0

@koziar bo tak się nauczył jak trenował sztuki walki :D to jest sztuka w pewnym sensie :) dzięki temu to nie wyglądało jak bójka na Vivie dwóch meneli

0

@koziar styl fajny, te uniki i obniżanie pozycji ale to robi robotę :) dużo w tym techniki i cwaniaczka

0

Za całą walkę bardzie zasłużył Don Diego ale Wasyl miał moment w którym już było blisko

0

@ArcziArtt tzn?

0

Hej w jaki sposób mogę zarabiać nagrywając na Twitchu jak gram w fife ?

0

@kamil9040 jaka sprawę ? Izrael i tamtejszy konflikt?

2

@VamosGirl gościu odklejony xdxd de Jong jak kurczak be głowy wyglądał wczoraj

0

@Kgorecki2500 jaki rekord pkt w MŚ Fut ?:)

0

@Gaz ahm ale to automatycznie przechodzi ? Że będę miał za te zadania te paczki ?

0

Czy Fut 22 ma jakikolwiek wpływ na Fut 23? Mam na myśli czy piłkarze przechodzą z 22 na 23 czy muszę wszystkich od nowa robić ?

0

W eleven dziś gramy ?:)

0

@Luciano99 dropshippingu?

5

@PatrychoO widziałem go w Świdnicy na Orlenie prywatnie, sam zagadywał, spoko się wydawał ale to było w nocy xd

0

I co ,??? Mitrović strzela...

0

Gdzie w necie obejrzę za darmo nową grę o tron ?

0

@Allbi jak w 2 lil masti odbiła obalenie

0

@Transu96 a to ty sędziowałeś 115:113 dla joshuy

0

@kuz na którą i co robisz ?

0

@bartas97 wiem co to zmęczenie;) i w sportach czy to piłka nożna to odczułem czy to praca fizyczna (czasami po kilkanaście h ) czy to sporty walki bo też trochę ich doświadczam :) bardziej mi tu chodziło i taktykę :)

0

@skubi99 nie rozumiesz, bardziej chodziło mi o to, że chłop źle to rozegrał ... Wystrzelał się na początku i potem kondycja opadła, mam styczności z tego typu sportami i lepiej przeczekać czasami :)

0

@bartas97 trenuje ciężko sporty takie jak piłka nożna czy sztuki walki +treningi siłowe, zdaje sobie sprawę z tego wszystkiego jak to byłoby ciężkie ale też domyślam się że ci zawodnicy nie trenują aż tak pod kondycję jak trzeba

0

Boziu przecież jakiś bardziej ogarnięty Mietek spod monopolowego to za te opadające ręce i brawurę to by tego zabielskiego za...

0

@Pawlak1992 spokojnie na finał będziemy

0

Jakaś strona gdzie obejrze za darmo nową grę o tron ?:)

0

Hej ile kosztuje jakieś HBO żeby oglądać na telefonie na wyjeździe taką grę o tron ?

0

Nie wiem czy lecieć na strumyku czy nie :)

0

Fame o której ?

2

@J4no ciulowy trend i młodzi za tym idą bo to łatwe, ale nie powtarzałbym zbytnio ich zachowań i posypywał popiołem głowy na miejscu młodych... Bo no naprawdę to jest łatwe odwalać w necie :) a realne życie i ciężka praca to co innego

0

Jakiś serial, najlepiej +18 bo jestem już dorosly

1

@P33ck mmm znowu pierogi z grzybammi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?