@DonMatteo901 oczywisicie, że dużo w tym prawdy :) pamiętam jeszcze jak miałem. 11 lat i koledzy się kłócili ze mną kto wygra i wiesz ,jeden mówił że Niemcy ... Inny że Hiszpania na pewno nie ( pewnie tak mówił bo był fanem cr7 i realu) brat bliźniak był za Argentyna :) a ja mówiłem o Hiszpanii cały czas... I co ta Hiszpania ? A no zrobiła psikusa i przegrała że Szwajcarią w pierwszym meczu . Co było chyba zasłona dymną finalnie hehe
@agaFCB najlepiej na siłowni, aby mięśni nie tracić, trening taki siłowy będzie działał anaboliczne , przy deficycie kcal ( nie musi być duży) to w koncu stracisz tłuszczu a zachowasz mięśni więcej to sposób na redukcję opisalem, .. a jeżeli jesteś chuda i masz niski poziom tkanki tłuszczowej to polecam własnie budować bo po co chudnąć jeszcze bardziej :) i tak przy około 500 kcal dodanym do twojego zapotrzebowanie i oczywiście odpowiedniej regeneracji będziesz tyć ale bezpiecznie zdobywać mięśni ;) oczywisicie warto też progresowac na masie na treningu
@reloaded z tego co piszą to nie jest steryd... Tylko naturalny jakiś zamiennik... Szczerze ? Higiena snu, regeneracja i odpowiednia objętość treningowa bardziej się sprawdzi ;) chyba, że preparat ten zawiera jakoś testosteron to wtedy bez treningu ci mięśni może spoko przybyć xd
1
@Wossi61FCB polska,Francja Szwecja,Turcja, słowacja, Lichtenstein i mamy grupę śmierci xd
0
@norbi77 takie negatywne nastawienie z takim avatarem hm
4
Mordo nie blokuj mi kibla bo kleksa chce
0
Co dzisz grane?
1
@Kessie w końcu ci się coś udało kessie ;)
0
@Luciano99 a czym się zajmuje ten biznesman
0
@DonMatteo901 oczywisicie, że dużo w tym prawdy :) pamiętam jeszcze jak miałem. 11 lat i koledzy się kłócili ze mną kto wygra i wiesz ,jeden mówił że Niemcy ... Inny że Hiszpania na pewno nie ( pewnie tak mówił bo był fanem cr7 i realu) brat bliźniak był za Argentyna :) a ja mówiłem o Hiszpanii cały czas... I co ta Hiszpania ? A no zrobiła psikusa i przegrała że Szwajcarią w pierwszym meczu . Co było chyba zasłona dymną finalnie hehe
0
Czy mi się wydaje czy w Fut więcej gra madryciakow niż barcelonistów ?
7
@Janas11224 może mu upadnie firma
0
@Romario87 lepsza od fify?
0
Hej a ta funkcją cross Play w Fut na ps5 to ja warto wyłączyć czy nie ma w tym zadnego problemu ?
0
Psg ma dzisiaj szansę na wygraną jeszcze ?
0
@tomek8756 ogólnie dużo macie marchow na takich apkach ? Czy płeć przeciwną jest za bardzo wymagająca ? Haha
0
@reloaded a tfuu na nich
4
@caspian44 to niech sędzia nie gra z rywalem
1
@clyde mogę pomóc xd
0
@RoberDzik ja to zaczynałem tak oglądać barce i Messiego właśnie od około 2009/2010 roku i akurat wtedy Messi zaczął robić furorę
0
@pt9 meta? Patcha ? :) Tzn ?:)
0
@Awtameok_Klana 23 i jaśniejsza.
0
@Medium taaak :)
0
Hej poleci ktoś coś do pielęgnacji twarzy sprawdzonego ?;)
0
@agaFCB najlepiej na siłowni, aby mięśni nie tracić, trening taki siłowy będzie działał anaboliczne , przy deficycie kcal ( nie musi być duży) to w koncu stracisz tłuszczu a zachowasz mięśni więcej to sposób na redukcję opisalem, .. a jeżeli jesteś chuda i masz niski poziom tkanki tłuszczowej to polecam własnie budować bo po co chudnąć jeszcze bardziej :) i tak przy około 500 kcal dodanym do twojego zapotrzebowanie i oczywiście odpowiedniej regeneracji będziesz tyć ale bezpiecznie zdobywać mięśni ;) oczywisicie warto też progresowac na masie na treningu
0
@pt9 ja coś z dużą ilością pomocników w środku pola kombinuje bo lubię kombinacyjnie krótkimi podaniami coś rozegrać
0
Hej jaka formacja w Fut 23 idzie najlepiej wg was obecnie?:)
0
@ArterkHD właśnie ten tryb współpracy w Fut to na czym polega ??? Np mam brata i drugiego pada to możemy grać ?:)
0
@agaFCB jak jesteś szczupła ( masz mały procent tkanki tluszczowej to buduj )
0
Hej ile powinienem mieć wolengo ram w telefonie aby "nie mulił"? Ktoś w temacie ? Z góry dziękuję za odpowiedź ;)
0
@reloaded z tego co piszą to nie jest steryd... Tylko naturalny jakiś zamiennik... Szczerze ? Higiena snu, regeneracja i odpowiednia objętość treningowa bardziej się sprawdzi ;) chyba, że preparat ten zawiera jakoś testosteron to wtedy bez treningu ci mięśni może spoko przybyć xd
0
Hej skąd najszybciej się dowiem jakie karty w fucie wyjdą "za chwilę" twitter
0
Hej, jaką ligę najlepiej , najkorzystniej zrobić obecnie w Fut? Ja mam angielska :)