Muszę przyznać że solidny że mnie analityk :) wiedziałem że Materla jest lepszym zawodnikiem od Pudziana ale analitycznie przeanalizowałem wszystkie zmienne i stwierdziłem że Mariusz to wygra :) szkoda że tylko na real postawiłem ....
Pamiętacie jak nie uznali nam gola na wagę mistrzostwa z atletico Madryt ? Też zagrywał obrońca rywali i był spalony mimo to było straszne zniesmaczenie o spalonym
@Dagones ja w lustrze ok wyglądam , najgorzej jak sobie zdjęcia zrobię z tylnej kamerki z bliska heh , inna sprawa że to pogrubia a jednak mam wadę zgryzu sporą i będę miał operację na to :D wiesz na skórę to też wiele innych czynników wplywa
Hej mam do was pytanie :) jak odżywianie się, zdrowe prowadzenie wpływa na was wygląd itp ?:) Czasami tak mam że po gorszym prowadzeniu się to nawet na własnych zdj się strasznie sobie nie podobam xd... Czasami zupełnie odwrotnie jest heh:)
Kurcze jak teraz tyle pieniędzy krąży w piłce nożnej to może ja schudne, gdzieś się zalapie jeszcze i będę miał więcej maluchy, w końcu młody talent hah
0
Muszę przyznać że solidny że mnie analityk :) wiedziałem że Materla jest lepszym zawodnikiem od Pudziana ale analitycznie przeanalizowałem wszystkie zmienne i stwierdziłem że Mariusz to wygra :) szkoda że tylko na real postawiłem ....
0
@norbi77 jak kiedyś graliśmy z atletico i obrońca atleti nam tak podał to tez sędzia dał spalonego a tu był wylew że nie było:)
0
Pamiętacie jak nie uznali nam gola na wagę mistrzostwa z atletico Madryt ? Też zagrywał obrońca rywali i był spalony mimo to było straszne zniesmaczenie o spalonym
1
@norbi77 myślałem że takie spalone tylko w Fifie gwiżdżą
0
W fifie byłby spalony ale mam wrażenie że piłka odbiła się pingpongowo najpierw od kogoś potem od fabinho.
0
@ranger3120 o kutwa rozszyfrowali mnie
0
Ile zarabiacie? Macie jakieś dodatkowe źródła dochodu ? Pytam bo inflacja :D
0
Ile zarabiacie? Macie jeszcze jakieś dodatkowe źródła dochodu ? Jak to u was wygląda ? Pytam bo ciężko z tą inflacja :D
1
@Mario96w oj to fajny debiut miałeś
0
Nie mam ostatnio szczęścia do kuponów , obstawilem na real w finale hihi
0
@Rust_Cohle mi w realu latiwje xd
0
Siema czy tinder i Badoo to dobre miejsce aby kogoś poznać tak szczerze ?
0
Czy mi się wydaje czy dzisiaj ciężko zdobyć dziewczyne
0
Myślicie że jakby Mariusz Pudzianowski zaczął szybciej przygodę w sportach walki to poczyniłby znaczące bardziej postępy?:)
0
@Jackazz no wiesz to podstawowe badania są z krwi też
0
@Szreko ja mam 22 lata
0
@El Madridista. Halland ma go coś hahah
0
Czy wg was da się wyprzystojniec w wieku np 23lat? Wg was może ktoś zrobił swoisty glow up?
0
@Momals11 propos tej przystojnosci to tam i tak często jest tak że np większość facetów i kobiet wygląda inaczej na żywo niż na zdjęciach ...
0
@marcin62 znaczy ogólnie myślę że w realu to co innego jest
2
Czy też macie wrażenie że tinder i tego typu apki randkowe są dla faceta ciężkie po prostu ?
1
@Dagones ja w lustrze ok wyglądam , najgorzej jak sobie zdjęcia zrobię z tylnej kamerki z bliska heh , inna sprawa że to pogrubia a jednak mam wadę zgryzu sporą i będę miał operację na to :D wiesz na skórę to też wiele innych czynników wplywa
1
@Mario96w no mi syfow wyskakuje po alkoholu i cukrze dużo
0
Hej mam do was pytanie :) jak odżywianie się, zdrowe prowadzenie wpływa na was wygląd itp ?:) Czasami tak mam że po gorszym prowadzeniu się to nawet na własnych zdj się strasznie sobie nie podobam xd... Czasami zupełnie odwrotnie jest heh:)
0
A co sądzicie o piwie bosman?
0
Najlepsze piwo w smaku wg was ?
0
@Jackazz 22 xdxdxd. Nie miałem nigdy pobieranej... Przynajmniej nie pamiętam... Wg mnie w szkole powinni pobierać xd
0
@pato1234 jadłem i w dobrych i w niedobrych :) ciężko mi tak to dokładnie ocenić Tera są za i przeciw
0
Kurcze jak teraz tyle pieniędzy krąży w piłce nożnej to może ja schudne, gdzieś się zalapie jeszcze i będę miał więcej maluchy, w końcu młody talent hah
0
@pato1234 może nie umiesz robić