?
1
@jakub1906 nie rób se jak z pana Pola