0

@norbi77 ale co masz problem bo najlepszy polski piłkarz w historii dobrze gra w barcie ? Jak zakończy karierę to będziesz się cieszył z goli polskich napastników w jakiejś lidze konferencji ... Co do porównań to są one przesadzone tak łopatologicznie ujmując rzecz, ale podejrzewam, że komentatorom chodzi i przekaż taki , że zawsze Messi strzelał najwięcej goli i teraz lewy go zastąpił i narazie robi to dosyć godnie ;)

0

@Vebrol chłopie ja się cieszę, że moja Barcelona płynnie gra w piłeczkę ...

0

@JordiAlbion to wtedy kupon mi wejdzie xd

0

@Vebrol to zrób sobie swój lepszy skład w fucie

0

Wygramy z USA ? I Iga wygra z pegula?

0

Co kiedy jest nowy odcinek władcy pierścieni?

0

Witam, co jaki czas wychodzi nowy odcinek serialu "władca pierścieni "?

0

@PeterMaro też chciałbym ale nie wiem od czego zacząć... Coś tam się edukuje...

0

@MesQueUnClub_87 krypto i te sprawy.

0

@reloaded zabawy z krypto związane

0

Siema, poleci mi ktoś jakiegoś dobrego laptopa w rozsądnej cenie ?:)

1

@Sulimo jestem sędzią, przyjmuję łapówki ;)

1

@fart czarnej mamby ? Kogo masz na myśli ?;)

0

@ini_barca długo ci zajęło aby zarabiać lepiej niż na etacie

0

@PeterMaro ciężko było to wszystko rozwinąć i ogarnąć ? Po jakim czasie zacząłeś solidnie zarabiać?

0

@kacrat99 ale kupiłeś mieszkanie czy wynajmujesz ?:) Spokojnie to nie fiskus :D

0

Panie i panowie czy ktoś działa w dropshippingu, krypto czy innym dodatkowym biznesie oprócz etatu ?:)

0

@Kessie niedość, że na boisku robisz siarę to jeszcze tutaj xd

0

Jak oceniacie ten serial władca pierścieni póki co ?

0

@Keson mimo to, kadra sosuy nie odbiegała poziomem od kadry brzeczka

0

@Rhaan kto grał na wyższym poziomie rozgrywkowym albo chociaż w tej okręgówce i próbował działać w takiej destrukcji wie o co chodzi w tych zachwytach ;)

1

@matirix20 jak antony lepiej będzie sobie radził to na zp będzie szedł XD

0

@Wierecoorva myślisz że te drużyny pokonałaby z łatwością Sevillę i sociedad ?

0

@Keson rozumiem, ale bezsensu dla mnie jest zatrudniać średniego zagranicznego który i tak miał finalnie w dupie kadrę i płacić mi wiele więcej jeszcze

2

@J4no nie czarnowidz pan, nie czarnowidź

0

@Sandman21 w Sevilli na praktykach heh a jakie to praktyki jeżeli można się dowiedzieć ?

0

@Keson cv to sobie można w tym przypadku tyłek podetrzeć :) Fiorentina to nie Barcelona :D

0

@koziar wiem o co ci chodzi :) niestety nie każdy ma predyspozycje do bycia jak Tyson i czasami trzeba szukać gdzie indziej szans :) taki Floyd to wgl nudził

0

@Keson a co sousa bardziej zasłużył ?

1

@jakub1906 nie rób se jak z pana Pola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?