0

Podpowie mi ktoś jak w fucie zrobić aby kontrolować dwoma zawodnikami naraz ??? W sensie jeden żeby był przy piłce i od razu żeby aureolka była wyświetlona na drugiego .....

0

@LambiPL to w cenie 3000 kupię lepszego ? Mi on potrzebny tylko do krypto?:) Jak możesz to zaproponuj coś :) średnio się znam na tym

0

@LambiPL tam były 8 GB też chyba i karta ssd ponad 500

0

@LambiPL czemu o grach zapomnieć ?

0

https://www.neonet.pl/search.html?order=score&query=Laptop%20ASUS%20VivoBook panie i panowie co sądzicie o tego typu lapku? Zna się ktoś ?:)

0

@Emhyr a ile wazysz ?:)

0

Miał ktoś kiedyś poważna operację ? Jak ja przeszliście ?

0

@dawidor9 do 3000 zł i głównie do działań na giełdzie , transakcji :)

0

Jakiegoś dobrego lapka ktos poleci ?

0

@kynio302 patrząc na to jak City grało rewanz z atletico to muszą się poprawić aby wejść

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak City zagra słabiej w rewanżu to out jak nic

0

@matirix20 trochę inne style gry, pedri bardziej taki iniesta, ale jeszcze niedje*any a dr bruyne to taki bardziej dynamiczny xavi

0

Kurcze ale co modric gra to naprawdę mega:) wszystko wygrywa

1

No rudy gra tak w końcu jak o nim mówią legendy :) jakie podanie :)

0

Typowe, real na kuponie tu muszą już przegrywać, ale to i tak nie jest źle :D

0

City- real przewidywane składy ?

0

Przewidywane składy na City real?

0

@Gaz mi on potrzebny tylko do działań na giełdzie i krypto, to czyli działania na przeglądarce :) właściwie chodzi aby nie mulił i śmigał :) reszta mnie mało interesuje

0

Laptop Intel core i5, 500 sdd i windows 10 home będzie śmigał ?

1

Obstawić dzisiaj za stówkę że Villa Real wygra lm?

0

Witam:) doradzi mi ktoś ? Potrzebuje kupić dobrego laptopa, który będzie śmigał :) chodzi o transakcje na krypto itp :) ktoś coś mógłby mi polecić?

0

@FCB_dimiC poleasingowe tzn?

0

Hej, poleci ktoś jakiegoś dobrego laptopa w przystępnej cenie ? Żeby tylko śmigał :)

0

Hej, poleci ktoś jakiegoś dobrego laptopa aby nie mulił

0

@PiotrR później jak real już stracił wszystkie gwiazdy :D nie no a w Fut grasz ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?