@Herato i to jest bardzo dobre pytanie :D myślę, że warto się wspomóc nagordami i sukcesami, zarówno indywidualnymi, ale i drużynowymi... Co do wyżej wymienionego przypadku to jednak cr7 o wiele dłużej na topie dlatego wyżej bym go ustawił na koniec ... Natomiast jakbym miał wybrać pilkarza do swojego zespołu na jakiś turniej to wybrałbym Ronaldinho w prime:)
@KrwawiaceoczyVEB jak nie da xd piłka nożna to tak złożony sport, jeszcze na pozycji prawego obrońcy to często ma się pojedynki siłowe bark w bark z rywalem :D nie mówie o trenowaniu pod kulturystyke typową tylko pod zwiększenie potencjału na boisku , czyli rozwój siły głównie, wytrzymałości itp
@RomanHoffer wiem o tym:D ale skąd ty niby wysnules teorie i zawodniczkach czy ringgirl xd przecież o tym byłoby głośno ... Po za tym z czego co się orientuję to one są zajęte w większości , a Mati jako tako klasę pewnie umie zachować jeszcze
@RomanHoffer po za tym myślisz że to że się podoba np kobietom to znaczy że sobie puka je na każdym kroku i że takie porządne chcą ? Wątpię ? Prędzej puste jakieś jak np te które stifler zalicza
Panowie czy może być spowodowane to że jak budzę się w weekend np w sobotę tak około 10 to czuję się połamany ? Możliwe,że to przez pracę od 8 fizyczna w tygodniu ? Czy może za słaba regeneracja ? Miał ktoś podobnie ?
@Transu96 nie wiem które są najbardziej grywalne bo nie mam wszystkich :) mam Pelego, zidane'a ,cruffa, puskasa i coś idzie nimi pograć :) też zależy jak kto gra, aczkolwiek Ronaldinho i Ronaldo nazariio przydałby się bo podejrzewam ze są być może lepsze od moich ikon te karty
@Transu96 Neymara mam ... Tamtych dwóch żałuję trochę bo co innego robiłem i potrąciłem pilkarzy, a nagle się pojawili ci... Ogólnie i tak nie bida bo mam ikony
0
@Emhyr kim jest Achraf?
1
Hej czy można już gdzieś zobaczyć wszystkie odcinki rodu smoka czy dopiero 1 tylko ?
0
Hej jaki dzisiaj rozkład jazdy ? Gra ktoś dzisiaj oprócz naszych ?
0
@Herato i to jest bardzo dobre pytanie :D myślę, że warto się wspomóc nagordami i sukcesami, zarówno indywidualnymi, ale i drużynowymi... Co do wyżej wymienionego przypadku to jednak cr7 o wiele dłużej na topie dlatego wyżej bym go ustawił na koniec ... Natomiast jakbym miał wybrać pilkarza do swojego zespołu na jakiś turniej to wybrałbym Ronaldinho w prime:)
6
@KrwawiaceoczyVEB jak nie da xd piłka nożna to tak złożony sport, jeszcze na pozycji prawego obrońcy to często ma się pojedynki siłowe bark w bark z rywalem :D nie mówie o trenowaniu pod kulturystyke typową tylko pod zwiększenie potencjału na boisku , czyli rozwój siły głównie, wytrzymałości itp
0
@KrzysiekM walka była blisko tak naprawdę ale z dwiema rundami wygrał usyk
0
@RomanHoffer wiem o tym:D ale skąd ty niby wysnules teorie i zawodniczkach czy ringgirl xd przecież o tym byłoby głośno ... Po za tym z czego co się orientuję to one są zajęte w większości , a Mati jako tako klasę pewnie umie zachować jeszcze
1
@RomanHoffer po za tym myślisz że to że się podoba np kobietom to znaczy że sobie puka je na każdym kroku i że takie porządne chcą ? Wątpię ? Prędzej puste jakieś jak np te które stifler zalicza
0
@RomanHoffer co wydo niego Macie? Miał swoje wpadki ale porządny gość z niego się wydaje
1
Panowie czy może być spowodowane to że jak budzę się w weekend np w sobotę tak około 10 to czuję się połamany ? Możliwe,że to przez pracę od 8 fizyczna w tygodniu ? Czy może za słaba regeneracja ? Miał ktoś podobnie ?
0
@mateusz1989VeB byłbym szybszy
1
Hej zapoda ktoś link do ksw i joshuy?
0
@Transu96 nie wiem które są najbardziej grywalne bo nie mam wszystkich :) mam Pelego, zidane'a ,cruffa, puskasa i coś idzie nimi pograć :) też zależy jak kto gra, aczkolwiek Ronaldinho i Ronaldo nazariio przydałby się bo podejrzewam ze są być może lepsze od moich ikon te karty
0
Dzisiaj gramy ?
0
@Transu96 Neymara mam ... Tamtych dwóch żałuję trochę bo co innego robiłem i potrąciłem pilkarzy, a nagle się pojawili ci... Ogólnie i tak nie bida bo mam ikony
0
@MICHU_LOKU123 lewy każdą okazję wykorzysta
0
Dzisiaj liga weekendowa startuje heh już wracam z pracki i zacznę wyjaśniać mam nadzieję tych madryciakow i rosjan
2
@PatrychoO też tak robiłem, to jest instynktowne ale co innego na meczu xd
0
@TheNekro94 wystaw mi patelnie to zobaczysz
1
@Czechuton a nie ebi?
0
@jedrek7000 tam pisze bike199 czyli ostatnie ?
0
@jedrek7000 gdzie go można śledzić ,m
0
@Joe_Barbaro oczywisicie to żart i nawiązanie do słów Wojtka Kowalczyka z kanału sportowego :) mam nadzieję że lewy się rozegra itp
0
Powiem tak " po co mi Lewandowski, ja mam Aubameyanga"
0
@jark3 gdzie go można śledzić m
0
@A4ron to tak samo jak w ostatnim meczu Barcy .. sędzia gwizdał dopiero jak po kontakcie zaczęli się turlać
2
@FC1899Barca mi Suarez bardziej się podobał pod grą:) lewy więcej strzelił w lm.... Suarez też późno zaczął tam grać
0
@Encore każdy ma inny gust
1
Najlepszym prawym obrońca w historii Barcelony był hmmm dani alves
0
@Kessie kessie wez ty bo ci głowa nie doejchala