1

@Wossi61FCB polska,Francja Szwecja,Turcja, słowacja, Lichtenstein i mamy grupę śmierci xd

0

@norbi77 takie negatywne nastawienie z takim avatarem hm

4

Mordo nie blokuj mi kibla bo kleksa chce

0

Co dzisz grane?

1

@Kessie w końcu ci się coś udało kessie ;)

0

@Luciano99 a czym się zajmuje ten biznesman

0

@DonMatteo901 oczywisicie, że dużo w tym prawdy :) pamiętam jeszcze jak miałem. 11 lat i koledzy się kłócili ze mną kto wygra i wiesz ,jeden mówił że Niemcy ... Inny że Hiszpania na pewno nie ( pewnie tak mówił bo był fanem cr7 i realu) brat bliźniak był za Argentyna :) a ja mówiłem o Hiszpanii cały czas... I co ta Hiszpania ? A no zrobiła psikusa i przegrała że Szwajcarią w pierwszym meczu . Co było chyba zasłona dymną finalnie hehe

0

Czy mi się wydaje czy w Fut więcej gra madryciakow niż barcelonistów ?

7

@Janas11224 może mu upadnie firma

0

@Romario87 lepsza od fify?

0

Hej a ta funkcją cross Play w Fut na ps5 to ja warto wyłączyć czy nie ma w tym zadnego problemu ?

0

Psg ma dzisiaj szansę na wygraną jeszcze ?

0

@tomek8756 ogólnie dużo macie marchow na takich apkach ? Czy płeć przeciwną jest za bardzo wymagająca ? Haha

0

@reloaded a tfuu na nich

4

@caspian44 to niech sędzia nie gra z rywalem

1

@clyde mogę pomóc xd

0

@RoberDzik ja to zaczynałem tak oglądać barce i Messiego właśnie od około 2009/2010 roku i akurat wtedy Messi zaczął robić furorę

0

@pt9 meta? Patcha ? :) Tzn ?:)

0

@Awtameok_Klana 23 i jaśniejsza.

0

@Medium taaak :)

0

Hej poleci ktoś coś do pielęgnacji twarzy sprawdzonego ?;)

0

@agaFCB najlepiej na siłowni, aby mięśni nie tracić, trening taki siłowy będzie działał anaboliczne , przy deficycie kcal ( nie musi być duży) to w koncu stracisz tłuszczu a zachowasz mięśni więcej to sposób na redukcję opisalem, .. a jeżeli jesteś chuda i masz niski poziom tkanki tłuszczowej to polecam własnie budować bo po co chudnąć jeszcze bardziej :) i tak przy około 500 kcal dodanym do twojego zapotrzebowanie i oczywiście odpowiedniej regeneracji będziesz tyć ale bezpiecznie zdobywać mięśni ;) oczywisicie warto też progresowac na masie na treningu

0

@pt9 ja coś z dużą ilością pomocników w środku pola kombinuje bo lubię kombinacyjnie krótkimi podaniami coś rozegrać

0

Hej jaka formacja w Fut 23 idzie najlepiej wg was obecnie?:)

0

@ArterkHD właśnie ten tryb współpracy w Fut to na czym polega ??? Np mam brata i drugiego pada to możemy grać ?:)

0

@agaFCB jak jesteś szczupła ( masz mały procent tkanki tluszczowej to buduj )

0

Hej ile powinienem mieć wolengo ram w telefonie aby "nie mulił"? Ktoś w temacie ? Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

0

@reloaded z tego co piszą to nie jest steryd... Tylko naturalny jakiś zamiennik... Szczerze ? Higiena snu, regeneracja i odpowiednia objętość treningowa bardziej się sprawdzi ;) chyba, że preparat ten zawiera jakoś testosteron to wtedy bez treningu ci mięśni może spoko przybyć xd

0

Hej skąd najszybciej się dowiem jakie karty w fucie wyjdą "za chwilę" twitter

0

Hej, jaką ligę najlepiej , najkorzystniej zrobić obecnie w Fut? Ja mam angielska :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?