0

@sergio5 nie zgodzę się... Soldic jest taki młody a zarąbiście ograny

0

@Przemek2323 nie no lewy jako strzelec wymiata, po za tym etyka pracy ... Naprawdę dla mnie wzór jako sportowiec i piłkarz :) zobaczycie jeszcze jak lewy zakończy karierę i będziemy się cieszyć jak nasz napastnik strzeli chociaż gola w le heh

0

Hej, mam pytanie :) gdzie jest transmitowany Puchar Afryki ?:)

0

@Piernik i co pobieram je za darmo i mam na stałe ?:)

0

@escarabajo oj warto tam stawiać poniżej 1,5 gola hehe

0

Hej, mam pytanie do miłośników PlayStation :) są jakieś fajne darmowe gry do pobrania ??? Słyszałem o jakichś promocjach ... God of War itd... oczywiście mówię o ps5:)

0

@against_modern_football czyli może jednak wygramy

0

Siema :) mam pytanie ! Zna się ktoś na piłce ręcznej ??? Bo niedawno Polacy byli faworytem z Austrią a wczoraj czy dzisiaj już Austria faworytem... Zagrywka bukmachera czy ktoś nie zagra u nas ?

1

@chavez ja to zawsze jakoś WKS albo jakieś perełki lubiłem tam obserwować

1

@Nazio87 dzieki obczaje

1

Siema, poleci mi ktoś jakiegoś dobrego laptopa za rozsądną cenę ? Do 5-7 tysięcy

0

@Criss18Barca dla Bayernu też nic nie wygrał (wygranie budesligi przez Bayern jest tak samo pewne jak strzelenie 3 goli lewego na euro w klasowym zespole a przypomnę że strzelił dla nas hehe) mimo to ci co teraz krytykują daliby mu zp ..... A jakby wygrał Złota piłkę
to pewnie wygrałby zasłużenie plebiscyt sportowca roku w Polsce...Bo wygrał dla Polski złota piłkę ... Czy dla siebie ? Dla mnie to kogel mogel jest.

1

@MesQueUnClub96 no nie od dziś wiadomo , że może się nie udać heh, szkoda lewego,

1

@MesQueUnClub96 co Kubicy nie widziałeś????

0

@Encore nie grałem ale też mecz powalony bo po w pierwszej połowie jechali z nimi hehe

0

Kurcze, ale dzisiaj kurs na utah jazz na wyjeździe z Toronto ... Około 6 zł ... Kuszące

5

@jedrek7000 nie no busi to jeszcze trzyma fason :) byle go odciążyć

0

@Azacca kurcze mogłoby Newcastle się na niego połasić hehe

1

Za cholerę nie wiem kto wygra NBA xd

0

Czy Lakersi wejdą?

0

@escarabajo jeżeli chodzi o te triki i zmysł to jest w tym dużo prawdy :) jednak jeżeli chodzi o sam drybling z prowadzeniem piłki to myślę że Messi pokazywał się z jeszcze lepszej strony:) ale jeżeli chodzi o typowe pokrętło to Roni

0

Ahhh to były czasy ..... A nie poczekaj?! To nie ta koszulka heheh. Nie sądziłem, że Roni po odejściu z Barcy tak kręcił jeszcze :) https://www.instagram.com/reel/CYPx18RsTAi/?utm_medium=share_sheet ahh

0

Siema, poleci ktos jakąś jakościową karmę dla psa ??? Zależy mi na lepszym, bardziej wartościowym odżywianiu tych zwierząt:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Emhyr do trzeciego składu to może się załapie hehe

1

Ogląda ktoś NBA ?

0

@barcelonaLM heheheh

0

A w co mam zainwestowac wuja ? W bitkojna?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?