0

@Emhyr kim jest Achraf?

1

Hej czy można już gdzieś zobaczyć wszystkie odcinki rodu smoka czy dopiero 1 tylko ?

0

Hej jaki dzisiaj rozkład jazdy ? Gra ktoś dzisiaj oprócz naszych ?

0

@Herato i to jest bardzo dobre pytanie :D myślę, że warto się wspomóc nagordami i sukcesami, zarówno indywidualnymi, ale i drużynowymi... Co do wyżej wymienionego przypadku to jednak cr7 o wiele dłużej na topie dlatego wyżej bym go ustawił na koniec ... Natomiast jakbym miał wybrać pilkarza do swojego zespołu na jakiś turniej to wybrałbym Ronaldinho w prime:)

6

@KrwawiaceoczyVEB jak nie da xd piłka nożna to tak złożony sport, jeszcze na pozycji prawego obrońcy to często ma się pojedynki siłowe bark w bark z rywalem :D nie mówie o trenowaniu pod kulturystyke typową tylko pod zwiększenie potencjału na boisku , czyli rozwój siły głównie, wytrzymałości itp

0

@KrzysiekM walka była blisko tak naprawdę ale z dwiema rundami wygrał usyk

0

@RomanHoffer wiem o tym:D ale skąd ty niby wysnules teorie i zawodniczkach czy ringgirl xd przecież o tym byłoby głośno ... Po za tym z czego co się orientuję to one są zajęte w większości , a Mati jako tako klasę pewnie umie zachować jeszcze

1

@RomanHoffer po za tym myślisz że to że się podoba np kobietom to znaczy że sobie puka je na każdym kroku i że takie porządne chcą ? Wątpię ? Prędzej puste jakieś jak np te które stifler zalicza

0

@RomanHoffer co wydo niego Macie? Miał swoje wpadki ale porządny gość z niego się wydaje

1

Panowie czy może być spowodowane to że jak budzę się w weekend np w sobotę tak około 10 to czuję się połamany ? Możliwe,że to przez pracę od 8 fizyczna w tygodniu ? Czy może za słaba regeneracja ? Miał ktoś podobnie ?

0

@mateusz1989VeB byłbym szybszy

1

Hej zapoda ktoś link do ksw i joshuy?

0

@Transu96 nie wiem które są najbardziej grywalne bo nie mam wszystkich :) mam Pelego, zidane'a ,cruffa, puskasa i coś idzie nimi pograć :) też zależy jak kto gra, aczkolwiek Ronaldinho i Ronaldo nazariio przydałby się bo podejrzewam ze są być może lepsze od moich ikon te karty

0

Dzisiaj gramy ?

0

@Transu96 Neymara mam ... Tamtych dwóch żałuję trochę bo co innego robiłem i potrąciłem pilkarzy, a nagle się pojawili ci... Ogólnie i tak nie bida bo mam ikony

0

@MICHU_LOKU123 lewy każdą okazję wykorzysta

0

Dzisiaj liga weekendowa startuje heh już wracam z pracki i zacznę wyjaśniać mam nadzieję tych madryciakow i rosjan

2

@PatrychoO też tak robiłem, to jest instynktowne ale co innego na meczu xd

0

@TheNekro94 wystaw mi patelnie to zobaczysz

1

@Czechuton a nie ebi?

0

@jedrek7000 tam pisze bike199 czyli ostatnie ?

0

@jedrek7000 gdzie go można śledzić ,m

0

@Joe_Barbaro oczywisicie to żart i nawiązanie do słów Wojtka Kowalczyka z kanału sportowego :) mam nadzieję że lewy się rozegra itp

0

Powiem tak " po co mi Lewandowski, ja mam Aubameyanga"

0

@jark3 gdzie go można śledzić m

0

@A4ron to tak samo jak w ostatnim meczu Barcy .. sędzia gwizdał dopiero jak po kontakcie zaczęli się turlać

2

@FC1899Barca mi Suarez bardziej się podobał pod grą:) lewy więcej strzelił w lm.... Suarez też późno zaczął tam grać

0

@Encore każdy ma inny gust

1

Najlepszym prawym obrońca w historii Barcelony był hmmm dani alves

0

@Kessie kessie wez ty bo ci głowa nie doejchala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?