0

Muszę przyznać że solidny że mnie analityk :) wiedziałem że Materla jest lepszym zawodnikiem od Pudziana ale analitycznie przeanalizowałem wszystkie zmienne i stwierdziłem że Mariusz to wygra :) szkoda że tylko na real postawiłem ....

0

@norbi77 jak kiedyś graliśmy z atletico i obrońca atleti nam tak podał to tez sędzia dał spalonego a tu był wylew że nie było:)

0

Pamiętacie jak nie uznali nam gola na wagę mistrzostwa z atletico Madryt ? Też zagrywał obrońca rywali i był spalony mimo to było straszne zniesmaczenie o spalonym

1

@norbi77 myślałem że takie spalone tylko w Fifie gwiżdżą

0

W fifie byłby spalony ale mam wrażenie że piłka odbiła się pingpongowo najpierw od kogoś potem od fabinho.

0

@ranger3120 o kutwa rozszyfrowali mnie

0

Ile zarabiacie? Macie jakieś dodatkowe źródła dochodu ? Pytam bo inflacja :D

0

Ile zarabiacie? Macie jeszcze jakieś dodatkowe źródła dochodu ? Jak to u was wygląda ? Pytam bo ciężko z tą inflacja :D

1

@Mario96w oj to fajny debiut miałeś

0

Nie mam ostatnio szczęścia do kuponów , obstawilem na real w finale hihi

0

@Rust_Cohle mi w realu latiwje xd

0

Siema czy tinder i Badoo to dobre miejsce aby kogoś poznać tak szczerze ?

0

Czy mi się wydaje czy dzisiaj ciężko zdobyć dziewczyne

0

Myślicie że jakby Mariusz Pudzianowski zaczął szybciej przygodę w sportach walki to poczyniłby znaczące bardziej postępy?:)

0

@Jackazz no wiesz to podstawowe badania są z krwi też

0

@Szreko ja mam 22 lata

0

@El Madridista. Halland ma go coś hahah

0

Czy wg was da się wyprzystojniec w wieku np 23lat? Wg was może ktoś zrobił swoisty glow up?

0

@Momals11 propos tej przystojnosci to tam i tak często jest tak że np większość facetów i kobiet wygląda inaczej na żywo niż na zdjęciach ...

0

@marcin62 znaczy ogólnie myślę że w realu to co innego jest

2

Czy też macie wrażenie że tinder i tego typu apki randkowe są dla faceta ciężkie po prostu ?

1

@Dagones ja w lustrze ok wyglądam , najgorzej jak sobie zdjęcia zrobię z tylnej kamerki z bliska heh , inna sprawa że to pogrubia a jednak mam wadę zgryzu sporą i będę miał operację na to :D wiesz na skórę to też wiele innych czynników wplywa

1

@Mario96w no mi syfow wyskakuje po alkoholu i cukrze dużo

0

Hej mam do was pytanie :) jak odżywianie się, zdrowe prowadzenie wpływa na was wygląd itp ?:) Czasami tak mam że po gorszym prowadzeniu się to nawet na własnych zdj się strasznie sobie nie podobam xd... Czasami zupełnie odwrotnie jest heh:)

0

A co sądzicie o piwie bosman?

0

Najlepsze piwo w smaku wg was ?

0

@Jackazz 22 xdxdxd. Nie miałem nigdy pobieranej... Przynajmniej nie pamiętam... Wg mnie w szkole powinni pobierać xd

0

@pato1234 jadłem i w dobrych i w niedobrych :) ciężko mi tak to dokładnie ocenić Tera są za i przeciw

0

Kurcze jak teraz tyle pieniędzy krąży w piłce nożnej to może ja schudne, gdzieś się zalapie jeszcze i będę miał więcej maluchy, w końcu młody talent hah

0

@pato1234 może nie umiesz robić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?